Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Ich E-100 też mistrzem nie był. Ode mnie się bodajże dwukrotnie odbił... ;)

http://www.speedyshare.com/RK8ug/20130122-1710-uk-GB12-Conqueror-08-ruinberg.wotreplay

A odnośnie naszych - cóż począć. IS-7 się obudził późno i wyjechał prosto na E-100 i ich IS-7, nawet nie wiem czy w ogóle sam strzelił. T30 bał się mającej 200hp E-50M... Gdyby oni w ogóle myśleli, to możliwe że bym to nawet przeżył i miał swój rekord doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 17:25, Wilkv napisał:

Heh. Razem z Bat''em niemalże sami, jeśli chodzi o obrażenia, zabiliśmy przeciwnika...
On 7085, ja 6673. Widać to wystarcza, aby uzyskać Ace''a na Conquerorze :]

Moge wiedzieć co to za urządzenie obok dokupionych filtrów ? Już kiedyś je widziałem w store, ale teraz ni ma. Nie mam czegoś takiego w żadnym pojeździe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 17:25, Wilkv napisał:

Heh. Razem z Bat''em niemalże sami, jeśli chodzi o obrażenia, zabiliśmy przeciwnika...
On 7085, ja 6673. Widać to wystarcza, aby uzyskać Ace''a na Conquerorze :]

Ok, niby jest 20% do celności w ruchu, ale nie ma podanej rozpiski do jakich pojazdów pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 13:09, Darkstar181 napisał:

> Heh. Razem z Bat''em niemalże sami, jeśli chodzi o obrażenia, zabiliśmy przeciwnika...

> On 7085, ja 6673. Widać to wystarcza, aby uzyskać Ace''a na Conquerorze :]
Ok, niby jest 20% do celności w ruchu, ale nie ma podanej rozpiski do jakich pojazdów
pasuje...

http://wiki.worldoftanks.com/Equipment#Vertical_Stabilizer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ruskich chciałbym jakąś inną linię robić- myślałem o amerykańskich/francuskich tank destroyerach. może mi ktoś wyjaśnić jakieś za i przeciw? Lubię snajpić z krzaków, dobrze mi się gra ruskimi td, ale są strasznie ślepe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amerykańce generalnie nie powalają szybkością. Wyjątkiem jest linia T49 / M10 / M36 / T25 (oba). Francuzy wręcz przeciwnie, od 7 tieru najbardziej mobilne wysokotierowe TD. W kwestii pancerza definitywnie dominują amerykańce od 8 tieru wzwyż, zwłaszcza T95. Amerykańska jedna linia ma wieże - jak na razie unikat wśród TD. Francuzi generalnie są jednak celniejsi, bardziej szybkostrzelni.

Dla niedoświadczonych graczy jednak USA jest łatwiejszą i przyjemniejszą drogą, idąc zwłaszcza poprzez linię T28(P) -> T30 -> T110E4. Francuzi wymagają większego obycia na polu bitwy. Jeśli chcesz się nauczyć grać TD - idź w Niemców. JPanterka jest w moim zdaniu najprzyjemniejszym TD 7 tieru, chociaż przy JPzIV napsujesz sobie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, jak niektórzy to robią, że mają takie świetne wyniki na niskich tierach? I nie chodzi mi tylko o ich skilla, chociaż to oczywiście też ważne, ale widziałem ostatnio loltraktora, na którym ktoś miał ponad 2k expa w bitwie i 15 killi. Czy żeby mieć taki wynik trzeba trafić z samymi makakami do bitwy?
Przed chwilą drugim chińczykiem miałem 5 killi, przejechałem się pod ich bazę i wróciłem bronić naszej, nabiłem ponad 500 expa, dostałem mastery 1 i spokojnie mógłbym sobie poradzić jeszcze z paroma wrogami, ale nie bardzo miałem do kogo strzelać. Więc jak to zrobić, żeby nabić wyższy wynik? Mieć po prostu szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 19:28, Budo napisał:

Po ruskich chciałbym jakąś inną linię robić- myślałem o amerykańskich/francuskich tank
destroyerach. może mi ktoś wyjaśnić jakieś za i przeciw? Lubię snajpić z krzaków, dobrze
mi się gra ruskimi td, ale są strasznie ślepe :/

Francuskimi się nie bawiłem ale mogę napisać o amerykańskich. Tu masz do wyboru 2 linie: TD z wieżami i bez jak w pozostałych nacjach. W przypadku tego pierwszego otrzymujesz słabszy pancerz niż w 2 lini ale za to mają lepszą mobilność i cammo zwłaszcza że nie muszą się całe obracać aby zmienić cel jednocześnie dają swoja pozycję. Z czym że niestety często ich wykonanie zachęca do grania jak lekkimi/medami przez co najczęściej dużo osób ginie w ten sposób. Największą różnicę poczujesz na T49 i M18 które są obecnie moimi ulubionymi TD z gry. Oba są niewielkie, szybkie, mają dobre i celne działa oraz pojawiają się w zasadzie jak się na nie wjedzie. Z czym że przypłacają to papierowym pancerzem. T49 jest trochę bardziej zrównoważony bo Hellcat to strasznie narowiste bydle i niestety mało osób je ogarnia, ale jak już ktoś taki się trafi to zrobienie 4-5 fragów na bitwę to łatwizna. Dalej jest niestety T25/2 który traci większość tych cech, ma przeciętną prędkość i mobilność choć w zamian dostał trochę pancerza to dobili go dając mu jako topowe działo długą 90mm która na swój tier jest po prostu słaba(jedyna różnica w stosunku do poprzedniej to 10mm pen więcej....) ale jak się przez niego przebrnie zaczynają się bardzo przyjemne T28P i T30 który był dawniej X tierem HT.
Druga linia zaczyna się od przyjemnego T40, o pancerzu jedynie można powiedzieć że go ma ale dostaje jedne z najlepszych dział na IV tier. Potem masz 2 maszyny niemal jak z sąsiedniego drzewa czyli M10 i M36 przypominają one bardziej T25/2 mają średnią mobilność jakiś tam pancerz ale niezłe cammo oraz te same działa co T49 i M18. Po nich dostajesz T25 AT, zdecydowanie lepszy TD jak na VII tier i zaczyna linię pancernych TD. Z czym że ten jeszcze jest całkiem mobilny i ma świetne działo bo długą 105mm. Dalej masz jeżdżące schrony T28 i T95...ten drugi ma z przodu pancerz 305mm co sprawia że jak stanie w wąskim przejściu nic dalej nie przejedzie(nie raz widziałem jak lemming train stawał bo go spotkał)... z czym ze rozwija on całe 15km/h ...z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki za wyczerpującego posta. Poczytałem trochę wiki i chyba pasuje mi linia z wieżami. Często widzę też w grze, że te tdki dobrze sobie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

US są banalne,a przed FR ostrzegam, bo kupa szajsu niemiłosierna. Dopiero trzy topowe stają się grywalnymi.
T28 Prot. jeszcze nie bawiłem się, ale ostrzegam przed arta która napsuje wiele krwi, bowiem z racji otwartej od góry wieży, Prot jest idealnym "jednostrzałowcem" dla każdej arty od TVI w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 19:28, Budo napisał:

Po ruskich chciałbym jakąś inną linię robić- myślałem o amerykańskich/francuskich tank
destroyerach. może mi ktoś wyjaśnić jakieś za i przeciw? Lubię snajpić z krzaków, dobrze
mi się gra ruskimi td, ale są strasznie ślepe :/

ja ograłem znam tylko niemieckie i mogę powiedzieć tak, do jgpanthery wszystkie poza jgpzIV są dobre, stug i jg panter to piekielnie celne td, z dość dobrą mobilnością, w przypadku jgpanther masz jeszcze do czynienia z możliwością niskiego obniżenia działa,
co do ferdka i dalej nie wiem bo jeszcze nie posiadam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JagdPanther II całkiem przyjemny, bardzo duża mobilność, świetne działo takie same jak na ferdim, ogólnie całkiem dobry pojazd, ale należy pamiętac że jak na swój tier, to papier straszliwy.
Ferdinand majestatyczny klocek, o dość sporej sylwetce, ale jednocześnie mocnym kąśnieciu i w miarę wytrzymałym frontowym pancerzu.
JagdTiger najlepszy z germańskich niszczycieli. W sprawnych rękach masakrator dosłownie wszystkiego.
Jpzr E-100 kupa powolnego, niecelnego i wykrywalnego z drugiego końca mapy gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra dzięki za pomoc. Niemcami nie gram z zasady lol. Poszedłem w amerykańskie póki co i tym pierwszym gra się nieźle, zobaczymy jak potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:00, Budo napisał:


Dobra dzięki za pomoc. Niemcami nie gram z zasady lol.

Hehe, ja z zasady nie gram francuzami tchórzami :D W dodatku ich maszyny są strasznie brzydkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:00, Budo napisał:

Dobra dzięki za pomoc. Niemcami nie gram z zasady lol. Poszedłem w amerykańskie póki
co i tym pierwszym gra się nieźle, zobaczymy jak potem :)


Haha... Ja z zasady gram prawie tylko Niemcami :) A niemieckie TD są zwyczajnie świetne. Nie grałem PanzerJagerem, więc się nie wypowiem, ale Marder, którego sobie zrobiłem za free xp jest rewelacyjny. Chyba 22 gra na nim, załoga jeszcze uboga, bo coś koło 80% wyszkolenia i siedem zniszczonych wrogich maszyn. Hetzera osobiście nie lubiałem, chociaż są tacy, którzy go uważają za najlepszego TD. STUG to... no klasyka :) Mam na nim prawie 1300 bitew i prędzej usunę konto, niż go sprzedam. No i ma najlepsze camo w grze. JPzIV to szajs i wymienia się go tak szybko, jak tylko można. JPanter mimo teoretycznie słabego pancerza potrafi dużo odbić, no i działo ma niezłe. Ferdek, to druga moja miłość. Na początku jest powolny, fakt, ale później pędzi szybciej niż medy (nie raz pchałem super persa). Ten pancerz i to działo. JTiger wbrew temu, co napisał meryphilia niekoniecznie jest taki dobry. Ma ogromne weakspoty i pali się, jak kościół w Norwegii, do tego ma słabe działo, jak na TIX TD, dlatego też sam go nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się niektóre podobają wizualnie, jak Batman, ELC czy nawet Lorrka 40t. ;]

Heimdallr >>> JT i słabe działo? :D
Weakspoty nie mają większego znaczenia od czasów, gdy praktycznie każdy pojazd powyżej TVII ma na składzie przynajmniej 2-4 gold pociski.
A umiejętny kierowca może zrobić z JT prawdziwy bunkier nie do przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:17, Darkstar181 napisał:

>
> Dobra dzięki za pomoc. Niemcami nie gram z zasady lol.
Hehe, ja z zasady nie gram francuzami tchórzami :D W dodatku ich maszyny są strasznie
brzydkie...


AMX 40 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:19, meryphillia napisał:

Heimdallr >>> JT i słabe działo? :D
Weakspoty nie mają większego znaczenia od czasów, gdy praktycznie każdy pojazd powyżej
TVII ma na składzie przynajmniej 2-4 gold pociski.
A umiejętny kierowca może zrobić z JT prawdziwy bunkier nie do przebicia.


No, jak na TIX to już trochę słabo... W porównaniu do działa Ferdka to poprawa trochę kosmetyczna. Zacznijmy od tego, że Ruskie i Jankesi robią większe dziury w pancerzach wroga. Taaa umiejętny kierowca może siać zniszczenie nawet za pomocą m3 lee, wyżej wspomnianej kaczce, czy innych wynalazków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieumiejętny kierowca na TIX powinien w najlepszym wypadku odinstalować grę... ;P

Zarówno UFO, jak i T30 potrafią odbić się od frontu JT, więc nie wiem w czym na prawdę jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować