Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 15:29, art7 napisał:

To nie sprawiedliwe!!!


Jeżeli uważasz , że zostałeś potraktowany niesprawiedliwie , to wypełnij formularz kontaktowy do moderatorów.My nie mamy wpływu na ich decyzje.
A jeżeli chodzi o dodawanie kolejnych tematów o zbliżonej treści , to wydaje mi się , iż w przypadku Two Worlds , nie ma takiej potrzeby.Temat ogólny wcale nie jest zatłoczony , więc po co mnożyć następne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mi się nie chce wypełniać formularza. :) A wracając do tematu zna ktoś tajemnicze miejsca w TWO WORLDS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 08:52, art7 napisał:

Jaką łatke czy ten no pacz (pewnie źle pisze ale wiadomo o co biega) ma ściągnąć mój kolega
jak ma gre 1.4?


Na oficjalnej stronie gry jest patch 1.6 aktualizujący od 1.0 do 1.6.Spory plik , bo aż 1,09GB.Można też ściągnąć 1.5 , a dopiero potem patch aktualizujący od 1.5 do 1.6 o wielkości 27MB , ale waga wychodzi taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:49, KrzychW napisał:

> Jaką łatke czy ten no pacz (pewnie źle pisze ale wiadomo o co biega) ma ściągnąć mój kolega

> jak ma gre 1.4?

Na oficjalnej stronie gry jest patch 1.6 aktualizujący od 1.0 do 1.6.Spory plik , bo aż 1,09GB.Można
też ściągnąć 1.5 , a dopiero potem patch aktualizujący od 1.5 do 1.6 o wielkości 27MB , ale
waga wychodzi taka sama.



O DZIĘKI!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem 2Worlds, zarejestrowałem ją biorę New game ale gra mie się wyłancza nie mam pojęcia o co chodzi proszę pomóżcie mi
Moj komputer to

intel Core 2 Duo E6550 2.4 mhz
Windows Vista 32 bit
Ram 2gb
Karta graf. GeForce 8400 GS 256mb



Intel Core 2 Duo E6550 ram 2GB GeForce 8400 256 Mb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:46, Artas15 napisał:

Zainstalowałem 2Worlds, zarejestrowałem ją biorę New game ale gra mie się wyłancza nie mam
pojęcia o co chodzi proszę pomóżcie mi
Moj komputer to

intel Core 2 Duo E6550 2.4 mhz
Windows Vista 32 bit
Ram 2gb
Karta graf. GeForce 8400 GS 256mb



Intel Core 2 Duo E6550 ram 2GB GeForce 8400 256 Mb:D



Pewnie masz pirata i nie masz instrukcji :) tam tłumaczą błędy.

Dnia 25.12.2007 o 11:46, Artas15 napisał:




_____________________________________
_____________________________________

Zna ktoś może sposób na ominięcie aktywacji gry? albo numery? HELP ME :O
Nie chce mi się co chwila aktywować głupie TO! Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds jest najgorszą grą w jaką w życiu swoim grałem. GRafika jest śmieszna a fabuła poprostu pożal się boże!! Nie wiem jak można było cos takiego wydac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:24, DreaN napisał:

Two Worlds jest najgorszą grą w jaką w życiu swoim grałem. GRafika jest śmieszna a fabuła poprostu
pożal się boże!! Nie wiem jak można było cos takiego wydac...


Pewnie pograłeś parę sekund i już się nie podoba. pograj trochę dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da sie.Trzeba ja obowiązkowo zarejestrować(aktywować).Gothic 3 przy tym sie chowa.W gothicu grafika jest z plasteliny i dżwięki sa kijowe.A tu wszystko spoko.A w Obliviona nie gralem więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:57, Yaquza napisał:

nie da sie.Trzeba ja obowiązkowo zarejestrować(aktywować).Gothic 3 przy tym sie chowa.W gothicu
grafika jest z plasteliny i dżwięki sa kijowe.A tu wszystko spoko.A w Obliviona nie gralem
więc nie wiem.

:) popieram. Zresztą hamsko (sorka ale to prawda) twórcy postąpili dając takie wymagania do GOTHIC 3! Niektórzy niemają takich komputerów! Dla mnie TWO WORLDS jest ekstra dlatego ze między innymi jest Polska!
Tak jak Wiedźmin. Dlatego go lubie ale nie tylko za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:59, art7 napisał:

:) popieram. Zresztą hamsko (sorka ale to prawda) twórcy postąpili dając takie wymagania do
GOTHIC 3!


U mnie Two Worlds chodzi znacznie lepiej od Gothic''a 3, więc jednak nasza produkcja ma niższe wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Ta gra to lipa, podobnie zresztą jak Gothic 3.
Spełniam wymagania, które pozwalają grać mniej więcej na średnich deatalach i gra wygląda naprawdę tragicznie. Już w Oblivionie na średnich detalach (które potrzebują znacznie słabszego sprzętu niż mój), gra wygląda o niebo lepiej.

Gra cierpi na podobną chorobę co Gothic 3 - duży świat z brakiem pomysłu na jego wykorzystanie. Fabuła sztampowa, podobnie jak questy. W dzisiejszym świecie potrzeba więcej oryginalności.

Dla mnie crap, nie polecam fanom cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:47, Flesh00er napisał:

W dzisiejszym świecie potrzeba więcej oryginalności.


W dzisiejszym świecie właśnie coś takiego zaczyna być normą, G3 czy (moim zdaniem) równie tragiczny Obliwion są tego najlepszym przykładem.
Czas naprawdę ambitnych cRPG takich jak Fallout, Planescape Torment czy Arcanum przeminął (można mieć jedynie nadzieję że jedynie tymczasowo). Należy się cieszyć że na otarcie łez pozostały jeszcze gry takie jak NWN2 czy nasz Wiedźmin, nie dorównują one starym klasykom jednak przynajmniej można w nie grać i czerpać z tego przyjemność.
Ostatnie słowo co do TW: ta gra nie jest w tej samej lidze co Wiedźmin ale przynajmniej nie odstaje od G3 czy TESIV, należy się cieszyć że kolejna produkcja z naszego kraju trafiła na rynki światowe, zaś co do jej grywalności - jak dla mnie TW spełnił swoje zadanie wypełniając czas do premiery Wiedźmina, niczego więcej od tej gry nie oczekiwałem więc się na niej nie zawiodłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ostatnie słowo co do TW: ta gra nie jest w tej samej lidze co Wiedźmin ale przynajmniej nie

Dnia 26.12.2007 o 00:17, Karharot napisał:

odstaje od G3 czy TESIV, należy się cieszyć że kolejna produkcja z naszego kraju trafiła na
rynki światowe, zaś co do jej grywalności - jak dla mnie TW spełnił swoje zadanie wypełniając
czas do premiery Wiedźmina, niczego więcej od tej gry nie oczekiwałem więc się na niej nie
zawiodłem:)


Się zgadazam. Polska gra, która weszła na rynek mamy mało takich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 00:17, Karharot napisał:

Czas naprawdę ambitnych cRPG takich jak Fallout, Planescape Torment czy Arcanum przeminął


Wydaje mi się , że nie jest aż tak źle.Ostatnie lata , to po preostu niezbyt udany eksperyment z levelowaniem świata , oraz próbami zastąpienia fabuły przez wielki , ale niewiele wnoszący obszar gry.Okazało się , iż bieganina po milionach hektarów fabuły nie zastąpi i trzeba mieć nadzieję , że twórcy wyciągną wnioski z wielu krytycznych głosów na ten temat.Oczywiście wielki świat to nic złego , ale tylko wtedy , gdy idzie to w parze z ciekawą historią spinającą ten cały obszar w jakąś sensowną całość.Zobaczymy , co największe potęgi w produkcji RPG pokażą w przyszłości i trzeba mieć nadzieję na jakieś perełki pokazujące , że zachłyśnięcie się możliwościami nowych komputerów zostało zastapione powrotem do tworzenia przede wszystkim ciekawych fabularnie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że były jakieś klejnoty którymi można było ulepszyć broń aby zadawała dodatkowe obrażenia, nie pamiętam już jednak czy można było w ten sposób ulepszyć też zbroję.
Wiem natomiast że jeśli znajdziesz dwa pancerze (jeśli idzie o ścisłość to dotyczy to wszystkich przedmiotów które można nosić) tego samego typu (numer zestawu musi być ten sam) to możesz je połączyć, ich główna wartość (klasa pancerza dla zbroi, obrażenia dla broni) zostanie wtedy trochę podniesiona zaś wszystkie bonusy magiczne zostaną zsumowane (czyli nowo stworzony przedmiot będzie dodawał do cech twojej postaci to co dwa poprzednie przedmioty razem wzięte). Proces ten można powtarzać wiele razy, właściwie to tak często jak uda Ci się znaleźć taki sam przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować