Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2011 o 23:39, sinir napisał:

Otwarta dla wszystkich, ale 2 dni przed premierą tej otwartej bety będzie zamknięta dla
posiadaczy MoHa Tier1. Tyle że do premiery open bety (której chyba nie potwierdzono)
trzeba doliczyć z 2 dni, bo bydło rzuci się mięso.


Wcześniejszy dostęp mają też gracze składający PreOrder''a w Origin.
A czy znamy dokładną datę startu bety? Ja słyszałem coś o 4.09, ale nie wiem na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 20:37, sinir napisał:

> Siema mam pytanie czy wejdzie mi battlefield 3?
> Procesor:AMD Athlon II X4 640 3.0 Ghz
> 4GB RAM
> ATI Radeon HD6770

Nie da rady, wszystko do wymiany. Procesor zmień na Core i7 2600K i podkręć do przynajmniej
5GHz. Grafikę to Geforce GTX590 musisz mieć przynajmniej, i to w quad SLI. Ramu też zdecydowanie
za mało, do tej gry tak z 32GB powinno starczyć, ale nie obiecuję.

I taki zestaw powinien przyjąć BFa 3 na minimalno-średnich, ale nie twierdzę, że nie
będzie cięć.

Kiedy się skończą te pytania ?!



Człowieku cie chyba cos poje****! Ty se popatrz jakie wymagania ma bf3 i dopiero w tedy pisz! 32gb ramu... na zalecanych wymaga 4 gb idioto! A mi chodzilo głownie o karte czy wystarzcy na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, chyba nie wyczułeś sarkazmu. Co do pytania, naprawdę wystarczy przejrzeć kilka stron, bo takie pytanie pada w tym temacie bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 13:15, Mr_Void napisał:

Człowieku cie chyba cos poje****! Ty se popatrz jakie wymagania ma bf3 i dopiero w tedy
pisz! 32gb ramu... na zalecanych wymaga 4 gb idioto! A mi chodzilo głownie o karte czy
wystarzcy na minimalnych

Bo tam źle piszą, na forum mamy info prosto DICE! Więc przyjmij do wiadomości to co napisał Crew_900. I lepiej przygotuj pieniążki na upgrade PC''ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 13:15, Mr_Void napisał:

Człowieku cie chyba cos poje****! Ty se popatrz jakie wymagania ma bf3 i dopiero w tedy
pisz! 32gb ramu... na zalecanych wymaga 4 gb idioto! A mi chodzilo głownie o karte czy
wystarzcy na minimalnych


Po pierwsze kultura, bo nikt nie jest wychowywany w stajni.

@Sinir

Dwa 32GB Ram ? A myślisz, że 90% osób wypowiadających się na tym forum będzie grało w AA32, SSAO + 3D Nividia Vision ? Oszalałeś ? Phenom X6 1160, 8GB Ram i zapewne GeForce 560 spokojnie uciągną tą grę. Wiele zależy od optymalizacji samego kodu źródłowego. Jeżeli zrobią tak jak z Metro 2033 to Święty Boże Ci nie pomoże. Na razie zalecam zimną wodę, mniej "jarania się" i użycia kilku szarych komórek, a przede wszystkim przestań wprowadzać ludzi w błąd bo konfiguracje, którą Ty podałeś raz jest abstrakcyjna na obence czasy, dwa najwcześniej taki sprzęt będzie wymagany z 3-5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokój! Jeden głupio się pyta czy mu pójdzie a drugi głupio mu odpowiedział. Bo przecież skąd mamy to wiedzieć czy mu pójdzie skoro gra jeszcze nie wydana -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@4ny4

Czy ty naprawdę nie wiesz co to znaczy ironia ?

@Mr_Void

Przykro mi, jeżeli chcesz pograć na średnich detalach to upgrade cię nie ominie. Może koledzy wyżej przesadzili z tymi 32 gb ramu, ale jednak 16gb to jest mus. No i przynajmniej 2 gtx590. A tak na serio. Przestańcie zadawać te głupie pytania, macie minimalną specyfikację, którą podało dice, to sprawdźcie sobie. Bo ostatnie 5 stron, to ludzie piszący swoje podzespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to ironia, co nie zmienia faktu, że średnio było czuć ironię w tamtych postach- wręcz przeciwnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagań nie podali bo twórcy wspominali, że są zbliżone do tych z BC2.
Anyway, ktoś rzuci info modkowi, żeby przypiął post z testami pokroju systemrequirementslab.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 14:38, Fimbulvinter napisał:

Ile ludzi może grać jednocześnie? Chodzi mi o konsole, wiem, że nie pc 64


Tak jak w Bad Company 2 - 24 rush i 24 conquest.
W PCtowej wersji różni się tylko conquest w który może grać max 64 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 13:21, Dootix napisał:

Spokojnie, chyba nie wyczułeś sarkazmu. Co do pytania, naprawdę wystarczy przejrzeć kilka
stron, bo takie pytanie pada w tym temacie bardzo często.


Wiem wiem bede musial wymienic karte graficzna na ATI Radeon HD6850 i dokupic 8 gb ramu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 17:44, Mr_Void napisał:

> Spokojnie, chyba nie wyczułeś sarkazmu. Co do pytania, naprawdę wystarczy przejrzeć
kilka
> stron, bo takie pytanie pada w tym temacie bardzo często.

Wiem wiem bede musial wymienic karte graficzna na ATI Radeon HD6850 i dokupic 8 gb ramu
:]


To jak już chcesz wymieniać kartę radził bym wziąć coś mocniejszego a 4gb ramu powinny bez problemu wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany metalowym pudełkiem dla swojego Battlefielda 3 to radzę wyruszyć do Media Marktów :)
Od piątku mają się pojawić pre-ordery za 29,90zł z kodem na Pakiet Uzbrojenia Specjalnego właśnie w metalowych pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie w tym całym bf3 jedno zastanawia czy graficznie to będzie taki sam bloomstorm jak bfbc2 niby na gameplayach tych co pokazują to nie ale mam pewne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 09:38, Henrar napisał:

(...)


Zmniejszyli ilość poziomych linii - na szczęście tylko minimalnie (z 720 do 704) tak więc mało kto to odczuje. Na szczęście gram na 23'' calowym monitorze tak więc różnicy w ogóle nie zauważę. Pozostaje jednak świadomość, że Battlefield 3 na konsolach nie będzie w HD :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować