Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2011 o 00:07, sylwasss napisał:

> oj widać DICE nie żartowało zalecane to medium

Zalecane to high. Była już o tym wypowiedz jednego "guru", który odpowiada za grafikę
w DICE.
Nie chce mi się teraz szukać tego twitta.

ta na guru3d co innego a co innego na form EA UK dice gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 00:11, Numenpl napisał:

ta na guru3d co innego a co innego na form EA UK dice gada


Bo to DICE :E

Co do zużycia ramu już wiciu się ogarnął i napisał że:


O sprawdziłem.. to jest tak. Sama gra zjada 990 MB, Origin 120 MB no i do tego przeglądarka www ( u mnie w chwili testu 400 MB). Te 3 elementy sa niezbędne do działania. Zatem sumarycznie gra potrzebuje 1.7 GB. Myślę że nie jest to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 00:18, sylwasss napisał:

O sprawdziłem.. to jest tak. Sama gra zjada 990 MB, Origin 120 MB no i do tego przeglądarka
www ( u mnie w chwili testu 400 MB). Te 3 elementy sa niezbędne do działania. Zatem sumarycznie
gra potrzebuje 1.7 GB. Myślę że nie jest to dramat.

bomba już pierwszy niewypał Origin 120MB+przeglądarka O_O na co?? ale fajnie z tym ramem bo się przeraziłem 3,9GB ja mam 4 GB XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>no i do tego przeglądarka

Dnia 26.09.2011 o 00:18, sylwasss napisał:

www ( u mnie w chwili testu 400 MB).

Co za fail. Nie żeby mi brakowało RAMu, ale to jest jakaś głupota, zmuszać do korzystania podczas gry z przeglądarki który zżera połowę pamięci potrzebnej do samej gry :/
Na co mi ona !? Ach tak, pewnie na kolejne durne zabezpieczenia które zapewne i tak zostaną złamane w ciągu 2 tygodni po premierze. Tyle że uczciwi użytkownicy będą się z nimi męczyć dalej, a piraci wgrają cracka i będą mieli je w rzyci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 00:36, Darkstar181 napisał:

Co za fail. Nie żeby mi brakowało RAMu, ale to jest jakaś głupota, zmuszać do korzystania
podczas gry z przeglądarki który zżera połowę pamięci potrzebnej do samej gry :/
Na co mi ona !? Ach tak, pewnie na kolejne durne zabezpieczenia które zapewne i tak zostaną
złamane w ciągu 2 tygodni po premierze. Tyle że uczciwi użytkownicy będą się z nimi męczyć
dalej, a piraci wgrają cracka i będą mieli je w rzyci...


Multika BC2 nikt jeszcze nie złamał, więc i tych zabezpieczeń pewnie nie obalą. A singiel i tak prawie nikogo nie obchodzi, tutaj liczy się praktycznie tylko MP. Jeśli myślisz, że złamią singla BFa po 2 tygodniach to się grubo mylisz, działająca wersja będzie pewnie jeszcze przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są podane dla High więc większość wiary będzie grała na Low. Nie ma co też tak się martwić na zapas. Przetestuje się to będzie wiadomo o co chodzi. A tymczasem zapraszam jutro wszystkich którzy mają dostęp do wersji zamkniętej Bety na nasz serwer a 29 zapraszamy resztę.
http://battlefield3polska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=181&Itemid=429

20110926084331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 10:12, battlefield3polska napisał:

Mały update EA Nie zgodziła się na uruchomienie własnych serwerów , przed chwilą dostałem
e-mail od dostawcy serwera :(

Już od dawana było wiadome że tylko zaufani dostawcy będą mogli stawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 00:52, sinir napisał:

Multika BC2 nikt jeszcze nie złamał, więc i tych zabezpieczeń pewnie nie obalą. A singiel
i tak prawie nikogo nie obchodzi, tutaj liczy się praktycznie tylko MP. Jeśli myślisz,
że złamią singla BFa po 2 tygodniach to się grubo mylisz, działająca wersja będzie pewnie
jeszcze przed premierą.

to ty masz jakieś przeterminowane dane bo na forach gada się o złamanych zabezpieczeniach po 2 tygodniach od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 00:07, sylwasss napisał:

> oj widać DICE nie żartowało zalecane to medium

Zalecane to high. Była już o tym wypowiedz jednego "guru", który odpowiada za grafikę
w DICE.
Nie chce mi się teraz szukać tego twitta.

Ta tyle że test robiony na serwie z 3 innymi graczami wyobraź sobie co będzie się dziać przy dodatkowych 60 wtedy to dopiero fps będzie spadać poniżej 20 fps. A na forum uk DICE gada co innego tylko że tam zazwyczaj się gada od dawna by wywiady z innych stron (w tym guru3d) najlepiej olać bo co innego w praniu wychodzi. Najlepszy przykładi teksty alpha players gdzie na mocnych configach(wyższych niż te zalecane) gra była niegrywalna - gdzie alpha oznacza 80% bajerów off w tym tekstury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 10:57, Numenpl napisał:

Najlepszy przykładi teksty alpha players gdzie na mocnych configach(wyższych niż te zalecane) gra była niegrywalna - gdzie alpha oznacza 80% bajerów off w tym tekstury itp.

...
Alpha oznacza brak jakiejkolwiek optymalizacji. Myślałem że każdy o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 11:21, Stalker69 napisał:

> Najlepszy przykładi teksty alpha players gdzie na mocnych configach(wyższych niż
te zalecane) gra była niegrywalna - gdzie alpha oznacza 80% bajerów off w tym tekstury
itp.
...
Alpha oznacza brak jakiejkolwiek optymalizacji. Myślałem że każdy o tym wie.

Akurat beta też oznacza brak jakiejkolwiek optymalizacj z tym że tutaj są te bajery co w alphie nie było. Myśłałem że każdy to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta BF3 jest tylko z nazwy betą, jest to forma reklamy, po dobrej becie BC2 która była wyśmienitą prezentacja możliwości swojego produktu poszli za ciosem wydając masówkę bety BF3 dzięki czemu tafią do większej ilości odbiorców a następnie twórców, bardziej przypomina mi to coś w rodzaju wypasionego multi dema, zapewne owa beta będzie już finalnie zoptymalizowana lub będzie potrzebowała ostatecznego szlifu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 11:30, DarkWolf_PL napisał:

Ale beta BF3 jest tylko z nazwy betą, jest to forma reklamy, po dobrej becie BC2 która
była wyśmienitą prezentacja możliwości poszli za ciosem wydając masówkę bety BF3 dzięki
czemu tafią do większej ilości odbiorców a następnie twórców, bardziej przypomina mi
to coś w rodzaju wypasionego multi dema, zapewne owa beta będzie już finalnie zoptymalizowana
lub będzie potrzebowała ostatecznego szlifu

Ehem nie zachwycajmy się tak bo co do zachwytów nad BETA BF:BC2 to już trochę przesada - gra średnio wypada jeśli chodzi o optymalizację a to nie zmieniło się od czasów bety. Więc podchodzę dosyć sceptycznie do bety BF3 a po tym co Origin pokazuje sobą mam pewne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wyczekujących:

Odpowiedź Przez e-mail (Pawel) 2011-09-26 01:44 AM
Witam ponownie
Rozsyłanie kodów do BETA wersji BF3 rozpocznie sie dopiero dzisiaj. Jeśli posiada pan zarejestrowaną grę MOH (LE) lub pre order gry battlefield 3 na swoim koncie do dnia uruchomienia Beta testów (27.09) na pewno otrzyma pan zaproszenie z instrukcją aktywacji gry. Proszę się jeszcze tylko upewnić czy na profilu EA ma pan zaznaczoną opcję "chcę otrzymywać wiadomości o najnowszych produktach EA" - może pan to sprawdzić logując się swoim kontem na stronie profile.ea.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam taki sprzęt:Intel core 2 duo 2x2,8 Ghz,2gb ram ddr2,nvidia gt220(monitor HD).Posiadam także xboxa(full hd tv).I mam pytanie na co kupić bf''a żeby dobrze pograć beż żadnych zacięć co do kompa mogę dokupić 2gb ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować