Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2012 o 21:37, EmperorKaligula napisał:

> A grałeś TDkami w ogóle?

tak, stara linia radziecka. ta mięciutka - dobrze zbalansowana.

Ta stara linia radziecka dalej ma pancerz kątowy z którego potrafią nie wchodzić pociski po 200mm pene

Dnia 14.10.2012 o 21:37, EmperorKaligula napisał:

> T95 z genialną prędkością czy jagdpanzerem e-100 krzyczącym
> "rąbnij mnie z arty"

nie ma znaczenia. za czesto widzialem jak pod koniec zostaja dwa pancerne TD i zabija
polowe przeciwniej druzyny (ktora probuje przejac baze) bez straty hp. jak sie dobrze
ustawisz to jestes nie do ruszenia, a bijesz cholernie mocno.

Splash please....
Nie ma czołgów nie do ruszenia, szczególnie w obecności arty, tymbardziej nie ma miejscówek gdzie nic nie ruszy tdka bez ograniczenia pola ostrzału poniżej efektywnego

Dnia 14.10.2012 o 21:37, EmperorKaligula napisał:

jak ktos doszedl do e100 i nie wie jak sie ustawiac na poszeglonych mapach, no to sorry
;)

Jak ktoś nie umie objechać T95, jagdpanzera czy innego TD (chociaż z francuzami może być problem, tyle że dopiero od 10 tieru) za pomocą t-54 to mu współczuję. 2 dosłownie czołgi wystarczą by zniszczyć jednego TD o czym przekonałem się trollując top tiery z amx 75 czy samemu grając ferdkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 23:45, Hydro2 napisał:

Splash please....
Nie ma czołgów nie do ruszenia, szczególnie w obecności arty, tymbardziej nie ma miejscówek
gdzie nic nie ruszy tdka bez ograniczenia pola ostrzału poniżej efektywnego


Są, chyba że przeciwna drużyna ma olbrzymią przewagę, jest zgrana i ma czas. Osobiście brałem udział w bitwie, w której zostały dwa TD przeciwko siedmiu wrogim czołgom i wygrały to bez żadnych strat. Wystarczyło, że tamci nie próbowali zsynchronizować ataku.
Widziałem też bitwę, w której na kilku przeciwników został samotny stary KV. Rozwalił wszystkich, bo schował się w takim miejscu, że nie dało się go wydłubać nie wyskakując mu pod lufę. A arty mogła mu coś zrobić tylko z jednego miejsca - rogu mapy przeciwległego do miejsca w którym się akurat znajdowała.

Dnia 14.10.2012 o 23:45, Hydro2 napisał:

Jak ktoś nie umie objechać T95, jagdpanzera czy innego TD (chociaż z francuzami może
być problem, tyle że dopiero od 10 tieru) za pomocą t-54 to mu współczuję. 2 dosłownie


Dowolnemu medowi wystarczy że dostanie w gąski i stanie w miejscu na widoku, żeby po chwili go nie było. Nie zapominajmy, że te dwa TD i dwa medy nie walczą same.

Dnia 14.10.2012 o 23:45, Hydro2 napisał:

czołgi wystarczą by zniszczyć jednego TD o czym przekonałem się trollując top tiery z
amx 75 czy samemu grając ferdkami


A dwa dosłownie TD wystarczą żeby zniszczyć jednego meda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 23:14, marit napisał:

Witam, ja właśnie zakończyłem swoją przygodę z WoTem po 20 000 bitwach :) Było warto.
Filmik jak kasuję swoje 10 X tierowych czołgów i T34 premium zamieściłem w tym temacie

Ja bym tam sprzedał jakiemuś napaleńcowi na alledrogo, ale tak też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW.
Dziwna sprawa z tym SP.

Szary na liście oznacza nie "afk", a nie podłączonego do serwera.
Tyleże z tego co mi wiadomo po dwóch minutach nie da rady sie podłączyć, a ten podłączył się pod sam koniec bitwy.

Jedyne wytłumaczenie tego (zdarzyło mi sie z dwa, trzy razy, ale całe wieki temu), to że podłączał się, widział tabelę graczy podczas ładowania bitwy i znowu go wyrzucało z serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 23:50, pkapis napisał:

Są, chyba że przeciwna drużyna ma olbrzymią przewagę, jest zgrana i ma czas. Osobiście
brałem udział w bitwie, w której zostały dwa TD przeciwko siedmiu wrogim czołgom i wygrały
to bez żadnych strat. Wystarczyło, że tamci nie próbowali zsynchronizować ataku.


widziałem wiele takich bitew. dlatego twierdze ze tdki z dzialem przebijajacym wszytko i pancerzem lepszym niz ciezkie sa przegiete.

Dnia 14.10.2012 o 23:50, pkapis napisał:

A dwa dosłownie TD wystarczą żeby zniszczyć jednego meda.


dodam tylko, że wystarczą 2 średnio ogarnięte TD, które patrzą mniej więcej w tą sama strone i med wyparowuje. A potrzeba dwóch zgranych medów (nie randomów i najlepiej z komunikacją głosową) by skutecznie atakować tdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 23:45, Hydro2 napisał:

Ta stara linia radziecka dalej ma pancerz kątowy z którego potrafią nie wchodzić pociski
po 200mm pene


słowo klucz "potrafią", nie jest to pewna obrona. a czołgi 2 tiery niżej (oprócz weakspotów z bliska) nie są w stanie w żaden sposób przebić takiego takiego jagtigera od przodu. a ruskiego mogą przyfarcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na czołgach t10 wole jednak grać na t7-9 dają mi więcej frajdy

EmperorKaligula,Olamagato,scott:
To zostawiłbym gold ammo na CW ale są osoby z duzym pokładem srebra na koncie więc oni się okupią
Po za tym co to za problem kupić gold ammo mając jakiegoś gold czołga na typie wychodzę przy dobrej grze bez premki nawet 90 tyś srebra

Niestety dla mnie ta opcja będzie psuć balans w randomach
Ale każdy ma swoje zdanie co do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 08:12, MasterChiefGT napisał:

Nie gram na czołgach t10 wole jednak grać na t7-9 dają mi więcej frajdy


ale już takie 8ki którymi gram najwięcej, bardzo często rzuca z np: dwoma dzięsiatkami, kilkoma dzięwiątkami i resztą ósemek.

Dnia 15.10.2012 o 08:12, MasterChiefGT napisał:

Po za tym co to za problem kupić gold ammo mając jakiegoś gold czołga na typie wychodzę
przy dobrej grze bez premki nawet 90 tyś srebra


dlatego to mądra decyzja ze strony WG :) nigdy bym nie wydał kasy na gold ammo, a teraz przy szybkim odpływie gotówki (bo na pewno bedą ludzie którzy rzucą się na gold ammo i tylko z niego będą walić) będę zmuszeni kupić premke/czolg premium albo farmic jeszcze wiecej kredytów na niskich tierach. Uderzy to w balans gry i w osoby które nie płacą nic za grę - ale ja tam nic złego nie widzę w premce co parę miesięcy.

Dnia 15.10.2012 o 08:12, MasterChiefGT napisał:

Niestety dla mnie ta opcja będzie psuć balans w randomach


przecież balansu na randomach nie ma, chyba się zgodzisz, że słabsi gracze robią za mięso armatnie (dosłownie, wjezdzaja pod lufe jeden, za drugim) dla topowych TDków. jak przeciwnik ma w topce pancerne TDki, a my medy to raczej przegramy... dużo rzadziej trafia się ogarnięte medy, a granie pancernym TDkiem to żadna filozofia, na wielu mapkach nie ma bata żeby coś je objechało przez większość bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 00:00, EmperorKaligula napisał:

> Ta stara linia radziecka dalej ma pancerz kątowy z którego potrafią nie wchodzić

nie są w stanie w żaden sposób przebić takiego takiego jagtigera

Dnia 15.10.2012 o 00:00, EmperorKaligula napisał:

od przodu. a ruskiego mogą przyfarcic.

Jagtigera bez problemu mogą przebić od frontu, to żadna filozofia wystarczy strzelać w dolną płytę - ona jest taka sama jak w KT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 10:50, marit napisał:

Jagtigera bez problemu mogą przebić od frontu, to żadna filozofia wystarczy strzelać
w dolną płytę - ona jest taka sama jak w KT.


jak już mnie cytujesz to łaskawie przeczytaj całą dyskuje. JA nie mam problemow z graniem przeciwko pancernym TD. Przeciętny random ma. I dlatego twierdze, że na randomach drużyny z pancernymi TDkami w topce mają łatwiej, a ta przewage zniweluje gold ammo za kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje 20 000 bitw które rozegrałem stwierdziłbym zupełnie co innego, randomowi gracze w td zazwyczaj campia swoimi maszynami, a med jak to med podjedzie i wystarczy odrobina przebłysku geniuszu by strzelić mu w gąsienicę i TD już jest trupem :)
Randomowe tdki będą miały przewagę jedynie w mapach miejskich. W swoim garażu miałem 2 TD X tieru i powiem Ci że jak trafiłem na randomowy X tier sprzedawałem mu bombę za 1/2 hp i potem miałem reload 24 sekundy to on zamiast wyjechać na mnie grzecznie sobie czekał aż wyjadę drugi raz i go dobiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych szans, żeby grając tylko na premce i używając premium ammo za kredyty wychodzić na + więcej niż 5k przy dobrej bitwie. Opcja ta została wprowadzona z 2 powodów:
1) Wymusić kupowanie czołgów premium.
2) Umożliwić mniejszym klanom na lądowiskach wyrównaną walkę z tymi na mapie.

Marit +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 23:14, marit napisał:

Witam, ja właśnie zakończyłem swoją przygodę z WoTem po 20 000 bitwach :) Było warto.

Rozumiem, że zakład, to zakład. Ale czy zakład dotyczył fizycznego zlikwidowania konta? Bo jeżeli nie, to i tak możesz odkupić to co lubisz i grać już tylko dla przyjemności. Pomijam to, że to konto, to zapis niemałej części Twojego życia. Dlatego mi na przykład żal (w innej grze) skasować konto i postacie kogoś kogo znałem, a niestety już nie żyje.
Poza tym nie wiem czy jest w ogóle jakaś procedura fizycznego kasowania konta - z jego zapisami osiągnięć, odkrytym drzewkiem itd. Nawet jeżeli jest, to nie powinieneś tego robić. Konta takie jak Twoje trafią kiedyś do jakiejś "Hall of Fame" tej gry (w której wersji pewnie się pojawi). O ile oczywiście konto jeszcze kiedyś będzie istniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 23:54, meryphillia napisał:

Szary na liście oznacza nie "afk", a nie podłączonego do serwera. Tyle że z tego co mi wiadomo
po dwóch minutach nie da rady sie podłączyć, a ten podłączył się pod sam koniec bitwy.

Sam podłączyłem się kilka razy pod koniec bitwy na starym trupie, który ledwo 14 fps wyciągał na minimum. Poza tym dwa razy mi się zdarzyło, że do jednej bitwy podłączyłem się dwukrotnie kiedy mi uszkodzona wtyczka ethernetu wypadała w trakcie bitwy. Sądzę, że gra po prostu próbuje podłączyć do skutku.
Tak więc aktualne fakty jakie znam mówią co innego.
Być może autorzy zauważyli, że wiele z randomów zakapowało, że szczególnie w bitwie spotkaniowej, albo szturmie warto pędzić na (teoretycznie) już opuszczone pozycje przeciwnika, żeby załapać sobie darmowe fragi tych, który się nie zdążyli załadować lub ich rozłączyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 18:29, meryphillia napisał:

Hall Of Fame egzystuje juz od czasów bety. ;)

Hehe. Moja ignorancja czasem przewyższa mnie o głowę.

No, ale jak popatrzyłem sobie na wyniki, to eech... Niektórzy to są wymiatacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah.

HoF nie jest w pełni miarodajny, bo nie sztuka się tam znaleźć gdy ma się kilkadziesiat tysięcy bitew na koncie, a więc stackują się parametry powodujące pozyskanie odpowiedniej pozycji na liście.
Nie sztuka też trafić tam, gdy kupi się pojazd premium, zna się już grę na wylot i na załozonym nowym koncie uzyska się więcej niz 60% WR przy mniej niz 200 bitwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować