Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Śmieszne Błędy

149 postów w tym temacie

w gta;vc tak na samym początku rozpędziłem się do maksymalnej prędkości by rozwalic samochód, ale moje plany nie wypaliły i zamiast tego przejechałem przez bramę do nieodblokowanego miejsca tam gdzie było mieszkanie tego bossa mafii. no i niestety trzeba było restet włączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest błąd ale popatrzcie w Gothic I w nocy w niebo. Co widać? Kto chce sam zobaczyć niech nie patrzy!!! ////////////////k//////////////////////s///////////////////o////////////////-litery między kreskami są napisane na niebie (są to ułożone gwazdy w kształcie liter)! Ciekawe co oznaczają? Może Kupa Się Osrała? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie w FIFA 06 (świetna gra) strzelili obok i nawet na powtórkach widać było jak piłka leci obok bramki. A zaliczyli gola. przegrałem 3:2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle jest to błąd, co prowokowanie gry do "zgłupienia" ale o co chodzi:
Jak swego czasu grałem w GTA:VC, przeszedłem na 100% i robiłem rozwałki - już na kodach. Wpisałem kilka z rzędu i gdy jechałem Sabre Turbo, skoczyłem do wody. Efekt był taki że samochód nie utzrymał się na powierzchni - poszedł pod wodę. Gdy wysiadłem (pod wodą!) mogłem normalnie chodzić i strzelać. Nawet gdzieś mam screeny, jak znajdę to dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Hidden & Dangerous(podstawowej wersji 1.2) występowało wiele śmiesznych i zarazem wkurzających błędów. Jest to gra wojenna, więc czasem gość zapada się pod ziemią, jest w łodzi, i nagle gdzieś na skałach się teleportuje, i mnie Niemcy zabijają i nic nie moge zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:12, Darkstar181 napisał:

W gothicu2 podczas nurkowania widać pecherzyki powietrza, i to jest normalne. Ale z pewnością
rzeczą nienormalna będą bąbelki na POWIERZCHNI:)


Też miałam coś takiego.Gdy wyszłam z wody to wyglądał jak by oddychał pod wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pro evo chyba 3 jak się strzeli gola to bramka naprzeciwko też faluje jak by tam też strzelono gola szkoda że takich błędów nie było na meczu polska- niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:39, filipchudy napisał:

w pro evo chyba 3 jak się strzeli gola to bramka naprzeciwko też faluje jak by tam też strzelono
gola szkoda że takich błędów nie było na meczu polska- niemcy

OFFTOP: Staraj się stosować interpunkcję oraz zachowywać składnię zdania, nic nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Elder Scrolls IV OBLIVION
1-Kiedy pochyle kamere ruwno do wysokosci wody muszę stwierdzic że woda znika
2-Moje magiczne buty słuzące do chodzenia po wodzie nie dzałają w 100% sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prey-demo
odzeliłem duszę od ciała i strzeliłem sobie pare razy w szyję i w głowę (duszy)<za pomocą portali
wruciłem w ciało ale mimo to strzały pozostały jesce na pare sekund <sam niewiem czy to błąd czy tak miało być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2 Episode One
kupiłem tą gre głuwnie ze wsględu na spaniałą fizyke silnik (Havok)
na końcu gry
zasłoniłem te ...pokrętło żute po lewej stronie kture miało być unicestwione przez tego robota
po prawej stronie ktury wygląda jak pająk
Robot nie widząc pokrętwa ze stywniał
zrobiłem Sceenshota

a tak przy okazji drugi błąd tym razem w
Half-Life 2
Umiesciłem mnustwo przetmiotuw w jedno miejsce około 50-70 utworzyło się
coś w rodzaju maknesu niemogłem z tek kupy śmieci nic wyjąc a nawet ruszyć natpotęzniejszą
bronią w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem fajne bugi w Most Wanted i Fifa 06

W Most Wanted mój samochód po zderzeniu z cieżarówka od tyłu dostał takiego kopa,że bez problemu wyciągnełem 999 km\h :_)

A w Fifie 06 Wayne Rooney cały mecz przestał za bramką rywali:)Pewnie podkładał świnie bramkarzowi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gta San Andreas jechałem sobie starym nieco wolnym samochodem aż
nagle neutralny samolot wleciał mi w tyłek

W N.F.S.Most Wanded uciekając przed policją chelikopter policyjny doknoł ciężaruwkę
ktura poleciała jakies 100 km\h bokiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować