Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2013 o 19:49, McFlash napisał:

"Uruchom system Windows normalnie" - tak oto skończyła się jedna z bitew dzisiejszego
wieczora. Stabilność tego cholerstwa jest niewiele lepsza niż wczesnej bety. Oczywiście
przy próbie ponownego wejścia do bitwy WoT znowu się zawiesił, a po restarcie kompa sama
bitwa nie chciała się załadować (zatrzymała się na ekranie drużyn). Wielka brawa dla
WG.

Albo Twojego kompa. Mi WoT crashuje średnio góra ci kilka miesięcy... A później odpalam z powrotem bez problemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio syf wysypuje się nawet po kilka razy dziennie (gdy gram ofc), choc nie cały system, a tylko sama gra do pulpitu.
Ostatni raz tak sprawował się przed fizyką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, a dziwnym trafem jedynym programem, który ma takie problemy, jest właśnie WoT. To nie jest już wina hardware''u ani softu, a WoT-a, bo gryzie z się z niektórymi kombinacjami bez żadnego powodu. Nawet nie ma sensu rozpisywać się na temat problemów z nVidią.

meryphillia
Musiałem zrestartować kompa dlatego, że drugi raz "program przestał działać". Normalnie wyskakuje ten komunikat i wracam do pulpitu. Od tego patcha okienko jest pod WoT-em i muszę się domyślać, co się stało. Za drugim razem żadna kombinacja klawiszy nie pomogła i dalej gniłem na nieaktywnym ekranie logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wot zawieszał się tylko na tej ryżowej mapce w chinach. Ale to była ponoć wina mapy.

Na obecnej stacjonarce i lapku śmiga, ale to są zabawki z wyższej półki. Gra jest po prostu niezoptymalizowana pod słabsze maszyny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też WoT szwankuje. Od czasu do czasu po wyjściu z bitwy gra bez żadnego komunikatu sama się wyłącza. A w czasie samych bitew potrafi się sfreezować i przez kilkanaście sekund jest tylko "brak odpowiedzi" ze strony procesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 20:23, Darkstar181 napisał:

Gra jest po
prostu niezoptymalizowana pod słabsze maszyny i tyle.


Mi też gra wywala do pulpitu nie raz bez żadnego komunikatu, a PC raczej słaby nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, to jednak na tym klocku można mieć dobrą bitwę :] Mimo tego, że trójka naszych zabiła się wzajemnie a Ferdek zrobił kamikadze run w pierwszej minucie bitwy. Więc graliśmy w 11...

20130511211918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ten specjal za dużo makaków w tej grze teraz siedzi.
Nie pamiętam kiedy miałem taką ochotę na papierosa jak dzisiaj.

Jestem niepalący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 21:19, Wilkv napisał:

Ah, to jednak na tym klocku można mieć dobrą bitwę :] Mimo tego, że trójka naszych zabiła
się wzajemnie a Ferdek zrobił kamikadze run w pierwszej minucie bitwy. Więc graliśmy
w 11...


Co to za mody? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja o największym doświadczeniu za bitwę w profilu jest oszukana ;/ Mam wyświetlone 1387 exp za bitwę w T-34/85, a tak naprawdę było to 931 tylko jest premka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ten special obrodził w różne ciekawe osobliwości... Właśnie moim Cometem miałem okazję zobaczyć szarżę wroga, której przewodził samotny Hummel. Niestety, dość szybko stał się złomem ale liczą się chęci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 20:14, meryphillia napisał:

Mi ostatnio syf wysypuje się nawet po kilka razy dziennie (gdy gram ofc), choc nie cały
system, a tylko sama gra do pulpitu.

Pomóc może wyłączenie nagrywania powtórek, o ile je nagrywasz oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze nagrywam, bo nigdy nie wiesz kiedyś jakąś prawdziwie podła małpę napotkasz na swojej drodze...
Choć znudziło mi się już donosicielstwo na obesrane boty, skoro swoim postępowaniem WG udowodniło mi że mają ich głęboko w dupie.

Zresztą nie wiem po co miałbym wyłączać skoro wcześniej dało się normalnie grać, więc jak zwykle optymalizacja patcha jest zrąbana po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 01:21, Ichvander napisał:

Ja nie nagrywam a wywala ;) takze nie w tym problem.


Heh, ciekawe że nie pamiętam żeby mi się kiedykolwiek WoT wywalił(a 9k bitew niedługo stuknie). Tak w dni kiedy gram bitew kilka, czy takie kiedy siedzę przy grze 10 godzin non-stop.
Winna pewnie faktycznie jest nieco sama gra, ale mnogość konfiguracji pc jej też tego nie ułatwia raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym moze byc. Ale mi gra wywala do pulpitu bez ostrzezenia (ale zawsze po bitwie) od jakichs.. 2-3 dni maks. Wczesniej bylo ok. A nie podkrecalem proca, grafy ani nic nie zmienialem w systemie. Jedyne co, to zainstalowalem Dead Island. To wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 12:18, Budo napisał:

Ktoś wie czemu mi usunęło mody jakie miałem zainstalowane? Nie logowałem się jakiś czas.


Każda nowa łatka robi sobie nowy katalog przeznaczony dla modów, który staje domyślnym który widzi gra.
Pewnie przez to, żeby chronić graczy przed niekompatybilnością modów w nowych łatkach.
Albo więc kopiujesz sobie po prostu zawartość ze starego folderu i liczysz że wszystko działa, albo szukasz wersji swoich ulubionych modów pod aktualny patch.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować