Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Z jednej strony szkoda że ominęły mnie dogodne warunki do odkupienia Is-3 i T32 i kupienia VK45A.
No ale z drugiej strony twardo się trzymam by jak najdłużej nie grać w tę nędzną grę pełną nędznych małpiszonów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 19:48, Wilkv napisał:

Nie musisz grać. Możesz wejść, kupić, wyjść ;]


Myślę że problem jest taki, że aby coś kupić trzeba mieć sreberka na to. A żeby mieć, trzeba pograć.:D

KT już mam, inne nawet nie odkryte to nie skorzystam. A skoro nie ma promocji na miejsca garażu, to zakupię tylko nieco zestawów naprawczych i gaśnic, żeby nie wyglądać na totalnego nooba.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 19:48, Wilkv napisał:

Nie musisz grać. Możesz wejść, kupić, wyjść ;]


Też tak sądzę. Nic na siłę, a teraz kupienie ot tak jest na pewno lepsze, niż późniejszy grind srebra. Grind w tym przypadku pewnie byłby wkurzający, a tak się go ominie.

meryphillia przy samym kupowaniu nie spotkasz hordy makaków :)

edit. a jednak sreberko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Event ten nagradza moją cierpliwość w sprawie IS3 i KW4. Czyli jednak zdążę nimi zagrać przed pożegnaniem się z grą.
PS. Stary system renderowania jako nierozwojowy i przestarzały zostanie wycofany z gry. Jest to pewne, ale data (patch) jeszcze nie znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 20:05, McFlash napisał:

PS. Stary system renderowania jako nierozwojowy i przestarzały zostanie wycofany z gry.
Jest to pewne, ale data (patch) jeszcze nie znana.


Jak to miło, że Wg samo stara się usilnie bym jednak sprzedał konto w cholerę.
O ile nie zmusi mnie Arma III do kupna nowego kompa do gier, to z WoTem zwyczajnie się pożegnam, szczególnie że małpiszoństwo w grze coraz bardziej mnie do tego skłania.

No ale pożyjemy zobaczymy.
Tym bardziej że zasilacz mojego growego staruszka krzemiaczka coraz częściej daje sygnały, że to chyba jego koniec i kupno nowego kompa do gier może być szybszym wydarzeniem niz nawet mi się wydaje. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 2.5k nie sprzedałbym.
Za dużo zainwestowanego czasu to raz, dwa że konto posiada ponad 100 slotów i w obecnej chwili chyba 112 pojazdów z czego 15 czy 16 premtanków, z czego kilka jest unikalnych.
Staty też są niezgorsze, a byle małpiszon mógłby na nim uczyć się grac, bo pojazdy na koncie są od TI do TX (osiem TX na stanie, dwa odkryte do kupienia).

Pewnie sprzedać by się nie udało i tak, więc ewentualna przyszłość konta, to gnicie sobie bezużyteczne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 20:19, meryphillia napisał:

Poniżej 2.5k nie sprzedałbym.

U za tyle to nikomu byś nie sprzedał, dobrze by było jakby ci się zwróciła kasa za czołgi premium, garaże, czyli wszystko to co widać, że kupiłeś, a to że poświęciłeś czas, hmm to chyba była zabawa, a nie ciężka praca - co użyłeś z małpami to Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie stwierdzam, że najprawdopodobniej, gdy dalsza gra stanie się niemożliwa, konto zwyczajnie sobie będzie gniło.
Tak czy siak sprzedawać jak na razie nie mam najmniejszego zamiaru nawet jakby się kupiec i za 5 tysięcy znalazł szalony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 09:39, meryphillia napisał:

Tak wiemy, było przejrzeć z dwie ostatnie strony.

Są jednorazowe.

Thx - po co przeglądać jak można zapytać thx again

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 09:40, scott napisał:

> Tak wiemy, było przejrzeć z dwie ostatnie strony.
>
> Są jednorazowe.
>
Thx - po co przeglądać jak można zapytać thx again


Żeby nie wyjść na ignoranta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą niesamowitą bitwę - zaczęło się od spóźnionego wejścia, bo się trochę zasiedziałem na necie ;P wchodzę do bitwy i przegrywamy 2:4, patrze moje małpy jadą środkiem na rzeź.. mówię sobie no to pinknie :P wyzywam je, bo nic juz nie pozostało - zanim moim KV1 dotarłem do miejsca celu to juz przegrywaliśmy 5:10, no ale jakoś tak 1,2,3 i kolejne fragi zdobywałem, że w końcu wygrałem :D na koniec ktoś z drużyny przeciwnej napisał - "ja pier*#$%" - bezcenne ;) takie zwycięstwa są najpiękniejsze, rywale załamani, towarzysze pod wrażeniem, prawdziwy pokaz siły!

Link do powtórki, proszę sobie przewinąć do 13 minuty, ponieważ od tej zaczyna się dla mnie bitwa xD
https://www.dropbox.com/s/p9l97vcviglo8jl/20130316_1434_ussr-KV1_29_el_hallouf.wotreplay

PS co do wyposażenia to proszę się nie czepiać siatki maskującej na KW1, po prostu skrzynkę i lornetę miałem na VK a ona była w tym czasie w bitwie, więc założyłem co mi zostało, zawsze coś ;)

20130316154750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem to już wielokrotnie.
Siedząc na topce w KW-1 i mając za przeciwników inne KW masz dawać z siebie 200%, bo to głównie od ciebie zależy (o ile uważasz się za ogara i nim jesteś nawet) czy wygracie czy nie.
Inne makaki się wtedy nie liczą.
Raz że coś zwalą i tak, a dwa i co wazżniejsze, jeśli zagrają dobrze, ukradną ci expa i kredyty.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem na forach widzę kwestionowanie użyteczności perka Deadeye (zwiększającego szansę na krytyka). SS z ostatniej bitwy pokazuje, że jednak się do czegoś przydaje. 5,5k dmg przy 13 strzałach, żeby nie było, że strzały w gąski itd.

20130317222914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie brałem w czyms takim udział.
Po jednej i po drugiej stronie...

Często nawet nie ma to nic wspólnego z umiejętnościami, a z korzystnymi losowaniami dla drużyny która ma wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować