Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Alien Swarm

171 postów w tym temacie

Wygląda ciekawie. Wprawdzie nie przepadam za grami typu co-op (jestem bardziej typem samotnika, a to chyba tu nie przejdzie...), ale zdecydowanie dam temu tytułowi szansę. Wygląda na ciekawego klona Alien Breed, a tę gierkę wspominam z łezką w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam twierdzi, że jeszcze ok. 3 godzinki do odblokowania gry. Czyli pewnie o północy odblokują. Bez sensu trochę, bo pewnie wiele osób liczyło na to, że po powrocie z roboty będą mogli ściągnąć grę i pograć, ale... "nic to, Baśka". Ściągnie się jutro:) Zapowiada się niezła sieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra się zapowiada całkiem ciekawie, przede wszystkim darmowa zabawa w trybie co-op dla 4 graczy całkiem fajnie się zapowiada ;) Gra już właściwie powinna być dostępna ale chyba coś się przesunęło o kilka godzin. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 21:14, Kirabaxior napisał:

Wg. Czasu Valve, gra będzie dostępna tak o 23. W sumie niewiele zmienia, aczkolwiek zawsze
można zostawić komputer na noc, a rano pograc sobie :)


To ja jednak pogram jutro po pracy ;) I tak trzeba o 5:30 wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 22:27, Kreeg napisał:

Uwaga, uwaga... już można ściągać! :)



Niby tak mi wyskakuje, że serwery są zbyt zajęte ale będę próbował dalej. Widocznie gra już jest rozchwytywana ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się już pobiera, niedługo powinienem zagrać. Spodobało mi się, że za jeden z achievementów dostaje się czapkę do Team Fortressa 2 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 22:34, mikim napisał:

Gra się już pobiera, niedługo powinienem zagrać. Spodobało mi się, że za jeden z achievementów
dostaje się czapkę do Team Fortressa 2 :D.


Za którego dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coop dla 4 osób, darmowa gra, prezentuje się lepiej niż Alien Breed. Właśnie się ściąga. Mam nadzieję, że będzie z kim pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 23:33, Dared00 napisał:

Pytanko: czy razem z AS ściąga się wam też Dedicated Server?

Yep, ale to chyba jedno i to samo, bo postępy w grze jak i DS posuwają się równocześnie. Wyłączysz jedno - wyłączają się oba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować