Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect zawodzi (wideo!), ale i tak jest popularny

45 postów w tym temacie

Hmm... Nie wygląda to najlepiej. Być może jednak ma na to jakiś tam wpływ otoczenie, a konkretnie tło na jakim dziewczyny stoją. Kolorowe billboardy, mnogość lampek i flashy mogą działać negatywnie na działanie kinecta. Trzeba poczekać na jakieś rozsądne recenzje z użytkowania tego "cacka" w normalnych domowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, ale żenada. Robią taki hype, a potem proszę. No, ale nic, sprzeda się i tak, ja wolę klawiaturę i myszkę, żadne inne graty mi niepotrzebne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała być rewolucja, a jest... to co widać na wideo. Ja i tak zwolennikiem takie typu grania nie jestem, więc mi tam wisi ten projekt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to będzie kicha, ale nie sądziłem, że aż taka. Ludzie zamiast grać, będą się pocić i koniec końców rzucą to w cholerę po kilku "występach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie spodziewałem się, że na Kinecta będą jakieś złożone i skomplikowane gry, ale to nawet ma problemy z działaniem przy czymś prostym...

I co teraz, tygrysek nie poczuje, jak się go głaszcze? : (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh .... Sofcik dawal znaki co te panie maja zrobic aby kamerka nie miala problemow z odroznieniem ,ale najwidoczniej z ingliszem u nich ciezko :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego nie rozumiem... Tzn. popytu na Kinecta. Czy hardkorowi, albo po prostu normalni gracze to kupią? Już składają zamówienia? Po co? Czy może to tak jak z iPhonem czy iPadem - mieć, żeby mieć i być cool xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 13:43, Zdenio napisał:

Trochę tego nie rozumiem... Tzn. popytu na Kinecta. Czy hardkorowi, albo po prostu normalni
gracze to kupią? Już składają zamówienia? Po co? Czy może to tak jak z iPhonem czy iPadem
- mieć, żeby mieć i być cool xP


Dokładnie! Trza być OH i EH w dzisiejszych czasach! A że nie działa, phii. Ale za to na półce będzie się wyśmienicie prezentował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, to się dopiero nazywa epic fail!!! I po co to komu ja się pytam??? Porównałbym to do oficjalnej premiery Windowsa 98 bodajże, na którym to pojawił się blue screen :) ale żenada...no ale przecież to microsoft, i tak znajdą się chętni żeby skakać przed telewizorem i ubierać swoje avatarki w wymyślne ciuszki zakupione w xbox live...Boże, widzisz a nie grzmisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować