Zaloguj się, aby obserwować  
SmoQ

Najlepsze/Najgorsze reklamy w tv, radio itp - Reaktywacja :]

376 postów w tym temacie

Ostatnio mnie dobija jedna reklama... HBO Comedy... o.O
Co to ma być... Normalnie wszywscy się na to rzucą bo chcą przecie umrzeć oglądając TV, prawda? ;>
Jak dla mnie to porażkowa reklama jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaś do niej nic nie mam - po prostu czarny humor. Mój faworyt to reklama Okocimia (r) właśnie, gdzie mamy aluzję do Krytkaaa, dobra powiem po Polsku - czeskiej bajki Krecik ;p. Brzydzę się zaś kiczowatymi reklamami dzieł Henkela (r) tj. Silana i Persila, takie to sztuczne, że aż żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze:
-Nike- w zasadzie cała seria, ale głównie ostatnia w której Ronaldinho reklamuje najnowszą serię desygnowaną jego nazwiskiem.
-Okocim mocne
... coś by sie jeszcze znalazło ;)

Najgorsze:
-wszystkie reklamy proszków Cifów i innego badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 13:20, cubba napisał:

Ostatnio mnie dobija jedna reklama... HBO Comedy... o.O
Co to ma być... Normalnie wszywscy się na to rzucą bo chcą przecie umrzeć oglądając TV, prawda?
;>


Rzucą się zięciowie, by kupić to teściowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:54, edeń napisał:

> Ostatnio mnie dobija jedna reklama... HBO Comedy... o.O
> Co to ma być... Normalnie wszywscy się na to rzucą bo chcą przecie umrzeć oglądając TV,
prawda?
> ;>

Rzucą się zięciowie, by kupić to teściowym :D

co prawda, to prawda ;]
Dla mnie najgorsze są wszelkie reklamy proszków do prania, tudzież innych środków czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wkurza reklama tej telefoni komórkowej play to szumienie jest wkurzające.No i reklamy takie z dziećmi typu "mamo jestem głodny"denerwujące są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsze w TV reklamy są plusa, wiem że wy powiecie że jestem głupi i nie wiem co dobre, ale mnie nie bawią i wywołują dokładnie odwrotny efekt niż u pozostałych.


A najlepsza reklama to jest specyfiku do mycia kibli : Bref

śmieję się zawsze z aktorki że sama ma jedną brew i że brwią czyści kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"WOW to działa cuda, koszulka jest czysta, nie ma plan..."
Nie nawidzę tych reklam tzn. proszków, innych środków czystości...
Nie lubię też reklam banków, kredytów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutną żenadą jest ostatnia reklama Coca-Coli. Koncern pewnie chce aby jego produkt kojarzył się z samymi pozytywnymi wartościami (słowa piosenki litościwie pozostawię bez komentarza, leżącego się nie kopie). Jeśli trend się utrzyma to wkrótce księża podczas eucharystii zamiast wina będą lać Colę do kielicha. Od czasu kiedy zobaczyłem tę miernotę nie biorę Coli do ust, przerzuciłem się na Pepsi( i tak lepiej smakuje). Acha i jest jeszcze "tylko Persil, zawsze persil" też ambitna, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak: nie ma dobrych reklam. Taki jest mój pogląd...tak mnie wkurzają, że momentami myślę, że TV przez okno wyrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio najbardziej wkurza mnie reklama PLAYa, to szumienie tak od tego boli głowa, że ludzi tylko się zniechęcą.

I uwielbiam reklamy proszków do prania! Jedna jest taka fajna, jak baba na ekranie szczerzy zęby od 5 sekund, a w tle dalej leci gadanie podstawionej lektorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio denerwuje reklama delecta ta z tym ciastem kto ją wymyślił i ten wkurzający tekst "mniam mniam mniam" po prostu szlak mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szalu dostaje przy reklamie sosow Lowicz. Jak te sztucce spiewaja " You are my number one" :/ No i reklamy Play... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! ;) Ta nowa reklama Sprite''a mnie po prostu rozwala, ta z tym pociągiem i szlikowcami. Jednak jeszcze bardziej rozwalająca jest dla mnie reklaman telewizji "N" z tymi dwoma miskami. ;)
-Ty to przecież jest Stefan... ;D Kozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie reklame jakiegos nowego pick upa bodajze Toyoty? "Tylko dla twardych" :) ogolnie reklamy samochodow sa ciekawie zrobione. moze nie rozkladam sie przy nich ze smiechu na podlodze, ale tez nie bluzgam. Ciekawie zrobione z domieszka humoru. Gdyby wszystkie reklamy takie byly... A tak mamy chlamy typu "...ale ja mam pranie" (kultowy tekst poza tymi plusa, nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować