Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision broni Blura

23 postów w tym temacie

Acti powoli zmierz do punktu takiego, w jakim znajdowało się EA jakiś czas temu. Odcinanie kuponów od nowych odsłon tych samych marek, wręcz średnia jakość produkcji. Nowe okazują się być przeciętniakami.

Może da im to do myślenia, bo skupili się głównie na zwiększaniu dochodów, a pasja tworzenia świetnych gier jest już tylko echem przeszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:03, Darkoon napisał:

Split/Second > Blur

Oceny na metacritic temu przeczą. Wersje PC obu gier prezentują się tak: 80% Blur, 79% S/S:V
Mimo wszystko nie kupię Blura, który dostał 6+ w CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co ludzie widzą w Split/Second. Gra WYBITNIE się dla mnie nie podoba.

Co innego Blur, naprawdę fajny kawał ścigałki - taki Mario Kart, tylko w klimatach Need for Speed Underground ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, tak myślałem- nie za dobry był to okres na wydanie gry; Mam nadzieję,że się chłopaki odkują bo Blur to całkiem fajna arcade''ówka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:37, ww3pl napisał:

Nie wiem, co ludzie widzą w Split/Second. Gra WYBITNIE się dla mnie nie podoba.

Jest widowiskowa, emocjonująca, oryginalna i trzyma w napięciu do ostatnich metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wat? Ta gra ze znikomym poczuciem prędkości, płytkim jak Białka dźwiękiem, średnią grafiką (sprawdzone na konsolach i PC, wersja demo) i monotonią chwytającą po kilkunastu minutach gry?

I mean, come on. Nie lepiej odpalić sobie Paradise'a, któregoś z NFS'ów, albo właśnie Blura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Splita oraz Blur i powiem, że Blur niszczy na strzępy Splita w COOPie. Obie gry są nudne w singlu, COOP to zupełnie inna bajka i wygrywa po prostu Blur jest genialny na tym trybie. Singiel to sterta nudy w obu tytułach. Wiadomo, że Split zrobi większe wrażenie na początku, ale z czasem... nudzi się totalnie. W blur ma się znacznie lepszą kontrolę nad możliwością dowalenia przeciwnikowi. Tryb COOP miazga w Blur, a w splicie jest aż/tylko dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i w Blura i w Split/Second co moge powiedzieć ? to iż Blur jest całkiem niezły czego nie można powiedzieć o S/S - zawiodłem się bo spodziewałem sie dużo lepszej produkcj odi twórców Pure ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 16:02, Koichi napisał:

Guzik prawda :/ Blur jest lepszy od S/S i chętnie bym się zamienił bo kupiłem S/S i żałuje
:/

Koichi skąd jesteś? odezwij się na gg 5777417. mam znajomka który by się wymienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 16:32, SinfulScholar napisał:

> Guzik prawda :/ Blur jest lepszy od S/S i chętnie bym się zamienił bo kupiłem S/S
i żałuje
> :/
Koichi skąd jesteś? odezwij się na gg 5777417. mam znajomka który by się wymienił.



Napisałem na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to teraz właśnie Activision jest największym bogiem marketingowym i byle kał potrafi sprzedać w milionach kopii (patrz MW2). Więc może na prawdę to nie jest kompletny koniec dla Blura. Gorzej jak wszyscy o tym zapomną i mimo, że ludzie będą mieli pieniądze to nie kupią.

A tak widzę tutaj, że wszyscy się sprzeczają co lepsze, czy Blur czy S/S to ja powiem wierszykiem tak:

Blur czy Split Second, co za różnica,
Obydwie ssą tak jak mała piwnica.
Mogą być rakiety, mogą być wybuchy,
A będą nudne tak jak wielkanocne wydmuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to z mojej strony powiem tyle, że obydwie pozycje są świetne.
S/S za to, że przypomina mi Burnout: Revenge
Blur za to, że przypomina mi (gameplay''em) serię Rollcage.
Obie są równie dobre.

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować