Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

ZSRR 41 078
Niemcy 45 035
USA 42 995
Francja 31 009
WB 31 042
Chiny 22 709
Japonia 28 893

Razem 242 761
brakujące: 282 239

Weekend z x5 BARDZO pomógł, choć Chiny nadal będą problemem. Francja po odkryciu ostatniego działa w V TDku to poezja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 00:58, alexiej napisał:

Weekend z x5 BARDZO pomógł, choć Chiny nadal będą problemem. Francja po odkryciu ostatniego
działa w V TDku to poezja :D


Dementuję, S 35 CA już na stockowym dziale jest przyjemny(bo szybciej strzela ;p).
Ogółem BDR ma podobnie świetne topowe działo. Grałem sobie ostatnio heavy tankami z V tieru, i jak na razie KW > BDR > Church I. Bo Niemieckiego VK to nie ma co liczyć jako heavy tanka - działo ma dobre i gra się nim przyjemnie, ale jakoś tak pancerz trochę nie teges.

U mnie postęp misji w normie, zostały dwie skośnookie nacje:

Chiny 31550
Japonia 25245

Mam wrażenie, że to będzie moja ''najdłuższa podróż'' w WoT, same medy do grania, w dodatku z nie najlepszymi działami(brakuje mi jeszcze topowego na Chi-Nu, które wygląda w teorii całkiem ok).

Btw, dzisiaj pierwszy raz widziałem SU-85I(i to 2-3 razy), widzę że WG znowu rzuca jakimiś giftami.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu stadko jadących w jedną stronę zwierzątek, nie wiedziało po zatrzymaniu się w połowie mapy oczywiście, co oznacza ta dziwna czerwona kreska na ekranie. :D

Mogłem wrócić nawet, ale uznałem że i tak pewnie zginę, a żadne zwierze mi nie pomoże więc jeden pies i może kolejna szansa na dobre x5 będzie lepsza w ostatecznym rezultacie.

Małpi cyrk.
Od rana do wieczora...

20140512062014

20140512062021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 06:20, meryphillia napisał:

Mogłem wrócić nawet, ale uznałem że i tak pewnie zginę, a żadne zwierze mi nie pomoże
więc jeden pies i może kolejna szansa na dobre x5 będzie lepsza w ostatecznym rezultacie.


Ja bym wrócił, zawsze to jakaś tam szansa żeby nabić sobie obrońcę.;p

Dnia 12.05.2014 o 06:20, meryphillia napisał:

Małpi cyrk.
Od rana do wieczora...


U mnie jakoś tak po równo jest ostatnio, kilka zdecydowanych wygranych, kilka żałosnych porażek, sporo bitew w których po wygranej stronie zostają 1-2 pojazdy.

Przy okazji, odkryłem największy crap jakim dane było mi grać, zwie się AT 8. Niszczyciel VI tieru, którym na stocku ma się porblem żeby zabić Hetzera, i posiadający tyle weakspotów, że bije go każdy kto tylko chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że na Super Pershinga nie mam szans, z braku czasu i czołgów, ale z 5x skorzystałem jak tylko mogłem, kupiłem też ostanio T29 i na stocku to tragedia jest. W tej chwili mam to drugie działo i stoje przed dylematem co kupić działo czy wieżę? jak widze to ta ze skrzytełkami ma taki sam pancerz a lepszy widok, to może jednak iść w najlepsze działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazek pierwszy - koleś taranując mnie zapewnił mi największy dmg w drużynie.:D
Obrazek drugi - bitwa po założeniu topowego działa na Chi-Nu, od razy lepiej się gra.:D

20140512123031

20140512123045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak chcesz, na wot wiki radzą wieża > działo. No i tracki gdzieś po drodze. Druga wieża zmniejsza też przeładowanie na topowym dziale o ile wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw działo, potem wieża. Większa alfa przekłada się na więcej expa, czyli mniej bitew do zrobionia, a wieża różni się tylko zasięgiem widzenia - 50 metrów to sporo, ale ten pancerz pozwala grać na bliskim dystansie, a spotem zajmują się inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No , jest dodatkowe miejsce w garażu i wygląda na to że ze dwa jeszcze mam szansę ugrać do końca miesiąca. I tu pojawia się dylemat: co by tu kupić do tego garażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 20:44, Lucek napisał:

No , jest dodatkowe miejsce w garażu i wygląda na to że ze dwa jeszcze mam szansę ugrać
do końca miesiąca. I tu pojawia się dylemat: co by tu kupić do tego garażu?


A jakie maszyny lubisz?
Ja jestem tępy jednak, kupiłem miejsce sobie, bo zapomniałem, że jest misja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 20:47, Budo napisał:

A jakie maszyny lubisz?
Ja jestem tępy jednak, kupiłem miejsce sobie, bo zapomniałem, że jest misja xD


Lubię takie którymi fajnie mi się gra :). A zastanawiałem się czego by tu nowego spróbować. Do wyboru mam francuskie i angielskie TD, ruską linię zaczynajacą się od A34, niemiecką która idzie w kierunku Indien Panzera.
Artyleria jakoś mi nie pasuje a scoutami gra mi się ciężko - chociaż taki Chafee jest zarąbisty mimo że ma koszmarny mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 20:59, UnionPacific napisał:

Churchilla 3.


To chyba jest czołg premium. A takie kupuje się razem z garażem o ile wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 21:06, Lucek napisał:

To chyba jest czołg premium. A takie kupuje się razem z garażem o ile wiem.


I nie dość, że będziesz miał fajny czołg to i miejsce oszczędzisz. :D

20140512211322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zauważyłem, że usunęli bitwy narodowe, prawdo to?
Druga rzecz, zrobili coś z matchmakingiem? Miałem już kilka bitew dzisiaj, gdzie bylo 5 arty na stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 22:24, Budo napisał:

Zauważyłem, że usunęli bitwy narodowe, prawdo to?


Tak, wywalili je na rzecz bitew historycznych.

Dnia 12.05.2014 o 22:24, Budo napisał:

Druga rzecz, zrobili coś z matchmakingiem? Miałem już kilka bitew dzisiaj, gdzie bylo
5 arty na stronę...


Jest event na SP, to ludzie zbijają gwiazdki na czym się da, a SPG nie jest wyjątkiem.
PS. A ktoś tu niedawno pisał, że prawie nie spotyka artylerii - jeden telefon do wujaszka SerBa i od razu lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 22:28, UnionPacific napisał:

Nie, matchmaker jak kulawy był tak jest nadal.


To zależy od punktu widzenia ;)
Kiedyś było dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 22:59, PsyhoSpider napisał:

To zależy od punktu widzenia ;)


...a ten od punktu siedzenia.
Nie gram tyle bym tą różnicę zauważył, w każdym razie mając przyjemność przegrania z rzędu 10 bitew dzięki lądowaniu na szarym końcu listy w grupie niedorozwiniętych clownów nie czuję poprawy w działaniu matchmakera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 23:41, UnionPacific napisał:

Nie gram tyle bym tą różnicę zauważył, w każdym razie mając przyjemność przegrania z
rzędu 10 bitew dzięki lądowaniu na szarym końcu listy w grupie niedorozwiniętych clownów
nie czuję poprawy w działaniu matchmakera :)

Nie jeźdź na upartego jednm czołgiem. Ja dzisiaj grindowałem T29 i na 100 bitew wgrałem tylko 41, bo tak losowało, jak zacząłem jeździc na zmianę z T150 i IS3 to od razu WR poszło w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować