Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2013 o 18:04, RamboPL napisał:

Zaraz, zaraz. Człowiek, który regularnie topi swój czołg osłabiając drużynę, bo balans
mu nie odpowiada, udziela mi rady? :D Jebłem.


ja stawiam sprawe jasno i nie szukam winnych, nie bluzgam ani druzyny ani przeciwnikow. wiem co robie i informuje o tym postronnych.

a w sytuacje z powtorki bym Cie nie zastrzelil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, nie kompromituj się pan dłużej. Swoje samobójstwa usprawiedliwiasz "postawieniem sprawy jasno", a wyjście na 40 sekund z gry traktujesz na równi z dezercją. Bardziej bezużyteczny dla drużyny jesteś ty, jeśli tak się zachowujesz. Możesz przynajmniej posłużyć jako mięso armatnie, swoim wrakiem zablokować jakiś przejazd czy coś w tym stylu. A nóż rozwalisz kogoś mocniejszego, co mi i wielu innym graczom zdarzało się wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 18:38, RamboPL napisał:

Panie, nie kompromituj się pan dłużej.
Swoje samobójstwa usprawiedliwiasz "postawieniem
sprawy jasno", a wyjście na 40 sekund z gry traktujesz na równi z dezercją. Bardziej
bezużyteczny dla drużyny jesteś ty, jeśli tak się zachowujesz. Możesz przynajmniej posłużyć
jako mięso armatnie, swoim wrakiem zablokować jakiś przejazd czy coś w tym stylu. A nóż
rozwalisz kogoś mocniejszego, co mi i wielu innym graczom zdarzało się wiele razy.


i kto to komu mowi jak ma grac :) nic mnie Twoje problemy z moim podejsciem do gry nie obchodza i nic nie zmienia w mojej grze. tracisz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>nic mnie Twoje problemy z moim podejsciem do gry nie obchodza

Krytykować, to każden jeden umie, ale przyjąć krytykę na klatę, to nie ma komu. Wypisywać wady i błędy innych to potrafisz (mimo iż w kółko to samo), ale zdanie innych na Twój temat masz generalnie w du...szy. I weź tu z takim gadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 19:05, RamboPL napisał:

Krytykować, to każden jeden umie, ale przyjąć krytykę na klatę, to nie ma komu.


... gdzie krytykuje Twoj styl gry ?

podalem Ci rozwiazanie na Twoj problem z "afk" i pogaduszkami podczas gry.

Dnia 15.01.2013 o 19:05, RamboPL napisał:

Wypisywać
wady i błędy innych to potrafisz (mimo iż w kółko to samo)


eeee ? gdzie ? cytat bo zmyslasz...

Dnia 15.01.2013 o 19:05, RamboPL napisał:

ale zdanie innych na Twój
temat masz generalnie w du...szy.


oczywiscie. co w tym zlego ? wiem, ze innym sie nie podoba ze nie gram z duza iloscia artylerii, ale to ja gram a nie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, każdy ma swoje racje i argumenty i nikt nikogo do swoich nie przekona. Proponuję więc ugodę i zaprzestanie złośliwości. Moim postem chciałem pokazać, jak perfidni potrafią być nieudacznicy. Dyskusja zeszła na śmieszny tor, czego się, szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem. Niech więc nastanie pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelić z odległości 10 metrów od boku w silnik ISa-7 z topowego działa KV-4 i zadać zero obrażeń :DDD A strzał wcześniej w to samo miejsce zdjął mu ponad 300 dmg. :D Niech się cmokną w dupę z takim czymś, system dobiera dmg jak chce.

Przy okazji, na wiki jest wreszcie poprawny opis KaFałCzwórki. - http://pl.wikipedia.org/wiki/KV4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 20:18, meryphillia napisał:

Chińskie UFO atakują już jutro.

Mnie te UFO martwią bo wygląda na to że aby popisać się Chińczykom przypakowali je za mocno. Z tego co widzę mają pancerne z mocnymi możliwościami na rykoszety + potężne działa i jedyne wady jakie im przypisują to niska depresja działa i mała masa....Teraz będą masy Typów59 tyle że bez prem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:08, Tomoya-kun napisał:

> Chińskie UFO atakują już jutro.
Mnie te UFO martwią bo wygląda na to że aby popisać się Chińczykom przypakowali je za
mocno. Z tego co widzę mają pancerne z mocnymi możliwościami na rykoszety + potężne działa
i jedyne wady jakie im przypisują to niska depresja działa i mała masa....Teraz będą
masy Typów59 tyle że bez prem..

Pamiętaj że ty TEŻ możesz je mieć :)

Jeżeli się okaże że bedą mocne to sam sobie parę sprawie. Poza tym nie narzekaj, to nie jest tak że wszyscy będą nimi grąć. Jak zostanie zniszczony to albo będą czekać, albo wezmą od razu inną maszynę do następnej bitwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to, że OP ruskie będą miały jakichś godnych konkurentów.
I tak cała linia pojawiła się w grze tylko i wyłącznie ze względu ekspansji WG na rynku chińskim.
Gdyby Korea Południowa miałą jakieś czołgi w produkcji po IIWŚ, to z racji potencjału rynku MMO w Korei Płd., też zapewne dostalibyśmy kolejne drzewko.

A tak czy srak, gra na serwerze EU staje się coraz mniej grywalna z racji całych legionów makaków... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:23, Darkstar181 napisał:

Pamiętaj że ty TEŻ możesz je mieć :)

Raczej nie, w czołgach ZSRR zrobiłem ok 6 maszyn w zasadzie dla testu ale są one kompletnie nie dla mnie. A że Chinole mają w zasadzie większość tych samych czołgów to też mi nie podejdą. Wolę zostać przy USA i Ger. I tak teraz muszę sobie wyexpić w końcu PzIII/IV aby dobić do pantery przed 2 linią medów jak i zebrać 2,5 mln na T32.

meryphillia
Dlatego zamiast na nich narzekać trzeba samemu nadrabiać. Dzisiaj miałem prawie same mecze na TD i T29 gdzie nie schodziłem poniżej 5 fragów więc jak i zdejmiesz 1/3 przeciwników jakoś sobie radzą z resztą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:33, Tomoya-kun napisał:

jakoś sobie radzą z resztą XD

Nie zawsze. Potrafiłem zabić 11 przeciwników, a moja drużyna i tak i tak przegrywała, bo nikt się nie raczył wrócić aby obronić bazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pomimo stad makaków, trafiają się jeszcze bitwy przywracające nadzieję. Miałem przed chwilą taką, gdzie już przegrywaliśmy, ale dzięki sensownemu postępowaniu tej połowy teamu, która przeżyła, jednak udało się wygrać. Drugie miejsce pod względem expa w teamie (nie to żeby jakoś rekordowo) i Steel Wall na SPersie cieszą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 00:34, meryphillia napisał:

Weź nie irytuj, bo jak się bardziej wk... ten tego, to jeszcze dzisiaj skasuje swoje
konto. :/
Nie idzie grać z tymi małpami w ogóle. :/


Na pocieszenie powiem, że chwilę później przekopaliśmy bitwę w której miałem Tigera II. Walka o flagę, a do bazy pojechały oprócz mnie tylko trzy czołgi. Reszta poszła drugim skrzydłem. Ja w dodatku zostałem z tyłu, bo widziałem że mają AMX 13 90 i byłem pewien że spróbuje pojechać środkiem i wyłapać arty. Miałem rację, dostał dwie buły i padł, tyle że to oznaczało, że mamy drugie skrzydło, a od strony bazy jest trzech naszych + trochę spóźniony ja vs połowa ich teamu. Oczywiście roznieśli nas od tej strony, a nasze drugie skrzydło odniosło wspaniałe moralne zwycięstwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SereneShit Coast Of ShittyShit

Ja w KT drugi od góry,
Wyraziłem swoje pochlebne zdanie o mapie, przeprosiłem team, 3xR i wio prost w stronę capa wrogiego.
Dojechałem do połowy, w końcu mnie ubili.
Napisałem im: "enjoy draw on this shitty map", a mieli już przewage nad moimi makakami.

Po jakimś czasie sobie przypomniałem, że nei sprawdziłem, jak tam poszło makakom na tej gównianej mapie.

...

Draw
Battle: Serene Coast 16 stycznia 2013 04:13:52
Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II
Experience received: 386
Credits received: 16,842

H@H@H@H@H@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają za dużo wolnego expa. Na 3 bitwy w jakich brałem udział, spotkałem 2x top HT i 1x top MT chinoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 11:40, Wilkv napisał:

Ludzie mają za dużo wolnego expa. Na 3 bitwy w jakich brałem udział, spotkałem 2x top
HT i 1x top MT chinoli...


raczej szmalu ;) jakby w bitwach wypracowali tego free expa to jakos by grali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować