Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Z tym, ze ze 105 to pakowac pierwsza wieze tak? Bo mocniejsza z przodu. No i takie pytanie- tak czy siak trzeba flankowac (T8) bo od frontu ta haubica to moge ich polaskotac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 17:33, dark_master napisał:

> Chyba najlepszy jaki widziałem do tej pory O_O
słaby, przynajmniej dla mnie. Rly, chcesz oglądać te artyparty all day all night? Nie
mówiąc o bonusach jedynie dla endgame''u.
no i osobiscie boli mnie brak zniżki na SU100Y.

Omg, narzekaj dalej. Przede wszystkim chodzi mi o zniżki prawie na wszystko co jest w grze. Nie muszę grać, wystarczy że dokupie sobie zestawy naprawcze, miejsca w garażu, kolejny tydzień premium (w poprzedni weekend też była) i dodatkowy sprzęt (wentylacja, dosyłacze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 16:51, Tomoya-kun napisał:

Mery niedawno pisał że V tieru prem nie opłaca się kupować do zarobków, to są bardziej
pojazdy kolekcjonerskie (dawniej jedyny sposób na churchilla). Takim KV możesz bez problemu
zarobić tyle samo a nawet więcej niż dowolnym niskim prem tankiem. No ale dla niektórych
będzie okazja z tańszymi VIII prem tankami.

Niby tak, ale na KW mam już prawie 1000 bitew, więc go sprzedałem :P serio nie mogę już na niego patrzeć i nie mam zamiaru nim jeździć, a w związku z tym nie mam tanka na odstresowanie, czyli takie do którego wsiadam > wygrywam > zarabiam. Obecnie jeżdżę T-34 (wciąż czołg miesiąca) i T49, ale to nie to samo, w tygodniu bez premki idzie zarobić, ale sensowne kredki dostajemy raz na 4 bitwy może (2 przegrane, w 1 za dużo nie ustrzelę, ale wygram, dopiero w co 4 coś tam ubije i wygram i jest kasa).

Churchill o ile nie dostał ostatnio bufa jest jak KW tylko inaczej wygląda. Dlatego już sam nie wiem, niestety o VIII nie marzę, no może trochę o T34, ale wydać 200 zyla na 1 czołg - ja tyle na grę nie wydawałem za najlepszych czasów, gdy jeszcze dużo grałem..

Pamięta ktoś by były jakieś większe zniżki na prem VIII niż te 15%, bo mi się wydaje, że było chyba 30% chociaż już dobrze nie pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 16:28, Paoro napisał:

> Na szybko, co z premium tierów średnich (4-6) ma sens, zakładając że służy do zarabiania?

Pytałeś czy kupić Churchila 3 jeśli chcesz go to w weekend będzie najlepszy moment:
http://worldoftanks.eu/news/7265-special-offer-military-parade-pl/


Dzięki, ale akurat potrzebne mi to na amerykańskim serwerze :-)
Na EU mam wystarczająco dużo tanków, włącznie z SPersem. Założyłem sobie za to niedawno konto na serwerze NA, żeby móc pograć ze znajomymi z tamtego regionu. Póki co nie wyszedłem powyżej t3 (staram się trzymać zasady, że nie przechodzę na kolejny czołg, dopóki nie zdobędę ace mastery :-) ) i myślałem o jakimś premium w okolicach t5 do bezstresowej walki, z minimum kosztów napraw. Oczywiście mógłbym kupić Lowe czy T-34, ale wolałbym nie wydawać ponad 10k złota na czołg. Chociaż z drugiej strony na NA spędzam teraz więcej czasu niż na UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 17:40, Ichvander napisał:

Z tym, ze ze 105 to pakowac pierwsza wieze tak? Bo mocniejsza z przodu. No i takie pytanie-
tak czy siak trzeba flankowac (T8) bo od frontu ta haubica to moge ich polaskotac.

Tak, dodatkowo jest ona zdecydowanie twardsza. A co do flankowania to zależy, z tej haubicy tak czy inaczej zadasz jakieś obrażenia przy strzale no i masz dużą szansę na poharatanie mu modułów/załogi. Ale jeśli jedziesz dalej za 1 i 2 linią to dużo przeciwników zajętych twoim teamem grzecznie stanie do ciebie bokiem. Pamiętaj że E2 to amerykański czołg więc dostajesz w nim bardzo duże wychylenie działa- wykorzystaj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2013 o 17:41, Darkstar181 napisał:

Omg, narzekaj dalej. Przede wszystkim chodzi mi o zniżki prawie na wszystko co jest w
grze.

o ile same ósemki można nazwać ''wszystkim co jest w grze'', przynajmniej gdy mowimy o czołgach. I do tego to wybiórcze podejscie do bonusów dla załóg, ciekawe czy premii x5 za pierwsze zwycięstwo tez sie doczekamy w wydaniu t-34 only :|. Jak mówiłem, special słaby dla mnie, bo nic nie zyskam (może tylko uzupełnię zapas naprawczych), a tak to będę musiał się użerać ze zwiększoną liczbą pożalsięprosów w artyleriach najwyższych tierów. Hurr durr derp derp, miłego expienia wszystkiego powyżej siódemek, przyda ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 17:47, Paoro napisał:

Niby tak, ale na KW mam już prawie 1000 bitew, więc go sprzedałem :P serio nie mogę już
na niego patrzeć i nie mam zamiaru nim jeździć, a w związku z tym nie mam tanka na odstresowanie,
czyli takie do którego wsiadam > wygrywam > zarabiam. Obecnie jeżdżę T-34 (wciąż
czołg miesiąca) i T49, ale to nie to samo, w tygodniu bez premki idzie zarobić, ale sensowne
kredki dostajemy raz na 4 bitwy może (2 przegrane, w 1 za dużo nie ustrzelę, ale wygram,
dopiero w co 4 coś tam ubije i wygram i jest kasa).

To nie dziwię się, sam osobiście zarabiam na VI tierach bo Hellcatem czy Cromwellem zgarnąć na czysto 10-20k to żaden problem. KV też już dawno sprzedałem bo po ostatnim grindzie wątpię czy kiedykolwiek go odkupie.

Dnia 09.05.2013 o 17:47, Paoro napisał:

Churchill o ile nie dostał ostatnio bufa jest jak KW tylko inaczej wygląda. Dlatego już
sam nie wiem, niestety o VIII nie marzę, no może trochę o T34, ale wydać 200 zyla na
1 czołg - ja tyle na grę nie wydawałem za najlepszych czasów, gdy jeszcze dużo grałem..

Sam widzę cel wydania tyle na wirtualny czołg tylko jedynie jeśli dostanie się ten gold z konkursów/prowincji. W innych wypadkach zasilenie sobie konta na 7-8k golda tylko na zakup maszyny jest zdecydowanie przegięte.

Dnia 09.05.2013 o 17:47, Paoro napisał:

Pamięta ktoś by były jakieś większe zniżki na prem VIII niż te 15%, bo mi się wydaje,
że było chyba 30% chociaż już dobrze nie pamiętam..

30% było na święta na prem tanki VI-VII tieru, te z VIII nigdy nie zeszły niżej niż 15%(a raczej tego nie kojarzę)

dark_master
O arty party mi nie wspominaj dzisiaj robiłem ostatni kilka k expa do 120mm w prototypie i przez te ok. 20 -30 gier pomijając przegrane przez durne teamy to dosłownie tylko 2 razy zostałem zabity przez inny czołg... wszystkie inne zgony przez artę....
I czemu chcesz kupić taki kloc jak Su-100Y fakt ma to niezłe działo. Ale jest wielki i papierowy, nawet grając Crusaderem niezależnie gdzie strzelałem w niego to zawsze wchodziło, a przy jego rozmiarach to ciężko jest nie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 18:23, Tomoya-kun napisał:

O arty party mi nie wspominaj dzisiaj robiłem ostatni kilka k expa do 120mm w prototypie
i przez te ok. 20 -30 gier pomijając przegrane przez durne teamy to dosłownie tylko
2 razy zostałem zabity przez inny czołg... wszystkie inne zgony przez artę....

dlatego ja ostatnie 30k na conquerorze do 120mm wbiłem z free expa, bo sie grac nie dalo. Już nawet nie chodziło o te petardy z nieba (choc tez byly upierdliwe) , co o to, ze 5xarty na team psulo MM i de facto nie bylo do kogo strzelac z tych 226 pen skoro krzywde robilo tylko od boku a do flankowania ten woz tak srednio sie nadaje.

Dnia 09.05.2013 o 18:23, Tomoya-kun napisał:

I czemu chcesz kupić taki kloc jak Su-100Y fakt ma to niezłe działo. Ale jest wielki
i papierowy, nawet grając Crusaderem niezależnie gdzie strzelałem w niego to zawsze wchodziło,
a przy jego rozmiarach to ciężko jest nie trafić.

tak co by potrolować na randomach. Do tego ze pancerz w tej grze nic nie znaczy juz przywykłem, a działo jest zabawne, bo poniżej t6 wszystko ma na strzał, a i wyżej gryzie mocno (jeżdziłem na teście). A jak długi rld grozi zgonem, to sie wchodzi w battering ram mode, , bo do tych 40(? -nie pamietam dokladnie) km/h zbiera sie nad podziw szybko. 3k golda to za duzo (nawet mimo tego ze mam 8k bo mi sie z kodow i niewygadanych minut uzbieralo), ale jakby dali znizke 30% jak na swieta to bym bral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 18:57, dark_master napisał:

dlatego ja ostatnie 30k na conquerorze do 120mm wbiłem z free expa, bo sie grac nie dalo.
Już nawet nie chodziło o te petardy z nieba (choc tez byly upierdliwe) , co o to, ze
5xarty na team psulo MM i de facto nie bylo do kogo strzelac z tych 226 pen skoro krzywde
robilo tylko od boku a do flankowania ten woz tak srednio sie nadaje.

Ja miałem ten sam problem bo 198 pen na 8 tierze było żartem i krzywdę mogłem zrobić w zasadzie tylko i wyłącznie strzelając w weakpot a jeśli coś było wyżej mogłem co najwyżej tracić na niego kasę rykoszetami. Bo 20 na godzinę to chyba tylko z T95 mógłbym bawić w dogefight. Teraz w końcu nie mam problemów i dzięki temu prototyp w końcu ma odpowiedni fear factor. Ale niestety nadal jestem ulubionym celem dla art a jak uda się komuś do nich podjechać to widzę że coraz więcej z tych gnid wtedy popełnia samobójstwo.

Dnia 09.05.2013 o 18:57, dark_master napisał:

tak co by potrolować na randomach. Do tego ze pancerz w tej grze nic nie znaczy juz przywykłem,
a działo jest zabawne, bo poniżej t6 wszystko ma na strzał, a i wyżej gryzie mocno (jeżdziłem
na teście). A jak długi rld grozi zgonem, to sie wchodzi w battering ram mode, , bo do
tych 40(? -nie pamietam dokladnie) km/h zbiera sie nad podziw szybko. 3k golda to za
duzo (nawet mimo tego ze mam 8k bo mi sie z kodow i niewygadanych minut uzbieralo), ale
jakby dali znizke 30% jak na swieta to bym bral.

No chyba że tak, bo z 100Y jest jak z TOG''iem kupujesz to bo chcesz mieć na nim swoisty fun w innych wypadkach jesteś free fragiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Słaby speszjal"...

Już kiedyś pisałem że powinni zabrać całkowicie te speszjale, bo w dupach się poprzewracało totalnie co niektórym od nadmiaru... ;)

Ja to nawet nie wiem w czym wybierać, tym bardziej że na granie będę miał czas dopiero w poniedziałek, ewentualnie wieczór w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 20:19, meryphillia napisał:

Ja to nawet nie wiem w czym wybierać, tym bardziej że na granie będę miał czas dopiero
w poniedziałek, ewentualnie wieczór w niedzielę.

Sam tyle narzekałeś na braki w zestawach naprawczych że może zacznij od tego? :) Bo dla mnie jednak ich uzupełnienie obok kupna zapasu siatek i optyki to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 20:19, meryphillia napisał:

"Słaby speszjal"...

Już kiedyś pisałem że powinni zabrać całkowicie te speszjale, bo w dupach się poprzewracało
totalnie co niektórym od nadmiaru... ;)

Dokładnie :) jeden z lepszych w specjali - sam też nie wiem na co kase wydać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawcze to podstawa, bo na oparach jadę.
Nie wiem tylko czy wziąć sobie sloty, czy znowu ponołlajfić 4 dni pod rząd (premka na 3 + 1 z kodu).
No i kusi obniżka na Matyldę BP. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jakie są szanse na 30% obniżke na Mausa podczas "Oferta specjalna: Duże i ciężkie 2" w "1" jest IS-7 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 21:21, Reffanov napisał:

Da się w ogóle takie rzeczy jak mechanizm dosyłający kupić "na zapas", bez montowania
na czołgu? Bo skoro obniżka, to kilka takich bajerów bym sobie zachomikował. :P

oczywiscie ze sie da, tylko najpierw lepiej sprawdzic czy dana rzecz na pewno bedzie pasowac do danego czolgu. kupujesz wtedy nie na pojezdzie tylko w zakladce sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się da.
Kupujesz wtedy takie rzeczy zwyczajnie poprzez Store/Sklep i wtedy masz możliwość kupienia dowolnej ilości danego modułu, oczywiście będąc ograniczonym tylko posiadanym zasobem gotówki.

Kerigun >>> Szansa jest, ale nie ma pewności, które pojazdy załapią się ostatecznie na te speszjale.

No i koniec końców Maus aktualnie nie jest zbyt dobrym pojazdem na randomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 21:21, Reffanov napisał:

Da się w ogóle takie rzeczy jak mechanizm dosyłający kupić "na zapas", bez montowania
na czołgu? Bo skoro obniżka, to kilka takich bajerów bym sobie zachomikował. :P


W sklepie (pomiędzy magazynem a statami) możesz kupić dowolną ilość modułów. Dopasuj je tylko do planowanych zakupów, bo może się okazać, że zabraknie Ci potrzebnych np. dosyłaczy, a będziesz miał jeszcze pod inny kaliber.

Kerigun
Ponoć wszystkie linie mają się tego doczekać (trudno wyobrazić sobie shitstorm, gdyby stało się inaczej). Osobiście uważam, że jednak Maus to obecnie zły wybór - na jego widok wszystko ładuje złoto, arta solidarnie mierzy w jego wielki zad, a ogarnięci gracze mają banana na gębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 21:14, Kerigun napisał:

Jak myślicie, jakie są szanse na 30% obniżke na Mausa podczas "Oferta specjalna: Duże
i ciężkie 2" w "1" jest IS-7 :]

mi sie cos zdaje ze tym raz beda to ameykanskie ciezary, oby nie, oby byly pozniej, bo jeszcze jumbo niezgrindowalem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 21:25, meryphillia napisał:

No i koniec końców Maus aktualnie nie jest zbyt dobrym pojazdem na randomy.


No wiem, ale mam E-100, E-50M, JP E-100, GW Type E i brakuje mi Mausa i Leoparda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować