Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2009 o 17:49, Orion napisał:

Tylko jak podążyć tą linią? Gdzie znajdę kogoś kto mi to umożliwi?

Masz dziennik. Poczytaj trochę (główny wątek to Zbrukana Krew). Dodatkowo pisałeś, że masz poradnik. Także nie widzę żadnego problemu. Pierwszą osobę która nawiązuje do linii fabularnej jest ten facet w czerwono-czarnej zbroi w pierwszej wiosce którą zobaczysz po rozpoczęciu gry. Bodajże wioska zwie się Komrin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 18:40, Elminster napisał:

> Tylko jak podążyć tą linią? Gdzie znajdę kogoś kto mi to umożliwi?
Masz dziennik. Poczytaj trochę (główny wątek to Zbrukana Krew). Dodatkowo pisałeś,
że masz poradnik. Także nie widzę żadnego problemu. Pierwszą osobę która nawiązuje do
linii fabularnej jest ten facet w czerwono-czarnej zbroi w pierwszej wiosce którą zobaczysz
po rozpoczęciu gry. Bodajże wioska zwie się Komrin.


Nic, a nic mnie nie rozumiesz. Może powiem prościej: jak krok po kroku odnaleść oprawkę relikwii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 19:19, Orion napisał:

Nic, a nic mnie nie rozumiesz. Może powiem prościej: jak krok po kroku odnaleść oprawkę
relikwii?

No teraz już wszystko rozumiem. Masz dwa wyjścia - albo dołączysz do klanu Karga, albo do Skeldenów.
Przy tym pierwszym dochodzisz do tej wioski o której pisałeś na początku i jeżeli masz odpowiednią reputację to wchodzisz do obozowiska, jeżeli jednak nie, zaatakuj tego strażnika i zdobądź klucz do bramy. Potem wypełnij kilka misji tak aby mógłbyś udać się do górnego obozowiska. Dalej już chyba sobie poradzisz.
Jeżeli chcesz jednak dołączyć do Skeldenów, idź na Wykopaliska i zrób misje tam, dostaniesz się do obozu w którym znajduje się dowódca tych wykopalisk. Dalej jest tak samo jak w pierwszym wypadku.
Tak czy siak w obozowisku Karga na końcu tych misji znajdziesz oprawę relikwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 19:29, Elminster napisał:

> Nic, a nic mnie nie rozumiesz. Może powiem prościej: jak krok po kroku odnaleść
oprawkę
> relikwii?
No teraz już wszystko rozumiem. Masz dwa wyjścia - albo dołączysz do klanu Karga, albo
do Skeldenów.
Przy tym pierwszym dochodzisz do tej wioski o której pisałeś na początku i jeżeli masz
odpowiednią reputację to wchodzisz do obozowiska, jeżeli jednak nie, zaatakuj tego strażnika
i zdobądź klucz do bramy. Potem wypełnij kilka misji tak aby mógłbyś udać się do górnego
obozowiska. Dalej już chyba sobie poradzisz.
Jeżeli chcesz jednak dołączyć do Skeldenów, idź na Wykopaliska i zrób misje tam, dostaniesz
się do obozu w którym znajduje się dowódca tych wykopalisk. Dalej jest tak samo jak w
pierwszym wypadku.
Tak czy siak w obozowisku Karga na końcu tych misji znajdziesz oprawę relikwii.


No to dzięki :) Teraz już rozumiem. Czy reputację muszę mieć odpowiednią tylko u tego klanu? Jeśli tak to jak mam tego dokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jak chcesz pomagać Skeldenom to im pomagasz, a jeżeli Kargom to pomagasz właśnie im. :) Reputację podwyższasz wykonując misje zlecane w obozie Karga (jak tam wejść wspomniałem w poprzednim poście), albo w Wykopaliskach (dostęp do nich masz od początku). Aby dostać się do szefów i zakończyć ten wątek musisz mieć około 8/10 punktów reputacji.
Mam nadzieję, że do ciebie wszystko dotarło, bo jestem trochę przymulony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 17:03, px333 napisał:

Zamierzam kupić grę Two Worlds z Extra Klasyka. I mam pytanie jakiej wersji jest gra
i jakie patche trzeba ściągnąć i co one zmieniają?


Z tego, co wiem, gra w wydaniu XK już jest spatchowana i zdodatkowana :) Dodatki (dwa) poszerzają i ulepszają grę single i multi, ale nie są to jakieś wielkie add-ony jak Noc Kruka do Gothica czy Opowieści z Wybrzeża Mieczy do Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czemu gra mi się zacina choć spełnia wymagania gry?
Zacina mi się nawet nemu gry. A w grze lecą od 3-7 klatek na sekundę. Czy zmniejszę czy zwiększę ustawienia grafiki zawsze jest tak samo. I jeszcze ustawianie wyglądu bohatera na początku gry za pierwszym razem mogłem przybliżyć jego twarz żeby zmienić ją. Ale po reinstalacji już nie mogłem przybliżyć twarzy. Na dodatek kiedy próbuje zmienić niektóre z ustawień grafiki to gra zawiesza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie moje statystyki (jestem tuż przed pierwszą rozmową z siostrzyczką)?
Moim zdaniem błąd popełniłem pakując w używanie dwóch broni naraz.
Mam prawie (butów mi brakuje, gdyż kasy zbrakło) cały zestaw zbroi półpłytowej, nr (taka błękitna, szaro-niebieska, coś w ten deseń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde!
Zainstalowałem grę z myślą, że w końcu pójdzie mi znakomicie, a tu zonk.
Ustawiłem rozdziałkę na 1776x1000, wszystkie opcje na max, HDR do połowy, 2xAA, włączone odbicia wody, Horyzont itd.
Jednak mimo to gra działa płynnie, a zarazem średnio. Nie wiem, czy to tylko złudzenie mojego oka, ale średnio raz na 15 sekund zdarza mi się "przeskok" gry. Nie do końca wiem jak to opisać, ale wygląda to tak, jakby ktoś na dosłownie milisekundę spauzował grę i puścił dalej - mimo tej prawie niezauważalnej pauzy obrazu świat żyje.
Co to jest i jak sobie z tym zaradzić?

Sprzęt:
Phenom II X4 925 2.8Ghz, 4GB Ram DDR3, Radeon 4890 1GB 256Bit. Nie wiem czy to istotne, ale monitor to LG Flatron W2343T 23 cale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem ze znalezieniem aplikanckiej laski nekromancji. Mam 52 poziom, więc nie mam szans trafić na tę laskę u nekromantów w którejś z czarnych wież. Może znacie jakiegoś kupca albo misję, po której otrzymałbym tę laskę? Proszę o szybką odpowiedź. A, może ktoś wie, gdzie znajdę Enklawę i Płomień? Szukałem w wielu miejscach, ale nie trafiłem jeszcze tam. Jedyne co wiem, to że znajduje się to na południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić trochę wytrychów?

Gdzie znajdę wioskę/miasto Brumhil?

O co w ogóle chodzi w tej grze? Prawie od każdego napotkanego NPC dostaję masę zadań przez co nie wiem ocb, a mam już 16 poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 01:11, Sarturias napisał:

Gdzie mogę kupić trochę wytrychów?


Od kupcow z Girizy, maja normalne ikony handlu, a po zagadaniu pytaja sie czy masz ochote na cos specjalnego. Ubieraja sie w skorzane zbroje, wiec wygladaja tak samo. Pierwszego mozna chyba juz spotkac w pierwszej wiosce, Komorin.

Dnia 06.03.2010 o 01:11, Sarturias napisał:

Gdzie znajdę wioskę/miasto Brumhil?

Idąc wytyczoną ścieżka na wschód od Komorin. Na sam koniec tej sciezki. Jest to dluga wedrowka. Trzeba podejsc pod sam lodowiec, bo tam postanowili sie osiedlic ( Z ta wioska sa 2 zadania 1. zobaczyc co tam sie dzieje i 2. odebrac wazny klejnot). Bedziesz mijal kilka teleportow do odblokowania, co sie przyda przy w drodze powrotnej.

Dnia 06.03.2010 o 01:11, Sarturias napisał:

O co w ogóle chodzi w tej grze? Prawie od każdego napotkanego NPC dostaję masę zadań
przez co nie wiem ocb, a mam już 16 poziom...


Glowny watek to odnalezienie siostry i jak jestes na poczatku gry to musisz sie spotkac z Gandohar''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować