Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Z cyklu ''czasami warto sobie postać z tyłu i powalczyć z przeważającymi(IS, KV-3, T-29, arta i jakiś med) siłami wroga.xD Drugi najlepszy mecz w życiu.:P Premka ofc z darmowego kodu.

20121108004602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 11:18, Nalfein napisał:

Na randomy to jest chyba lekka przesada:


Gdzieś na forum gry jest screen, gdzie w sumie były chyba tylko 3 czołgi, reszta to arta.
I możesz to wysłać Flathiemu albo Rishyu, którzy uparcie twierdzą, że zwiększenie kosztów napraw topowych art rozwiązało problem arty party, bo artylerzyści niby więcej grają czołgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak 3 razy przebić Tygrysem E-75 i zostać ''noob with gold ammo'', chociaż nigdy się takiej amunicji nie miało.xD Mecz oczywiście przegrany, bo nieco ciężko obronić bazę, którą szturmuje 10 pojazdów przeciwnika, a moich na mapie zostało 3.xD

A teraz pytanie - jako, że niedługo odkryję sobie drugiego Tygryska - strategia gry nim taka sama jak pierwszym(znaczy trzymać się zawsze nieco z tyłu)? Ew. jakie dodatki na niego założyć, żeby było optymalnie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 16:44, meryphillia napisał:

Zwykłe DC z serwera.
Bitwa się odbyła, ale po prostu na koniec miałeś zerwane połączenie i tyle, nie ma nad
czym płakać...


Tak, do tych samych wniosków doszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio właśnie zauważyłem, że zwiększyła się liczba ludzi, którzy innych nazywają noobami z goldem :) Sam nigdy go na koncie nie miałem, a kupiłem sobie 3 pestki do IS''a 3 za kredyty, żeby zobaczyć co to jest. Jednak po 2 strzałach za 0 dmg w IS''a stwierdziłem, że szkoda zachodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 11:18, Nalfein napisał:

Na randomy to jest chyba lekka przesada:

prosta rada - nie grać 10 tierem.
Zresztą, osobiście nie wiem co ludzie widzą w tym fajnego, zwłaszcza przy nowym MM - 90% to jakieś ufo o których pierwszy raz się usłyszało przeglądając drzewko, festiwal kamperiady, kosmiczne reloadingi, jeszcze większe koszta napraw, "prosi" w arty-party bo granie arty jest takie cool.. szkoda nerwów i kredytów, a fun mniejszy niż na tierze 4-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 19:24, meryphillia napisał:

Tylko złote pestki na randomie do tak dobrego działa...


To zwykłe AP na drugiej pozycji - mają czerwone oznaczenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś podczas rozgrywki graczy od Wargaming, za których zniszczenie nagroda wynosi 500 złota? Spotkałem dwóch o nickach 25WG_GOLD[HUD1] i 28WG_GOLD[HUD1]. W ogóle mają czerwone kółka przy miniaturkach czołgów. Udało mi się trafić obydwu z T34 premium i już jednego miałem dopaść, ale jakiś cwaniak w KW-2 mnie uprzedził.

20121108212813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:28, RamboPL napisał:

Widział ktoś podczas rozgrywki graczy od Wargaming, za których zniszczenie nagroda wynosi
500 złota? Spotkałem dwóch o nickach 25WG_GOLD[HUD1] i 28WG_GOLD[HUD1]. W ogóle mają
czerwone kółka przy miniaturkach czołgów. Udało mi się trafić obydwu z T34 premium i
już jednego miałem dopaść, ale jakiś cwaniak w KW-2 mnie uprzedził.


Tak, ten mankament że trzeba zadać ostateczny cios. Teraz i tak jest lepiej, onegdaj trzeba było zrobić screena z dowodem fraga, aby dostac nagrodę. Wielu graczy hajtujących tą gre aby czeka aby postrzelać sobie do pracowników WG ;)

meryphillia
: Mam pytanie. Jak zrobiłeś tego screena z swoimi czołgami? Niemieckie premki niskich tierów - zazdraszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim KUR&^$#$% cudem, IS-3 z BL-9 strzelajac w BOK KV-3 zadaje mu 40-90 dmg???? I to nie jeden strzal a lacznie 4! Miejsce zmieniane (ale ciagle bok) i wahalo sie od 40 do 90 dmg. Wtf.... a w przod Tygrysa II wchodzi jak w maslo za 400-500 dmg... no po prostu nie moge tego ogarnac. Tak, uzywalem AP ammo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 11:17, Mercuror napisał:

Czyli z opisu wynika, że automat działa perfekcyjnie. Szkoda, że tylko konto, a nie całe
IP.

Jak dla mnie to i trochę lepiej, u mnie trzy osoby grają w tanki, na trzech różnych kompach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 10:23, Ichvander napisał:

Jakim KUR&^$#$% cudem, IS-3 z BL-9 strzelajac w BOK KV-3 zadaje mu 40-90 dmg???? I to
nie jeden strzal a lacznie 4! Miejsce zmieniane (ale ciagle bok) i wahalo sie od 40 do
90 dmg. Wtf.... a w przod Tygrysa II wchodzi jak w maslo za 400-500 dmg... no po prostu
nie moge tego ogarnac. Tak, uzywalem AP ammo.

Replay or it didn''t happen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest możliwy taki dmg przy AP z BL-9.

Albo strzelałes z HE i nie przyuważyłeś zmiany (ja mam tak czesto, gdy zużyję zestaw naprawczy lub apteczkę na załogancie module kryjącym sie pod "3"; zapominam że to zrobiłem i gdy moduł/załogant znowu oberwie, znowu klikam: naprawczy/gaśnica/3 i tym samym przełączam na HE) albo trafiałeś za 0 lub w ogóle (co też jest mało możliwe) i pokazywało dmg od kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować