Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 także w edycji kolekcjonerskiej

57 postów w tym temacie

heh na dodatek kolejkcjonerka Gran Turismo 5 jakies 450 zł i Crysis 2 jakies 670 zl , fajnie, tysiac złotych..... ale kupie, reszty oryginałów na caly roku juz nie kupie tylko piraty , lol bo taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 13:44, thenat17 napisał:

heh na dodatek kolejkcjonerka Gran Turismo 5 jakies 450 zł i Crysis 2 jakies 670 zl ,
fajnie, tysiac złotych..... ale kupie, reszty oryginałów na caly roku juz nie kupie tylko
piraty , lol bo taka prawda.


Na Twoim miejscu to bym się tymi piratami tak tutaj nie chwalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 13:51, Phobos_s napisał:

> heh na dodatek kolejkcjonerka Gran Turismo 5 jakies 450 zł i Crysis 2 jakies 670
zl ,
> fajnie, tysiac złotych..... ale kupie, reszty oryginałów na caly roku juz nie kupie
tylko
> piraty , lol bo taka prawda.

Na Twoim miejscu to bym się tymi piratami tak tutaj nie chwalił :)


człowieku, co to za problem ? nie wolno pogdybać i spekulować ? co bedzie to okaze bo to przyszłosc i to odległa, zreszta i don''t care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 14:08, thenat17 napisał:

człowieku, co to za problem ? nie wolno pogdybać i spekulować ? co bedzie to okaze bo
to przyszłosc i to odległa, zreszta i don''t care.


Dałem Ci tylko dobra radę. Wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie jeszcze nano kombinezon to kupie! :D
Nie no ale warte ceny nie ma co kupil bym chetnie. A nie wiedzialem ze Prorok to główny bohater gry... sadziłem ze to Nomad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 14:08, thenat17 napisał:

człowieku, co to za problem ? nie wolno pogdybać i spekulować ? co bedzie to okaze bo
to przyszłosc i to odległa, zreszta i don''t care.


Fajnie. Fajnie jest sobie spekulować "Ukraść ten samochód czy nie ukraść ?" "Stać mnie na jeden samochód, ale ja w jednym roku chciałbym mieć ich więcej, więc te na które mnie nie stać to ukradnę" Naprawdę chłopie poczytaj sobie regulamin forum. Zresztą wchodzą na Twojego gramsajta szczena mi opadła, ale żeś tytułów pokończył. Chciałbym zobaczyć chociaż zdjęcia 10 oryginalnych gier, które masz na swojej długiej liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na cene edycji kolekcjonerskiej na pc na pewno bedzie o wiele nizsza bo gry na konsole sa sporo drozsze od tych na pc wiec licze ze jakies 200 zeta edycja na pc bedzie.
Mi sie osobiscie podoba ta edycja kolekcjonerska wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:30, Miklaszek napisał:

Ja tam czekam na cene edycji kolekcjonerskiej na pc na pewno bedzie o wiele nizsza bo
gry na konsole sa sporo drozsze od tych na pc wiec licze ze jakies 200 zeta edycja na
pc bedzie.
Mi sie osobiscie podoba ta edycja kolekcjonerska wypas :)


Nie no wątpię -nawet mimo różnic w cenach gier- 700zł a 200 zł to za dużo, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacić tyle kasy za kolekcjonerkę. Gdzie się podziały te kolekcjonerki, które nie kosztowały tyle co np. porządna karta graficzna? Dobra kolekcjonerka fajna, ale ta cena to przesada. A już na pewno będzie przesadą jeśli się okaże, że gra jest kiczowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh God... Co prawda lubię tę całą paranoję z "kolekszyn edyszynami" ale ostatnio to się robi jakaś kpina. 670 zł ? Na pewno nie kupię. Grę kupuję aby grać jednak nie ukrywam że jestem kolekcjonerem i edycje kolekcjonerskie to dla mnie zawsze duża gratka. Jednak gdy danej edycji naprawdę nie opłaca się kupić wybieram standard i też stawiam na półce. Dawniej takie "nieopłacalne" kolekcjonerki były sporadycznymi przypadkami, a i tak trzeba było dopłacić "tylko"( w świetle ostatnich wydarzeń ) kilkadziesiąt złotych w stosunku do standardu. A teraz co ? Kolekcjonerka średnia ale zawsze fajna. Jednak zamiast tych kilkudziesięciu złotych których jest warta muszę dopłacić 470 zł. A to zmienia postać rzeczy. Taka figurka ( tyle ze przedstawiająca co innego ) chodzi po 60 zł, a idę o zakład że farb nie dodali. Steel box 20 zł, plecak też coś koło tego. Tamte dwie pozostałe rzeczy nic mi nie mówią ale idę o zakład że w granicach 30 zł. To mamy 110 zł. Na tyle oceniłby wartość tej kolekcjonerki, a bulimy 470 zł ( 200 zł za grę ). Koszmar. Podczas gdy Drakensang ma kolekcjonerkę za 170 zł a spokojnie mogliby za nią wziąć w wiele więcej ( zgodnie z ostatnimi trendami spokojnie coś koło 500 zł wliczając grę ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty thenat17 lepiej nie daj się robić w konia. Widzę że chcesz wspierać rynek. Wiec powiem tak: jeśli kupisz zwykłe edycje tych gier i kilku innych wesprzesz cały rynek by gry były lepsze. jeśli jednak kupisz te dwie kolekcjonerki utwierdzisz tylko ich twórców że można spokojnie zdzierać tyle z graczy a oni to łykną i w żaden sposób nie przełoży się to na jakość gier tylko na cenę kolekcjonerek.

PS. Farb nie dodaje się nawet do profesjonalnych figurek WH40K. W pudełku dostaniesz taka biała. Oczywiście możesz ja pomalować specjalnymi farbami. Samo zdjęcie było czysto poglądowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się cen...Lord of the Rings Online Collector''s Edition kosztował w przeliczeniu 1200zł.
A jeśli Nano Edition będzie na PC to będę kombinował kasę ;)

EDIT:
Zresztą to jest Edycja Kolekcjonerska, czyli dla zwariowanych maniaków, którzy ostatnie grosze wydają na swoją kolekcję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:04, sylwasss napisał:

> człowieku, co to za problem ? nie wolno pogdybać i spekulować ? co bedzie to okaze
bo
> to przyszłosc i to odległa, zreszta i don''t care.

Fajnie. Fajnie jest sobie spekulować "Ukraść ten samochód czy nie ukraść ?" "Stać mnie
na jeden samochód, ale ja w jednym roku chciałbym mieć ich więcej, więc te na które mnie
nie stać to ukradnę" Naprawdę chłopie poczytaj sobie regulamin forum. Zresztą wchodzą
na Twojego gramsajta szczena mi opadła, ale żeś tytułów pokończył. Chciałbym zobaczyć
chociaż zdjęcia 10 oryginalnych gier, które masz na swojej długiej liście.


własnie na tym polega spekulacja, spuścić mu atomówkę czy wysłać helikopter (moder warfare 2 ;p)
a co do gier na moim gram sajcie, to równierz możesz pospekulować czy byly oryginalne, lub nie, a może tylko ja wstawiam tam tytuły a nie gram w gry, rozwaz i taka mozliwosc. a jesli chcesz jakas fotke to chodz na PW :)
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować