Zaloguj się, aby obserwować  
SmoQ

Najlepsze/Najgorsze reklamy w tv, radio itp - Reaktywacja :]

376 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 16:51, Mielcuś napisał:

> Od dłuższego czasu mam wrażenie, że reklamy osiągają coraz niższy poziom, mało tego -
niektóre
> są tak debilne, że bardziej się już nie da.

najbardziej roawalil mnie kiedys tvn jest film nagle reklamy i komunikat "tylko jedna reklama"
po 15 minutach nie wiedzialem czy plakac czy sie smiac



powiedz, czytasz basha?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż do mnie najbardziej trafiają śmieszne reklamy.Dawniej uwielbiałem reklamy Plusa.Teraz uważam że są one mniej śmieszne i nudniejsze.Lubię też reklamy żubra (kiedyś oglądałem wszystkie na YouTube) oraz dawniej serię Żywca "Prawie Jak" teraz mi się ona znudziła.Teraz reklama żywca też nie jest zła...Reklamy MediaMarktu też mi się podobały szczególnie seria "Nie dla Idiotów!".MM jest kolejnym przykładem że fajne reklamy robią się w moich oczach nudne:)Reklamy Play...hmm raczej tak średnio mi się podobają.No to teraz coś o reklamach które mi się nie podobają.Tak jak koledze Madocowi nie podobają mi się reklamy pod które podkładany jest tylko głos.Nie podoba mi się też za bardzo ta nowa reklama AXE.Poprzednia była lepsza.No t teraz coś o reklamach banków.Najbardziej podoba mi się reklama ING.Reszta jest w kółko o jednym i tym samym a ING choć też mówi o lokacie ma dla mnie inny klimat.A teraz trochę o reklamach poważnych.Bardzo podoba mi się reklama Plusa z ojcem i synem.Zawsze się przy niej wzruszam (nie chodzi o to z siatkarzami:).IMO fajny klimacik ma też reklama Orange.Krótko i na temat (nie wszystkie takie są).Ciekawe czy ktoś to przeczytał do końca...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie wyszła marketingowcom reklama tej wody mineralnej z sokiem z cytryny.
Gadają dwie cytryny. Jedna zazdrości drugiej posady w owej fabryce wody i wychwala jej zalety. Pod koniec jest coś takiego:
Cytryna A: Stanowisko masz samodzielne?
Cytryna B: Tak. Powiedziałam im: albo ja, albo konserwanty!
Lektor: Nie zatrudniamy gadających cytryn (...)

Widać wybrali konserwanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nieco z innej beczki (nie chciałem zakładać osobnego tematu). Jaka jest najstarsza reklamajaką pamiętacie? W moim przypadku będzie to reklama chyba Pepsi (ale głowy nie dam) z udziałem Piotra Fronczewskiego, który mówi, żeby zbierać konkursowe, żółte, nakrętki... Pamiętam tą reklamę przez baaardzo gęstą mgłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:55, Igor FCBayern napisał:

A tak nieco z innej beczki (nie chciałem zakładać osobnego tematu). Jaka jest najstarsza reklamajaką
pamiętacie? W moim przypadku będzie to reklama chyba Pepsi (ale głowy nie dam) z udziałem Piotra
Fronczewskiego, który mówi, żeby zbierać konkursowe, żółte, nakrętki... Pamiętam tą reklamę
przez baaardzo gęstą mgłę...

Ja pamiętam reklamę jakiegoś telefonu czy czegoś takiego. Co chodził tam taki koleś i śpiewał ,, czy tu, czy tam, jeden numer mam ,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze reklamy? WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!! reklamy są głupie. No prawie wszystkie, ale kandydatem do najgłupszej reklamy w tv jest reklama jakiegoś tam Perwola czy czegoś takiego. Chodzi mi o reklamę w której jedna kobieta pyta drugą:
- nowa sukienka?
- nie, wyprana w Perwolu. ( i wyjmuje ten płyn do prania z torebki )
Która kobieta chodzi po mieście z płynem do prania w torebce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:08, choper napisał:

Najgorsze reklamy? WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!! reklamy są głupie. No prawie wszystkie, ale kandydatem
do najgłupszej reklamy w tv jest reklama jakiegoś tam Perwola czy czegoś takiego. Chodzi mi
o reklamę w której jedna kobieta pyta drugą:
- nowa sukienka?
- nie, wyprana w Perwolu. ( i wyjmuje ten płyn do prania z torebki )
Która kobieta chodzi po mieście z płynem do prania w torebce? :)

Np taka, która wraca z zakupów... Kiedyś była lepsza - jedna kobieta pyta drugą o to samo tylko podczas gry w siatkówke. Wtedy jedna z nich wyciąga z kieszeni pół litra jakiegoś właśnie Perwola...
Jak dobrze, że nie muszę oglądać tych wszystkich reklam... Nie mam telewizora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...z "tępych" reklam przychodzi mi do głowy w tej chwili tylko 1:

1. Bla, bla,bla , produkty z Biedronki polecają się na grill''a:
- Boczek kg ileśtam
- Kiełbasa Śląska ileśtam za kilogram
- Buty dziecęce, tylko 34 złote (z groszami bodaj)
......aż trzeba spróbować, buty dziecęce z grilla...hmm..no tak ta guma rozpływająca się w ustach..mniam! xD

2. Druga z reklam ma tylko małą wpadkę;)

Reklama Rexony z kierowcą F1 (rysunkowa) Otóż podczas brania jednego z zakrętów, ów kierowca kręci kierownicą w lewo, natomiast bolid skręca w prawo....i jest to jeszcze widziane z kabiny kierowcy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:23, Napek napisał:

Jest jedna reklama, która ostatnimi czasy wyprowadza mnie z równowagi:
"ABC! Co? Jak? Gdzie?
ABC! Uczę się!" :P

Albo reklama jakiejś nowej serii Kubusia Puchatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wnerwiają dwie reklamy:
1. Tina: Cały kiosk jest w Tinie, babka wchodzi a kasjerka od razu och ale super ekstra wypaśne rzeczy i super dodatki. Rotfl jak kupująca mówi Tina taka jak ja, a ta z tyłu wrzeszczy I ja!
2. Wnerwia mnie ta reklama z Tesco, co to są za młodzi na wyprawę i co najwżej mogą zrobić szkolną wyprawkę. Jak ja nie lubię, gdy dają tak sztucznie grające dzieci, co to mają tak wymuszony śmiech jakby ktoś im wsadził piłke do Rugby do buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ostatnio najbardziej sucha i wnerwiająca reklama jest ta o szkolnej wyprawce z Tesco. Wkurza mnie na maxa, jeszcze ten udawany głosik tej dziewczynki, nosz normalnie chętnie bym rozwalił TV jak to widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:41, reykan napisał:

1. Tina: Cały kiosk jest w Tinie, babka wchodzi a kasjerka od razu och ale super ekstra wypaśne
rzeczy i super dodatki. Rotfl jak kupująca mówi Tina taka jak ja, a ta z tyłu wrzeszczy I ja!

Należy jeszcze dodać, że klientka wchodząc do kiosku całego zawalonego Tiną w progu woła: "Czy jest nowa Tina?"...I ta straszna sprzedawczyni... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować