Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Tajemniczy rok 2012, czyżby zagłada ludzkości?

1605 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 06:34, Grzema napisał:

> A może to podczas nich nastąpi?? Słyszałam ze na świecie będzie kobieta prezydent


Ta... Pewnie Hanna Gronkiewicz-Walc ;p.
Zauważcie, że czas ogłoszenia Polski i Ukrainy jako organizatorów Euro 2012 to 11:37 (1+1+3+7=12), a data 18.04.2007 (razem 22). Te liczby wyglądają naprawdę złowieszczo i co najważniejsze od lat pojawiają się w przepowiedniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:00, RadoSSław napisał:

Co roku przeżywamy kilka końców świata :).Chociażby pamiętny 6.06.2006 xD(666).Pozdro dla jasnowidzów
;]


Po moim powyższym poście można było wnioskować, że wierzę w te brednie filozofów-jasnowidzów ;p. W związku z tym - wyobraźmy sobie, że wtedy będzie na przykład 1410 rok ;p, nic się nam wtedy nie przydarzy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 21:33, Stwór napisał:

> później
> możemy kląć, że zignorowaliśmy to, a już może byc zbyt późno :p.

Dnia 19.04.2007 o 21:33, Stwór napisał:

Mnie to nie rusza, a w 2013 roku pewnego słonecznego dnia znów przypomnę sobie że znowu nic
się nie sprawdziło:) Nie ignoruję tego, to po prostu śmieszne:)


Widzisz? Nie ignorujesz - a czy się z tego śmiejesz czy siejesz panikę, to już inna sprawa. Ważne, że o tym wiesz i w razie czego nie powiesz "kurcze, ale skąd mogłem wiedzieć" tylko "a jednak..." albo "od początku wiedziałem" etc.
Owszem, są to spekulacje - a już te, które podają dokładną datę(i przy okazji godzinę ;p) można włożyć do niższego szczebla wiarygodności.
Fakt - ludzie, którzy wymyślają niczym nie poparte brednie "jutro koniec świata" itp. chcą tylko zrobić zamieszanie i szum wokół własnej osoby, więc nie ma co opierać swoich przekonań na nich.
Jednakże nie patrząc na daty, to jednak różne z opisywanych w przepowiedniach rzeczy może się zdarzyć - czy to jutro, czy za 10, 100 czy 1000 lat ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:03, Valerina napisał:

Jak sie kaczor weźmie na serio za organizacje tego Euro to dla nas to będzie koniec świata..


Zważ na to, że to jedyna osoba, która jeszcze może obronić te mistrzostwa, czy jak sam nasz prezydent mówi "olimpiadę". Jakoś nikt inny z rządu nie zaczął się z marszu interesować KO ds. kontroli przeznaczania funduszy, po to by nie dopuścić do najzwyklejszej w naszym kraju kradzieży :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Majowie przepowiedzieli dawno temu że 2012 to będzie początek końca naszego świata. Zobaczymy chociaż możliwe jest że to nie będzie coś w stylu jest 2012 i kometa spada na ziemię tylko rozpocznie się wtedy jakiś proces który doprowadzi do upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:05, Tomek1990 napisał:

Jednakże nie patrząc na daty, to jednak różne z opisywanych w przepowiedniach rzeczy może się
zdarzyć - czy to jutro, czy za 10, 100 czy 1000 lat ;p.


"I co ci powiedziała wróżka mamo? Myślała że jestem jeszcze bardzo młoda;P" Kiedyś szedłem z dziewczyną i jakaś wróżka mnie zatrzymała mówiąc że nam przepowie przyszłość.. Odpowiedziałem że ja już ją znam:) Będę żył długo i szczęśliwie:)
Sam decyduję o moim losie, a przepowiednie to dla mnie bajki:) Ale jak ktoś to lubi to proszę bardzo:) Ja nie dam się zwariować, a jak przyjdzie koniec kiedyś to będę wiedział że nie robiłem "guuu guuu" w portki tylko żyłem tak by być szczęśliwym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abysmy tylko na Euro 2012 wygrali albo chociaz dobrze sie zaprezentowali a potem moze i nas zalac whatever :P

PS.kiedys czytalem ze Nostradamus przepoiwdzail koniec swiata na rok 37XX któryś wlasnie nie pamietam ale mamy jeszcze czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:32, Soobcik napisał:

PS.kiedys czytalem ze Nostradamus przepoiwdzail koniec swiata na rok 37XX któryś wlasnie nie
pamietam ale mamy jeszcze czas ;)


Nostradamus wypuszczał kolejne przepowiednie tak często, jak Pratchett kolejne odsłony Discworlda :D Więc nimi, tak jak żadnymi innymi bym się nie przejmował. Bo to brednie są ;)

Poza tym żaden zakichany kamyczek nie ma prawa nam zepsuć historycznego awansu do Mistrzostw Europy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koniec świata bedzie w 2048 roku. Taka piękna liczba, bo 2 do 11. A nie jakieś 2012. Przecież w tym roku organizujemy tylko mistrzostwa Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:38, com5 napisał:

Moim zdaniem koniec świata bedzie w 2048 roku. Taka piękna liczba, bo 2 do 11. A nie jakieś
2012. Przecież w tym roku organizujemy tylko mistrzostwa Europy.


...no i wpadną nasi, szanowni dresiarze na stadiony i zrobią taki sajgon, że już trzeba będzie zlikwidować świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:44, Pustelnik 88 napisał:

> 2012. Przecież w tym roku organizujemy tylko mistrzostwa Europy.
...no i wpadną nasi, szanowni dresiarze na stadiony i zrobią taki sajgon, że już trzeba będzie
zlikwidować świat :)


Ale zanim sejm to przegłosuje i wygramy odwołanie do Komisji Europejskiej w Strarsburbu (nie wiem jak się to pisze) to będzie w sam raz rok 2^11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:20, Stwór napisał:

"I co ci powiedziała wróżka mamo? Myślała że jestem jeszcze bardzo młoda;P"


Nie powinieneś wrzucać takich osób jak Nostradamus(a przy okazji pewnie i Edgara Cayce i całą resztę sławnych jasnowidzów) do jednego wora z jakimiś cygańskimi babami w chustach, to po pierwsze ;p.
Co do losu - właśnie to też jest ważna sprawa, ponieważ część z tych ważniejszych jasnowidzów zaznacza, że to my decydujemy o naszym przeznaczeniu/losie.
Leci kometa - możemy robić kupę w gacie i zginąć, bądź wysłać odpowiednie satelity i po sprawie.
Roztopienie lodowców i drugi potop? Może być, chyba że weźmiemy się za dbanie o środowisko...i tak można wymieniać dalej. Przy okazji proszę mi tu nie wyskakiwać, że owi jasnowidze zaznaczają, że nic się nie stanie, żeby nie wyjść na głupków kiedy faktycznie ich przepowiednia się nie sprawdza.
Przypuśćmy jednak, że w stronę naszej planety leci jakaś asteroida bądź wielki cyborg pożeracz światów ;p.
Życie tak, aby być szczęśliwym wtedy popłaca - skoro nie możemy zapobiec katastrofie to przynajmniej wiemy, że przeżyliśmy życie tak jak chcieliśmy.
Sam nie należę do osób, które tragizują bo ktoś coś przepowiedział. Żyję jak chcę, czyli szczęśliwie i to się liczy - a że niby interesuję się tymi przepowiedniami? Cóż, zawsze to większe urozmaicenie niż szkoła-dom-kumple-szkoła i tak wkoło ;p, choć jasnowidzenie i zdolności nadnaturalne to nie moja "broszka" więc i w tym wypadku nie wykazuję jakiejś specjalnej wiedzy na ten temat.

AD 2. Przepowiednie Nostradamusa można interpretować na tyle sposobów, że głowa boli - ale zwykle robi się to po fakcie.
Natomiast gdzieś czytałem, że kalendarz majów Majów kończy się w 98xx roku, a 2012 to bodajże koniec jakiegoś cyklu, a nie koniec świata - zupełnie jak staroindyjska Kali Juga - też skończy/ła się w okolicach 2000(a około to wiadomo, +/- 15 może być ;) ) ale czy ktoś tym się przejął, dorabiał historyjki? Przynajmniej ja nie widziałem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kolejna bzdura pochodząca z Polski . Podobnie kiedyś było, " jak Polska wejdzie no Uni Europejskiej to będzie koniec świata", a jednak dalej jakoś żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować