Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2013 o 22:38, meryphillia napisał:

Nieumiejętny kierowca na TIX powinien w najlepszym wypadku odinstalować grę... ;P


I Ty wiesz i ja wiem, że conajmniej co drugi gracz z takim tierem nadal nie wie jak grać...

Dnia 23.01.2013 o 22:38, meryphillia napisał:

Zarówno UFO, jak i T30 potrafią odbić się od frontu JT, więc nie wiem w czym na prawdę
jest problem.

No, jak się przykątuje i mamy szczęście to nawet papierem uda się coś odbić.

EDIT - byk ort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:38, meryphillia napisał:

Zarówno UFO, jak i T30 potrafią odbić się od frontu JT, więc nie wiem w czym na prawdę
jest problem.


Mer, problemem już od dawna nie jest pancerz, a jego losowość - nawet batmany potrafią odbijać spore pestki. Może wraz z naprawą modeli powróci rola pancerza w miejsce przypadku... No tak, zapomniałem, że to zaraz po zakończeniu wszystkich wojen i wynalezieniu lekarstwa na głupotę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:18, Heimdallr napisał:

wyszkolenia i siedem zniszczonych wrogich maszyn. Hetzera osobiście nie lubiałem, chociaż
są tacy, którzy go uważają za najlepszego TD.


To byłbym ja :-) Aczkolwiek ja generalnie nie lubię TD, a Hetzer to wyjątek. Z haubicą robi miazgę ze Stugów na jeden strzał.

Dnia 23.01.2013 o 22:18, Heimdallr napisał:

pancerza potrafi dużo odbić, no i działo ma niezłe. Ferdek, to druga moja miłość. Na
początku jest powolny, fakt, ale później pędzi szybciej niż medy (nie raz pchałem super
persa).


Akurat z Super Persa to taki med, jak z jeża szczotka do włosów ;-) Mobilność ma na poziomie HT i to tych wolniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywam często na V tierze i zauważyłem, że Type T-34 dużo częściej rykoszetuje moje pociski niż sowieckie T-34. Takim KV1 rozwalenie T-34 to był żaden problem, ale już chinol mi zawsze sporo HP zabierze i gdzieś 2 razy coś się tam odbije, zwłaszcza od przedniego pancerza.. To tylko moje spostrzeżenie czy faktycznie coś jest na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 10:33, Budo napisał:

Sloty w garażu można tylko za prawdziwą kasę kupować?

Tak tylko za złoto, które można kupić za kasę. Czasem są zniżki na miejsce w garażu np. 50% jak było na święta i wtedy warto je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 10:33, Budo napisał:


Sloty w garażu można tylko za prawdziwą kasę kupować?

chyba że rozdzielają jakieś czołgi/ robią zmiany w drzewkach i akurat posiada się dany pojazd, to dostaje się darmowe miejsca, tak było jak wprowadzili brytoli, chinoli, i na święta, no i przy rozdzielaniu KW na KW1/2, oraz po przeniesieniu Francuzów AMX12t na VIt gdzie ELC dostawało się gratis z miejscem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 10:33, Budo napisał:


Sloty w garażu można tylko za prawdziwą kasę kupować?

Niestety. Najlepiej zgromadzić zaskórniaki w okolice różnych świąt, kiedy przez spory okres są w promocji po 150 golda za slot. Wtedy to się opłaca. Sam kupiłem ze trzy w ubiegłe już wigilijne.

Bo za 300 to jednak zdecydowanie za dużo.
Aha, jeden slot dostaje się darmo zawsze przy wypuszczeniu nowego drzewka. Startowo masz na nim pierwszy czołg z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No to, że przy nowych drzewkach rozdają to wiem, za skośnych dostałem.
Którą armatę brać dla T82? Czy może od razu przeskakiwać tier wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydając realnej kasy na golda, radzę jednak chomikować free expa i tiery od I do V przechodzić normalnie.
Zobacz sobie ile na dalszych tierach potrzeba expa na gąski, wieżę czy działo.
Po zachomikowaniu sporej ilości będziesz mógł takie moduły kupić "na dzień dobry" przy zakupie nowego pojazdu i nie jeździć (a raczej męczyć się) stockoweym balasem.

Przykładowo, jak widać na moim otatnim wrzucanym screenie mam aktualnie 10k free expa, które chomikowane jest na gąski i wieżyczkę do Type T-34. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w kontach prasowych są jacyś ułomni albo niedorozwinięci, że tak ludzie się spinają na ich widok? Dzisiaj jakiś typek, rodak swoją drogą, zaczął mnie wyzywać od "WG noobów", mówił, że zostałem zaraportowany, ponieważ na koncie prasowym nie mogę grać na randomach... No i ogólnie coś tam jeszcze bluźnił na mój brak umiejętności :) A swoją drogą chińskie ciężkie, szczególnie X tier, mają niesamiwicie słabe opuszczenia działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby jak według tego "inteligentnego" makaka recenzent ma poznać grę?
Grając CW i kompanie tylko?

Jedynie konta turniejowe nie mogą brać udziału w grach na randomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2013 o 20:35, RamboPL napisał:

mówił, że zostałem zaraportowany, ponieważ na koncie prasowym nie mogę grać na randomach...

No, to spryciarz z niego. Abstrachując już od tego że wg ma raporty w zadzie, tym bardziej będzie miała zgłoszenie w poważaniu gdy zobaczy że dotyczy konta prasowego. Z pismakami trzeba żyć w zgodzie.

Co za dureń z tego makaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 21:11, RamboPL napisał:

@ meryphillia oraz Darkstar181

A ten makak, z całkiem dobrego, polskiego klanu :)


Pfff, masa klanów ma dobrych graczy, którzy powinni mieć permanentne bany na czat. Ot, choćby w dwóch następujących się bitwach swoją kulturę pokazali goście z PAD-u (sorry, ale tak to jest, jak się bierze każdego) - ochrzaniali wszystkich dookoła, a nawet lamiący lepiej się od nich spisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywa. Jakoś nie mam zamiaru ukrywać faktu, że niektóre klany mają szczególnie wysoki odsetek buraków. Na mojej czarnej liście dobrych klanów (tj. znane w społeczności) znajdują się różne podklany PAD-u (szczególnie Q) i PMHC. W razie czego interweniuję też w sprawach gości z klanu z mojego forum, chociaż sam do niego nie należę.
W czasie gry sam także potrafię ochrzanić i to zdrowo, ale nauczyłem się nie wyzywać wszystkich od najgorszych. Są trochę inne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 21:50, McFlash napisał:

(szczególnie Q)


Trafienie krytyczne :D Ja zazwyczaj próbuję namówić lub zachęcić do jakiegoś działania, a gdy już nas wybiją, dopiero zaczynam obwiniać ludzi. No chyba, że sam coś skopię, to wtedy siedzę cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować