Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Sony Worldwide Studios: Pracujemy nad nową konsolą

15 postów w tym temacie

Nie mogło być piękniejszego newsa :D. Oby powstały dobre i "silne" konsole, bo te obecne już nie "wyrabiają" (przede wszystkim graficznie i wyjnościowo) i wypadałoby, żeby pojawili się ich następcy. Mam nadzieję, że następna generacja konsol pojawi się jak najszybcjej i nie mówię tu tylko o PS3, oczywiście. Jestem ciekawy, kiedy dowiemy się czegoś konkretnego o nowych konsolach. Może na przyszłorocznych targach E3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra nowina. :) Mam nadzieję że następca PS3 pozamiata wszystko i wszystkich :P Dla mnie marka PlayStation = konsole do gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, czyli za jakieś 3,4 lata będzie ps4. Jak będę dziennie odkładał po 2 złote to kupię od ręki. Oby dali tam tylko porządne chłodzenie, nie jak w FATach;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że Microsoft również pracuje nad nową generacją :)
W europie pewnie nowe konsole za 3 lata , tak tylko zgaduję. Biorąć pod uwagę brak większej ilości gier na początku i cenę zakup planuję na 2014 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą nex-genową konsolą która kupiłem było ps2. Zawsze byłem za sony ale odkąd zobaczyłęm cene PS3 - 1,5 k zł to pomyślałem ze nie jestem idiotą żeby tyle dać za konsole. Więc wybrałem xboxa 360 i się opłacało. Czekam tylko na psp 2 to będzie coś ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wspolpraca z developerami zaowocuje normalna niepwoalona i zrobiona na szybcika architektura :] ,ktora jest bardziej porabana niz wydajna :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w innych postach była o tym rozmowa. To, że Sony od jakiegoś czasu pracuje nad nowymi konsolami jest wiadome. Kluczowi projektanci gier zawsze są o tym informowani, aby ich nowe tytuły mogły ukazać się na nowych platformach. Teraz Sony zacementowało tylko spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja pierdziele, tu nie chodzi o PS4, inne strony maja bardziej prawdziwe newsy, przynajmniej w miare potwierdzone.
Na E3 ciągle się mówiło o PSP2 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 15:16, thenat17 napisał:

no ja pierdziele, tu nie chodzi o PS4, inne strony maja bardziej prawdziwe newsy, przynajmniej
w miare potwierdzone.
Na E3 ciągle się mówiło o PSP2 !

Ehhhh, przeczytaj spokojnie, pomyśl trzy razy i wtedy pisz. Żebyś nie musiał szukać:
"Szef Sony Worldwide Studios Shuhei Yoshida potwierdził, że elektroniczny gigant już od jakiegoś czasu pracuje nad przyszłymi platformami do gier (co ciekawe użyta została liczba mnoga, może więc chodzić o następce PSP i PS3)."

Ja czekam na więcej informacji o nowych konsolach i mam nadzieję, że długo nie będę musiał. Już się nie mogę doczekać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi niespodzianka.... wszyscy pracują nad nowym sprzętem XD
Przecież konsoli nie robi się z dnia na dzień...
poza tym co niektórzy myślą, że po wypuszczeniu nowego sprzętu ludzie siedzą i nic nie robią XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować