Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 16:37, KrzychW napisał:

Na stronie TopWare , czyli wydawcy Two Worlds w Polsce , jest informacja z 06/04/2007 dotycząca
prac lokalizujących grę na język polski , więc raczej nie powinniśmy sie martwić o brak takiej
wersji.

To miło, dzięki za wiadomość :)

Dnia 26.04.2007 o 16:37, KrzychW napisał:

Jeżeli chodzi o cykl Earth , który zresztą uważam za całkiem dobry , to mała sprzedaż w Polsce
związana jest ze szczatkową reklamą.

Masz rację, ja też tylko przypadkiem trafiłem w jednej z gazet o grach na recenzję Eartha 2160 - początkowo spodobała mi się grafika, potem poszukałem więcej informacji o grze i wypatrzyłem w sklepie internetowym po bardzo atrakcyjnej cenie (coś w granicach 30-40 zł) w miesiąc po premierze. Aż dziwne, że taka dobra gra mimo niskiej ceny nie znalazła uznania w naszym kraju :/ Reklamy Two Worlds również nie ma praktycznie żadnej (a zostały 2 tygodnie do premiery), dużego sukcesu u nas raczej więc nie odniesie. Trochę szkoda, ale widać, że nasz rynek przez zachodnich wydawców nie jest traktowany priorytetowo. A TopWare to mimo wszystko wydawca mniej "potężny" i bogaty niż CDP czy Cenega, na wielkie reklamy w czasopismach nie ma pewnie środków, a może brak mu wiary w polskich graczy, że rzuciliby się do sklepów kupować Two Worlds w takich ilościach żeby reklama się opłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, ale widać, że nasz rynek przez

Dnia 26.04.2007 o 17:05, Raylin napisał:

zachodnich wydawców nie jest traktowany priorytetowo.

Używając takiego określenia wykazałeś maksimum dobrej woli i poprawności pilitycznej.:-)
Na szczęście istnieje miejsce w którym właśnie piszemy i wystarczy śledzić wątki na forum , żeby mieć w miarę pełne informacje na temat rynku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 09:06, Vormulac napisał:

Nowe screenshot''y z Two Worlds w wysokiej rozdzielczości.


Dlaczego te smoki w nowych grach takie małe....Powinny być WIELKIE ;\/

Skriny całkiem fajne,za wyjątkiem 3ciego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 09:06, Vormulac napisał:

Nowe screenshot''y z Two Worlds w wysokiej rozdzielczości.

Patrząc na te screeny już czuję jakie będą wymagania tej gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:10, Adamido napisał:

Dlaczego te smoki w nowych grach takie małe....Powinny być WIELKIE ;\/


Wyobrażasz sobie wielkiego smoka pokonanego przez bohatera sięgającego mu do kostek :). Mały smok jest bardziej realistyczny (jeśli w ogóle można mówić o realizmie przy smokach :)) niż 20-metrowy olbrzym pokonany przez człowieka.

A co do screenów, ciekaw jestem ile tu prawdziwej gry, a ile Photoshopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:58, rob006 napisał:

Wyobrażasz sobie wielkiego smoka pokonanego przez bohatera sięgającego mu do kostek :). Mały
smok jest bardziej realistyczny (jeśli w ogóle można mówić o realizmie przy smokach :)) niż
20-metrowy olbrzym pokonany przez człowieka.


Tak,wyobrażam.Obejrzyj sobie np.Final Fantasy VII:AC i zobacz kawałek o tym jak Cloud rozwala wielkiego Summona.Tylko że tutaj nie zręcznośćiówka i może dlatego te smoki takie małe ;\/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka refleksja mnie naszla... zeby ta gra pobila G3 to musi tylko uruchomic sie na kompie z GTX na full detalach i juz pobije G3, ktory na kazdym sprzecie tnie ;-P Jesli ta gra nie bedzie ciela jak G3, to na pewno bedzie fajna, bo screeny sa smakowite :-) Moze Obliviona nie pobije, ale G3 bankowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze Obliviona nie pobije,

Dnia 27.04.2007 o 17:54, Kris_bla napisał:

ale G3 bankowo :-)

Jeżeli grafika Two Worlds zachowa poziom jaki znamy ze screenów , to do pokonania Gothic 3 będzie wystarczył jako taki scenariusz , w miarę poprawny system walki i średniej jakości wykonanie techniczne.Wymienione czynniki to pięta achillesowa G3(3 pięty) i nie jest potrzebny jakiś superwymiatający hicior , aby zaprezentować się lepiej od ostatnich przygód Bezimiennego.Wystarczy solidna i nie głupia gra , a na tyle chyba możemy liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tez dokladnie o to mi chodzilo :-D Bo G3 to taki crap, ze jak "nasze polskie" Two Worlds wyjdzie, to powinno go zmiesc z powierzchni ziemi :-) Czego sobie i Wam zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:13, Baal Namib napisał:

Te screeny są świetne. Szczerze pierwszy raz o tej grze słyszę.. Kto ją wydaje ?

W Polsce wydawcą jest firma TopWare.Niestety jeszcze nie działa polska strona tej gry , chociaż w innych językach już jest.Cena o ile wiem , nie jest jeszcze znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu Polska ? Świetnie, kolejna gra ( mam nadziej ) na skalę światową :) Nie wiedziałem że Top Ware to polska firma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:11, Olcia1992 napisał:

Patrząc na te screeny już czuję jakie będą wymagania tej gry :(

Spore. Przynajmniej 1.5 (czyli lepiej 2) GB RAM''u aby przy dobrej karcie graficznej ustawić tryb high detal. Kolejne dwa screenshot''y + megahit dnia (sic!) - pełna mapa terenu jaki zwiedzimy! Miłego oglądania.

20070427205102

20070427205327

20070427205343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować