Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2011 o 11:45, maziiii napisał:

Mam pytanie wersji na Xa czy do grania w kampanię singel player bedzię potrzeba obu płyt
czy będzie jedna odpowiadająca z kampanie?

Jedna na kampanie, druga na multi i co-opa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:56, filip1-1 napisał:

Wiadomo coś już na temat bety ?

Tylko twitterowe plotki, ale coraz poważniejsze mówiące o tym, że to już w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 13:05, Q-Jot napisał:

> Wiadomo coś już na temat bety ?
Tylko twitterowe plotki, ale coraz poważniejsze mówiące o tym, że to już w tym tygodniu.

dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 13:15, 1096 napisał:

A w jaki sposób będzie można wziąć udział w becie, będzie otwarta czy tylko dla wybranych???


OMG tyle sie już o tym mówi a ty dalej nie wiesz ? Beta będzie otwarta dla wszystkich. Ci co posiadaja MOH LE i preorder na orygin dostaję wcześniejszy dostęp czyli 48 godzin wcześniej do testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zacząłem się interesować. Nie jestem fanem serii. Po prostu szukam FPS''a z bardzo dobrym multi, a BF3 zapowiada się świetnie. Pytanie, czy warto ryzykować kupno limitowanej edycji czy warto poczekać i dowiedzieć się czy przypadkiem Cod nie ma lepszego multi i kupić po premierze zwykłą edycje jednej z tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 13:31, 1096 napisał:

Dopiero teraz zacząłem się interesować. Nie jestem fanem serii. Po prostu szukam FPS''a
z bardzo dobrym multi, a BF3 zapowiada się świetnie. Pytanie, czy warto ryzykować kupno
limitowanej edycji czy warto poczekać i dowiedzieć się czy przypadkiem Cod nie ma lepszego
multi i kupić po premierze zwykłą edycje jednej z tych gier.


Ja gra w BF od początku serii ominąłem jedynie 2142. Tak że ja mogę bez wahania polecić BF-a. W limitowanej edycji masz mapy z BF2 a w standardowej już nie. Dla mnie COD skończył się wraz z wyjściem COD4. Tak że dla mnie wybór jest jasny BF 3. Ale dla kogo innego może to być mniej oczywiste. Każdy lubi co innego. Zależy jaki rodzaj rozgrywki Cię satysfakcjonuje. Jedni lubią biegać w stylu "Rambo" zabijają wszystkich dookoła ala COD inni wolą taktyczną rozgrywkę z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu ala BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego bardziej skłaniam się ku BF3, nie lubię biegania bez sensu we wszystkie strony. Wolę znaleźć jakieś dobre taktycznie miejsce i zdejmować nieświadomych zagrożenia przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę fajnie się pre order zapowiada. JA muszę się poważnie zastanowić. Ostatnio spore wydatki miałem. Xbox''owy Pad do PC, FIFA 12 (przynajmniej mam kupon zniżkowy) i jeszcze może ten BF... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 21:15, filip1-1 napisał:

mam jeszcze pytanko, czy w becie będzie dostępny single player ? chciałbym zobaczyć co
to jest i z czym to się je :) w BC2 był nawet fajny :)


Nie, będzie to beta multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 11:13, Hommicide napisał:

Battlefield 3 będzie korzystał ze Steama?

Nie, nie będzie dostępnej wersji BF3 na Steam.

Jednym z powodów jest to, że na PC nie będzie zwykłego menu. Grę będziemy uruchamiać z przeglądarki internetowej. W Becie znowu będzie mapa Metro.. Mam nadzieję, że chociaż w trybie conquest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zainstalować origin. Włącza się przygotowywanie. Po 5 sekundach znika i nic się nie dzieje. O co chodzi? Pobierałem z oficjalnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 22:19, Hommicide napisał:

Żeby uruchomić grę, będziemy ubezwłasnowolnieni od stale włączonej przeglądarki internetowej
podczas rozgrywki? Dobrze zrozumiałem?

Tak, ale alt-tab ma działać bardzo szybko i bezbłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować