Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

X360 nie udźwignie InFamous 2

87 postów w tym temacie

Póki co istnieją tylko 2 gry, które chciałbym na X360, a wyszły na PS3 (jak również inne platformy): Tales of Monkey Island i Sam & Max: The Devil''s Playhouse. Jestem ogromnym fanem i naprawdę chcę w to zagrać. Uncharted 2, Heavy Rain I God of War 3 są wspaniałymi tytułami, to prawda, jednak nie czuję ogromnej potrzeby zagrania w nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:59, ShaunHastings napisał:

Póki co istnieją tylko 2 gry, które chciałbym na X360, a wyszły na PS3 (jak również inne
platformy): Tales of Monkey Island i Sam & Max: The Devil''s Playhouse. Jestem ogromnym
fanem i naprawdę chcę w to zagrać. Uncharted 2, Heavy Rain I God of War 3 są wspaniałymi
tytułami, to prawda, jednak nie czuję ogromnej potrzeby zagrania w nie.


Łatwiej Ci przyjdzie zakupić jakąś używaną PS3. Rozumiem, nie każdego z nas stać na kilka konsol, ale zawsze jest to opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:46, The_Nemezis napisał:

Ehhh, obliczenia dotyczące fizyki i innych stara się teraz przerzucać na kartę bo procesor
już nie wyrabia... Która KONSOLA ma ją lepszą? Chyba jaśniej się nie da... To
tyle jeśli chodzi o moce obliczeniowe fizyki itp...

Moze ta KONSOLA, ktora ma dwa procesory graficzne..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie do redakcji.
Po jakiego grzyba zamieszczacie takie denne informacje na portalu?
Czy czytanie komentarzy przekrzykujących się fanboyów sprawia wam nieosiągalną nigdzie indziej przyjemność?
Czego uczestniczycie w czynnym PR(naprzemiennie Microsoftu i Sony,) ale nie przyznajecie się ile bilonu za to macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre sobie.Ty powy PRowy bełkot SONY.Zresztą xbox 360 jest uważany przez wybitnych ludzi z branzy gier za najlepsza maszynke do grania.I tak jest w istocie.Ja ja kupiłem bo dosyc miałm 5 fpsów w Wiedxminie czy Crysisie i co rocznego upradgowania sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 19:58, crpgfan napisał:

Dobre sobie.Ty powy PRowy bełkot SONY.Zresztą xbox 360 jest uważany przez wybitnych
ludzi z branzy gier za najlepsza maszynke do grania.I tak jest w istocie.Ja ja kupiłem
bo dosyc miałm 5 fpsów w Wiedxminie czy Crysisie i co rocznego upradgowania sprzętu.

Nie nazwalbym Ciebie "wybitnym czlowiekiem z branzy". Nie wiesz co to jest ban? - poczytaj regulamin;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykła komercha, Infamous 2 ma reprezentować konsole firmy Sony. Jakby chcieli to by wydali na X360 lecz z mojego punktu widzenia Sony zapłaciło za to by tylko na ich konsole ta gra powstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 19:58, crpgfan napisał:

Dobre sobie.Ty powy PRowy bełkot SONY.Zresztą xbox 360 jest uważany przez wybitnych
ludzi z branzy gier za najlepsza maszynke do grania.I tak jest w istocie.Ja ja kupiłem
bo dosyc miałm 5 fpsów w Wiedxminie czy Crysisie i co rocznego upradgowania sprzętu.

Jak twój radek 4850 osiąga 5 FPSów w wyżej wymienionych grach to ja nie mam pytań. Pewnie dlatego nie lubisz Wiedźmina - bo ci nie chodził i nie ma go na klocu?
I kim są ci "wybitni ludzie z branży". Pewnie A. Greenberg, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hymm bujda panie bujda, bujda na rysorach ;).Moim zdaniem Xbox spokojnie poradziłby sobie z "niesławnym".

Co do Alana to jak na wykrzesanie mocy Xbox''a 360 to jest cienko.Wiele gier multiplatformowych wygląda lepiej ;) choćby taki Resident Evil 5,Batman Arkham Asylum,Assassin''s Creed II czy nawet Red Dead Redemption.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. nie chodzi tu tylko o grafikę(która notabene jakaś niewiarygodna nie jest) ale i o fizykę (tu xbox może zawieść...)(a przynajmniej podobno tak jest...)
2. czy grafika na prawdę jest ważna??? nintendo kładzie na nią przyrodzenie i święci tryumfy... LICZY SIĘ GRYWALNOŚĆ!!!(inne przykłady: choćby CS1.6 i gierki flashowe w internecie...)
3. jeżeli fizyka w grach podzieli los grafiki(-tak na prawdę mało znaczący dodatek o który wszyscy się biją) to ja się chyba zastrzelę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 21:59, MrGregorA napisał:

Ależ takie teksty mnie śmieszą. Już chyba ciągle będą leciały takie teksty przy okazji
kolejnych premier ekskluziwów na PS3...


Nie czujesz ironii w wypowiedziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2010 o 22:00, ranma11 napisał:

3. jeżeli fizyka w grach podzieli los grafiki(-tak na prawdę mało znaczący dodatek o

4. Sony ma Sucker Puncha w łapkach jak i Naughty Dog :)

Może i by Xbox nie pociągnął, ale mógłby dodać wprost, że za plecami mają Sony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 22:38, Exelius napisał:


> 3. jeżeli fizyka w grach podzieli los grafiki(-tak na prawdę mało znaczący dodatek
o
4. Sony ma Sucker Puncha w łapkach jak i Naughty Dog :)

Może i by Xbox nie pociągnął, ale mógłby dodać wprost, że za plecami mają Sony :)

Nikt nic takiego nie powie, oni tam dobrze wiedza za co maja placone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie wypowiedzi "szefów" i innych "głównych zajmujących się blabla" mają w sobie tyle prawdy, co hasła i nagłe przemiany w czasie kampanii wyborczej. Nie ma się co przejmować. No, chyba, że ktoś przy oglądaniu TV skrupulatnie zapisuje sobie wszystkie cechy produktu, o jakich mówi dana reklama, a później porównuje i dopiero potem idzie na zakupy. Wtedy faktycznie, z całą pewnością PS3 zjada XBoxa 360 na śniadanie i w ogóle, ah oh.

A mi jednak na "małej czarnej" spadają te klatki w Lost Planet 2, oj, spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Wewnętrzne studio Sony reklamuje exclusiva na PS3 przy okazji wbijając szpilę konkurencji, a gramowicze dają się robić jak młodzi ;-) Ta gra i tak nie wyszła by na klocka/PC bo to ex Sony, więc co im szkodzi powiedzieć że konsola Microsoftu jest "za słaba" skoro sprawdzić tego nie ma jak ? Użytkownicy PS3 się dowartościują i tyle. No i gra dostanie ładną darmową reklamę :) Także tutaj - flejm na cztery strony (i znane już na pamięć teksty o CPU, GPU, etc) to "nie w kij dmuchał" ;-)

Może tylko szkoda że Sucker Punch/Sony robi taki prymitywny marketing. Zamiast powiedzieć - Infamous 2 będzie super, bo... i tutaj "litania" na temat świetnego gameplayu/fabuły/klimatu/funu, etc. jest tekst, że konkurencyjny sprzęt (na który gra i tak by nie wyszła) nie byłby w stanie jej uciągnąć. Tania zagrywka. W przypadku niektórych osób jednak, jak widać - skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2010 o 16:58, Scorpio100 napisał:

A ja powiem, że PC jest the best :D

Ty powiesz - ja Ciebie poprę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować