Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2012 o 19:05, Malevyn napisał:

ja mam pytanie bo dostepne sa tylko polskie wersje tej gry, a czy da sie zmienic glosy
na oryginalne ?

Przy instalacji, bądź w opcjach orgin. Sam sobie od początku wybralem angielską i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 19:05, Malevyn napisał:

ja mam pytanie bo dostepne sa tylko polskie wersje tej gry, a czy da sie zmienic glosy
na oryginalne ? bo polskie to jednak bledna przy angielskich.


Wystarczy, że podczas gry wejdziesz w opcje (dźwięki, z tego co pamiętam) i sobie zmieniasz na ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie hasło na origin i teraz nie mogę zalogować się na battlelogu ponieważ hasło nie zaktualizowało :/.
Szkoda gadać ... ech ... :/.
Co najlepsze , właśnie się wylogowałem z origina i już się zalogować nie mogę , bo wyskakuje komunikat , że hasło , lub e-mial zły !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem ostatnio hasło na origin i nie miałem żadnych problemów z zalogowaniem się, może się pomyliłeś przy wpisywaniu hasła (jakiś caps etc.), albo po prostu chwile poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 19:13, Malevyn napisał:

czy w bf3 w jakims stopniu jest penetrowanie scian przez kule tak jak to jest w przypadku
coda ?


Tak, np. sklejka, blacha jest przebijalna przez pociski. Niektóre rodzaje amunicji lepiej radzą sobie z penetrowaniem przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się nabyć Battlefielda 3 PE. I choć miałem na początku problemy z instalacją i z uruchomieniem(a to błąd na końcu instalacji przez co musiałem ściągać grę z Origina, a to za stare sterowniki i błędy graficzne w grze) to w końcu udało mi się ją odpalić. Pierwsza rozgrywka i tak trwała tylko ok. 10 minut bo strzelił zasilacz...

Ogólnie zaskoczyło mnie to, że grę odpala się z przeglądarki :O Nie mogę się do tego przyzwyczaić.

Pierwsze pół godziny rozgrywki to był dramat - ja, wychowany na Cs''ach i Quake''ach, nie mogłem ogarnąć co się dzieje. Gubiłem się na mapie, nie wiem skąd mnie zabijali a i ja nie mogłem nikogo zabić. Jednak później zacząłem łapać zasady gry przez co grało się niezwykle przyjemnie. Nawet nie zauważyłem jak zleciało mi 3 godziny.

Nie żałuje zakupu - świetna grafika i udźwiękowienie, fajne mapy, miodna grywalność. Warto było się szarpnąć na tą produkcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 19:32, WeziWoo napisał:

Ja nie zauważyłem jak zleciało mi 125 godzin :D I czuję, że jeszcze co najmniej drugie
tyle nie zauważę ;)

Hah ja mam 230 i czuje to samo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 20:42, Last_Aid napisał:

> Battlefield 3 Premium za 89,50 zł

Wciąż nie warte swojej ceny...


5 dodatków które będą kosztowaly ok 200 zl i to dla Ciebie nie warte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 20:42, Last_Aid napisał:


Wciąż nie warte swojej ceny...

Jest warte swojej ceny. Ta gra ma świetne multi :)

Podoba mi się destrukcyjność otoczenia. Dodaje dynamiki do i tak dynamicznej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 23:13, Narmo napisał:

Też bym pewnie tak mówił, gdybym miał Comodore64 zamiast współczesnego kompa, na którym
BF3 chodzi bez zacinki


Wiesz, kiedyś takie coś jak 4 nowe mapy dodawano w większych łatkach, które na dodatek z reguły poprawiały jakieś babole. Tutaj trzeba zapłacić za to 50 zł. To jak bardzo EA jest żarte na kasę aż przeraża. Przecież równie dobrze to wszystko mogłoby znaleźć się w grze od początku, ale nie... lepiej rozwalić to na 500 żałosnych DLC, w które 90% posiadaczy gry zagra tylko po to, żeby odblokować jakieś bajery. Dla mnie, nawet gdyby to całe Premium kosztowało 10 zł, byłoby warte tyle ile zeszłoroczny śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować