Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś do posłuchania - testowy podcast redakcji gram.pl

63 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2010 o 21:19, Harrolfo napisał:

IMO każdy podcast czyni odrębnym swoje własne, specyficzne poczucie humoru.


no w tym go nie było poza obrazą "nerdów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie było lepiej niż się spodziewałem, ale... Dla mnie GameHot był i wciąż jest pionierem wśród polskich podkastów (mimo, że już nie istnieje). Brakuje mi w tym waszym tworze trochę luźnej atmosfery. Już nawet nie chodzi o samo poczucie humoru, ale podczas słuchania odniosłem wrażenie, że panowie zaraz skoczą sobie do gardeł. Trochę luźniejsze podejście do tematu, może jakieś intro muzyczne, koniecznie pożegnanie na zakończenie (!), więcej tematów do przegadania i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten podcast. Czekam na następne. Mam tylko dwa zastrzeżenia: jakość nagrania i długość. Udoskonalcie te nagrania i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Wszystkie moje zastrzeżenia zostały już wyżej wymienione. Mogę tylko pogratulować i życzyć powodzenia. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie się Was słuchało : ). Ja o tym wszystkim mam swoje zdanie i nie chcę go tutaj wyrażać. Z chęcią wysłuchałbym więcej takich podcastów. A może do tego jeszcze jakiś obraz z kamery video? O wiele lepiej by to wyglądało kiedy byłoby Was widać : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, prosimy o czas... :D
Dzięki za szeroki odzew, większość z Was zagrzała nas do ostrej nap... znaczy walki, i tak właśnie będzie. Wiecie, to nasz pierwszy raz (przynajmniej w tej kwestii :P), więc wybaczcie, że nie było idealnie i takie tam. I żeby nie było, to my możemy tutaj ostro pojechać i pewnie nie raz tak się stanie. Jeśli tylko temat będzie temu sprzyjał, co czasem nie jest takie proste (cholera, wiem - życie nie jest sprawiedliwe), to pojedziemy na noże. Czasem trzeba jednak powiedzieć o paru konkretach, albo poruszyć poważny temat, wiec wybaczcie, jeśli stare pryki zaczną nagle marudzić. :)
Tak, czy inaczej, na tym się ten eksperyment na pewno nie zakończy. Nie ma tak dobrze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa z tym podcastem! ;] na prawdę genialny pomysł gratuluje!

Proponuję tylko dodać możliwość odsłuchania na stronie i będzie perfekcyjnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować