Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dopiero teraz zakupiłem BF3, za 85 zł wraz z dodatkiem to dobra cena :) zastanawiam się czy warto dokupić Premium, jak wygląda sprawa z tymi dodatkami, które już wyszły? Cieszą się powodzeniem? Nie chce kupować czegoś za 160 zł, żeby chwilę w to pograć, a potem wrócić do map z podstawki. Najbardziej interesują mnie mapy typowe dla szturmu - dość ciasne, ponieważ jakoś tak przywykłem w Bad Company 2 do grania szturmowcem i na razie nie mam ochoty się przestawiać na inne klasy. Nie lubię biegać po pustych planszach i wypatrywać snajperów - najbardziej cenię walkę w tłoku, w małych przestrzeniach. Wiem, że ten najnowszy dodatek to głównie walka pancerna, ale wiadomo już jak bedą mniej więcej się prezentowały 2 ostatnie dodatki?

Mój nick: pawbuk6 . Dodawajcie mnie do znajomych, dość często będę teraz grał, a niestety żaden z kumpli w to nie gra :) Na razie dośc niski poziom i znam w miarę dobrze tylko kilka map, ale doświadczenie z BC2 procentuje i w miarę dobrze mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja również bym prosił o dodanie mnie do znajomych na Originie, jeśli ktoś chce oczywiście, zawsze miło byłoby pograć w drużynie z kimś z forum, ostatnio gram głównie w dodatek AK, ale mam edycję premium więc mogę zagrać w cokolwiek ;]
Mój nick: Mikson88.

Wtf. Właśnie chciałem pograć na jakimś niemieckim serwerze, ale niestety dostałem kicka tylko dlatego, że jestem z Polski, widać, że polscy gracze cieszą się dobrą opinią w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 13:34, pawbuk napisał:

Dopiero teraz zakupiłem BF3, za 85 zł wraz z dodatkiem to dobra cena :) zastanawiam się
czy warto dokupić Premium, jak wygląda sprawa z tymi dodatkami, które już wyszły? Cieszą
się powodzeniem? Nie chce kupować czegoś za 160 zł, żeby chwilę w to pograć, a potem
wrócić do map z podstawki. Najbardziej interesują mnie mapy typowe dla szturmu - dość
ciasne, ponieważ jakoś tak przywykłem w Bad Company 2 do grania szturmowcem i na razie
nie mam ochoty się przestawiać na inne klasy. :)

Close Quarters to idealny dodatek dla Ciebie. Ciasne pomieszczenia biurowców przeznaczone dla walk piechoty. Naprawdę fajnie się gra.
Generalnie jeśli chodzi o premium to jak na razie jest całkiem nieźle. Pierwszy dodatek, Back to Karkand zawiera naprawdę świetne mapy, lepsze od tych z podstawki. Close Quarters już opisałem, jedynie Armored Kill jak na razie jest taki sobie. Nie wiadomo jak z dwoma ostatnimi, ale mają w którymś dać motory :P

P.S Poczekaj na promocje. Mi się udało nabyć premium za głupie 99zł, czasami się trafia na allegro bądź sklepach z kodami. No i warto może jeszcze dowiedzieć się co będzie w ostatnich dwóch dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 12:54, Wszystkozajete napisał:

Wtf. Właśnie chciałem pograć na jakimś niemieckim serwerze, ale niestety dostałem kicka
tylko dlatego, że jestem z Polski, widać, że polscy gracze cieszą się dobrą opinią w
grze...


Zapro poszło. Kilka miesięcy temu też miałem taki przypadek , że podczas wchodzenia na niemiecki serwer wywaliło mnie z komunikatem , że jestem Polakiem i niestety nie pogram ( nawet posta dałem z ss ).

BTW: Dostałem w poprzednią sobotę Premmium :) , i na ten moment większą frajdę z gry, daje mi granie na CQ , niż AK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że większość tutaj użytkowników to fani Battlefielda (3) a nie prawdziwego Battlefield-a, jak fanowi, który jest z serią od 1942, może podobać się CQ? Przecież to profanacja serii. Spłycić BF-a do serii COD-a EA i DICE udało się w przypadku tych map znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 14:29, szaryczlowiek napisał:

Wyslalem zapro,a powiedz mi jaki Ci wyskoczyl komunikat?Konkretnie ze jestes z polski
i polakow nie wpuszczamy czy moze ze jestes tak jakby obcokrajowcem?

Czytałem na forum Battleloga, że to "zabezpieczenie" przed graczami z wysokim pingiem.
I to nie pojawia się tylko Polakom, paru Brazylijczyków i Amerykanów też to wspominało.
@sylwass - jestem fanem "prawdziwego BFa (grało się trochę w BF2), ale CQ też lubię. Bardzo dobra odskocznia od tradycyjnych map.
No i nie ma problemu, że kilka razy giniesz od jeta/czołgu/pojazdu opancerzonego i nie możesz nic na to poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz na to z innej strony - zróżnicowanie rozgrywki. Rzygam CoDem, ale czasem nie mam ochoty wkurzać się na debilizm drużyny i chcę zwyczajnie sobie postrzelać, więc włączam CQ - zwłaszcza, ze mapy są fajnie zaprojektowane, a rozgrywka ciekawa. A fanem jestem od dwójki, tzn po dwójce dopiero zabrałem się za 1942.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 14:29, szaryczlowiek napisał:

Wyslalem zapro,a powiedz mi jaki Ci wyskoczyl komunikat?Konkretnie ze jestes z polski
i polakow nie wpuszczamy czy moze ze jestes tak jakby obcokrajowcem?


No mniej więcej tak, podczas logowania w menadżerze na battlelogu wyskoczył komunikat, że serwer jest niedostępny dla graczy z Polski (co wyraźnie pisało w komunikacie) ;]

@Lisun
>Czytałem na forum Battleloga, że to "zabezpieczenie" przed graczami z wysokim pingiem.
>I to nie pojawia się tylko Polakom, paru Brazylijczyków i Amerykanów też to wspominało.

Tutaj raczej nie chodziło o ping, komunikat wyraźnie mówił, że Polacy tu nie pograją ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 15:57, Wszystkozajete napisał:

@Lisun
>Czytałem na forum Battleloga, że to "zabezpieczenie" przed graczami z wysokim pingiem.
>I to nie pojawia się tylko Polakom, paru Brazylijczyków i Amerykanów też to wspominało.

Tutaj raczej nie chodziło o ping, komunikat wyraźnie mówił, że Polacy tu nie pograją
;p

Mam grę od dwóch dni, a podobne komunikaty spotkały mnie już kilka razy - na rosyjskich i niemieckich serwerach :D swoją drogą, Polacy sobie pracują trochę na podobne traktowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 15:01, sylwasss napisał:

Widzę że większość tutaj użytkowników to fani Battlefielda (3) a nie prawdziwego Battlefield-a,

A czym jest prawdziwy Battlefield, o wyrocznio ? Oświeć nas, nędzarzy nieświadomych tej wielkiej wiedzy ! Że niby na tych mapach jest tylko piechota, bez czołgów ? Targowica, zdrada, powiesić DICE !

Dnia 23.09.2012 o 15:01, sylwasss napisał:

jak fanowi, który jest z serią od 1942, może podobać się CQ? Przecież to profanacja serii.
Spłycić BF-a do serii COD-a EA i DICE udało się w przypadku tych map znakomicie

Ale o co Tobie chodzi ? To jest zestaw OPCJONALNYCH map, i to zaledwie paru. Chcesz mieć tradycyjną rozgrywkę, to bierzesz conquest na tradycyjnych mapkach z pojazdami i masz spokój.

Inna sprawa że jak już ktoś pisał na CQ zabawa jest zadziwiająco lepsza niż na AK który ponownie ma durny limit pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 11:22, szaryczlowiek napisał:

Pytanko: Czy dodatek AK zostaje wydany w fromie pudelkowej?Czy jutro wchodzac do media
markt bedzie szansa na znalezienie go tam?

Do tej pory wszystkie dodatki były wypuszczane także w wersji "pudełkowej"
Ale nie spodziewaj się czegoś więcej niż kodu. Nawet płyty nie daj, i tak trzeba ściągać dodatek z neta.

Między innymi dlatego mimo wszystko kupić klucz przez net. Zapłacisz jakieś 10-15 zł mniej niż w przypadku pudełka, a dostajesz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 11:34, Darkstar181 napisał:

Między innymi dlatego mimo wszystko kupić klucz przez net. Zapłacisz
jakieś 10-15 zł mniej niż w przypadku pudełka, a dostajesz to samo.

A nie lepiej na Keye.pl czy Gamecodes.pl kupić teraz całe Battlefield Premium? W tych sklepach cały pakiet chodzi już po 120 zł - czyli tak jak za 2 dodatki osobno. Jeśli się boicie, proście sprzedawcę o fakturę VAT i potwierdzenie, ze klucze są przeznaczone dla regionu Europy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 13:35, Janek_Izdebski napisał:

> Między innymi dlatego mimo wszystko kupić klucz przez net. Zapłacisz
> jakieś 10-15 zł mniej niż w przypadku pudełka, a dostajesz to samo.
A nie lepiej na Keye.pl czy Gamecodes.pl kupić teraz całe Battlefield
Premium
? W tych sklepach cały pakiet chodzi już po 120 zł - czyli tak jak za
2 dodatki osobno. Jeśli się boicie, proście sprzedawcę o fakturę VAT i potwierdzenie,
ze klucze są przeznaczone dla regionu Europy. Pozdrawiam.

Tak jak mówiłem ja już kupiłem na allegro, i miałem potwierdzenie że klucze są w wersji europejskiej. Keye i gamecodes to bardzo dobre sklepy, ale na allegro prawie zawsze jest taniej :) Poza tym pamiętaj że spora część osób pierwszy dodatek już miała w ramach preordera, więc nie każdemu nawet za te 120 zł może się to opłacać. Trzeba sprawdzać po prostu czy klucz pochodzi od zaufanego sprzedawcy i czy na pewno jest dla europy.
Aha, dodałem Ciebie do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 13:35, Janek_Izdebski napisał:

> Między innymi dlatego mimo wszystko kupić klucz przez net. Zapłacisz
> jakieś 10-15 zł mniej niż w przypadku pudełka, a dostajesz to samo.
A nie lepiej na Keye.pl czy Gamecodes.pl kupić teraz całe Battlefield
Premium
? W tych sklepach cały pakiet chodzi już po 120 zł


Nie dziekuje.Kupilem podstawke,potem jak sie ukazal B2k rowniez odrazu kupilem i nie mam zamiaru znowu placic za to samo,a poza tym CQ w ogole nie jestem zainteresowany wiec nie widze sensu w zakupie Premium.Nastepne dodatki jezeli beda w miare interesujace moze kupie a moze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was kilka pytań - czy jeśli wyjdę z gry przed zakończeniem rundy, to będzie ona liczona jako przegrana? Dostaję wtedy punkty za baretki? Jak to z tym jest?

Do plutonu gram.pl jest jakaś kolejka? Czy jak to jest z dołączaniem do niego? Bo mam dość grania na serwerach z ludźmi, którzy o grze drużynowej nie mają żadnego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować