Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 - (nieoficjalne) wymagania sprzętowe

22 postów w tym temacie

Łeeee.... Ja to myślałem że będą jakieś wielkie, a tutaj wychodzi mi że na maksymalnych sobie pogram... Oby grafika (i napisy na koszulkach) były na godnym poziomie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego dojdzie wysoka rozdzielczość i będzie ładniej niż na konsolach :) Btw kiedy EA oficjalnie zapowiedziała jednakową wersję na PC? Myślałem, że do tej pory były to tylko przypuszczenia. Zarzuci ktoś linkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 09:25, Hartus napisał:

Do tego dojdzie wysoka rozdzielczość i będzie ładniej niż na konsolach :) Btw kiedy EA
oficjalnie zapowiedziała jednakową wersję na PC? Myślałem, że do tej pory były to tylko
przypuszczenia. Zarzuci ktoś linkiem?


http://www.gram.pl/news_8Q7rHe,1_EA_FIFA_11_na_PC_taka_sama_jak_na_konsolach.html

http://pccentre.pl/news/show/Potwierdzono_wersje_PC_i_konsolowe_FIFA_11_identyczne/id=21433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czuję jakiś podstęp, ponieważ producentem FIFY 11 jest David Rutter a na pc jest inny producent Ian Jarvis. Po drugie skoro wersje mają być takie same dlaczego na pc nie została zapowiedziana opcja Creation Center?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grider
Lepsza nie.Tylko ostzrejsza a to przez mozliwe ustawienie wyższej rozdzielczości.Ale tak przyjemnośc grania będzie najlepsza na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 10:08, Edalb napisał:

Ja tam czuję jakiś podstęp, ponieważ producentem FIFY 11 jest David Rutter a na pc jest
inny producent Ian Jarvis. Po drugie skoro wersje mają być takie same dlaczego na pc
nie została zapowiedziana opcja Creation Center?

Rutter oficjalnie (tzn. na twitterze xD) napisał, że był od początku z wersją PC(pewnie nadzorował itp.), ale przeciez port robią inni ludzie, a inny producent jest specjalnie po to aby przedstawiać tą specyficzną wersję dziennikarzom.

Creation Centre na PC masz we wszystkich PESach i FIFAch. Raczej z nich nie korzystasz bo to przecież nie było reklamowane xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze, żeby siatki były normalne, a nie jak pajęczyna, kiedyś grałem, huknąłem z całej siły w boczną siatkę i ku mojemu zdziwieniu, pajęczynka się tak naprężyła, że piłka przeleciała na drugą stronę i padła bramka..... No i jeszcze oczywiście murawa do poprawy, bo wygląda jak trawa z simsów 3... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję sie nadal przekonany, jakś dziwna tajemnica nawet po oficjalnym ogłoszeniu, że wersja ma być przynajmniej podobna do wersji konsolowych nad wersja pecetową się unosi. EA Sports już zrezygnował z NHL-a, NBA z wersji pc, takie serie jak UFC czy MMA nigdy pewnie się nie ukarzą, czy Tiger Woods PGA TOUR 11 jest na pc? Jak widać EA Sports omija dalekim łukiem pc, dlatego nie uwierze aż nie zobacze tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny niedowiarek. Pomyśl zanim coś napiszesz. Czy wiele bijatyk wychodzi na PC? Nie, a głównym powodem jest sterowanie w takich grach. Na klawiaturze nie masz takiego efektu jak na konsoli. A powodem zdjęcia z piecyków gier Tiger Woods PGA Tour, NHL, czy NBA jest słaba sprzedaż tych gier. FIFA tylko się trzyma, ponieważ ona od dawnych czasów świetnie sprzedaje się na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się świetnie sprzedawała, to zmiany zaimplementowaliby już dawno temu, a nie po kilku latach kiedy większość fanów już dawno uciekła na konsole, bo na co było czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA ze starym silnikiem graficznym chodziła na na słabych komputerach, dzięki czemu osoby posiadającą słaba maszynkę mogli się niby cieszyć FIFĄ, na czym tracili gracze z mocniejszym sprzętem. EA Sport jako oficjalny powód podało, że konwersja FIFY z konsoli nowej generacji na PC zajmowała im tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhem... Wczoraj była konferencja EA Sports na stadionie Legii dotycząca najbliższej Fify.
Można było pograć we wszystkie wersje i jak pisze jeden serwis ,,Gra będzie śliczna, płynna, łatwa w obsłudze, rozbudowana, mieć LAN i VoIP, obsługiwać 35 różnych padów... ale nie będzie tak fajna, jak wersja na konsole. Może za rok."
Hmm nie będzie tak fajna... Czyli coś jednak jest nie tak. Nie podoba mi się, chyba, że chodzi o jakiś tryb gry czy to Creation Center to wtedy mi to wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować