Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad trzy minuty z FPS-em E.Y.E.

16 postów w tym temacie

Jeśli to będzie miało coś więcej, niż tylko kilka ścieżek odnośnie zabijania (czytaj: sensowną fabułę), to trzymam kciuki. Samo menu hackowania wyglądało miodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie zachwyca jak na dzisiejsze czasy ale liczę na to ,że będzie to grywalne i system RPG dobrze rozbudowany. Fabuła też by się dobra przydała bo dostaniemy znowu syf w stylu Hellgate:London...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasy wręcz są zerżnięte z Hellgate: London, graficznie bardzo kiepsko, fizyka totalnie kieposka (szczególnie rozpadanie się żywego ciała na elementy, bez krwi). Zbyt długie "konfigurowanie" czy hackowanie maszyn, jeśli o poglądówka z alpha wersji, gdzie dopiero podmienią tekstury, fizykę i większość silnika, to można mieć nadzieję, inaczej big fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę. Jeżeli tylko gameplay będzie bez bugów, a klasy postaci solidnie zbalansowane, tak aby każdą dało się grać to jestem za. Trzymam kciuki bo trochę tych klas tam napakowali, a wiadomo, że im więcej tym łatwiej coś popsuć no i powinni dużo czasu poświęcić beta testom. Nie chcę potem na forach czytać postów w stylu "klasa A jest niegrywalna, to i to się nie sprawdza trzeba łatać, a klasą B po osiągnięciu x levelu gra zmienia się w spacerek po plaży". Jeśli to ma być w połowie RPG to mam nadzieję na niezgorszą fabułę i przynajmniej 20h gł. wątku (na więcej nie liczę bo znam życie, ale niech mnie zaskoczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyborów sporo, co zdecydowanie jest zaletą, ale sam wygląd... Jakiś taki... niedorobiony. Nie powiem, żeby ten trailer mnie zachwycił. Zobaczymy, jak pełna wersja będzie wyglądała. Na razie jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no szczerze gra nie ujeła mnie w żadnym ale to nawet najmniejszym stopniu. Grafika na jak na dziśejsze czasy to truche odstaje, szczególnie textury jakieś takie bardzo niewyraźne. Odgłosy wystrzałów czy czegokolwiek innego nie powalają na kolana a wręcz przeciwnie mnie odstraszają. I jescze te rąbanie maczetom, no jeżeli ktoś uważa, że można rozczłonkować człowieka jednym machnięciem to już jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo to Sourcem podjeżdża. No i widac ewidentnie ze to budzetówkowy sort jakim są dzisiaj PC-towe khem exclusive''y. Moze to mod siakiś? :P

Razi pustka na ulicach. Chyba, ze to tylko i wylacznie z powodu sensu tego filmiku (pokazanie klas). Walka tez jakas taka niezbyt ciekawa, za duzo napakowane tego wszystkiego a im wiecej klas tym latwiej cos zepsuc.

Pozyjemy zobaczymy. Moze łyknie sie w jakiejs wielokrotnie powielanej serii. Cos ala Zeno Clash w TopSellerze za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować