Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2012 o 17:31, pawbuk napisał:

Mam do Was kilka pytań - czy jeśli wyjdę z gry przed zakończeniem rundy, to będzie ona
liczona jako przegrana? Dostaję wtedy punkty za baretki? Jak to z tym jest?

Wcześniej było tak , że jak wyszedłeś z gry to nic nie dostawałeś , wszystkie pkt poszły się je...
Po którymś patchu możesz wyjść w każdej chwili z gry i , gdy się skończy runda to pojawia Ci się komunikat na battlelogu z danego meczu i te pkt które zdobyłeś normalnie dochodzą Ci do statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 17:31, pawbuk napisał:

Mam do Was kilka pytań - czy jeśli wyjdę z gry przed zakończeniem rundy, to będzie ona
liczona jako przegrana? Dostaję wtedy punkty za baretki? Jak to z tym jest?

Kiedy na serwerze zakończy się gra, z której wyszedłeś (zmieni się mapa), dostaniesz raport w Battlelogu z wszystkim, co odblokowałeś (sama gra będzie liczyła się jako Quit)

Dnia 24.09.2012 o 17:31, pawbuk napisał:

Do plutonu gram.pl jest jakaś kolejka? Czy jak to jest z dołączaniem do niego? Bo mam
dość grania na serwerach z ludźmi, którzy o grze drużynowej nie mają żadnego pojęcia.

O ile pamiętam, to limit osób w plutonie to 100, powyżej tej liczby automatycznie odrzuca przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 21:32, Lisun napisał:

Kiedy na serwerze zakończy się gra, z której wyszedłeś (zmieni się mapa), dostaniesz
raport w Battlelogu z wszystkim, co odblokowałeś (sama gra będzie liczyła się jako Quit)


Nie prawda, każda gra z której wyjdziemy liczy się jako przegrana. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bralo, Lisun, sylwasss

Wielkie dzięki za pomoc. Teraz przynajmniej wiem dlaczego mam tak słaby stosunek wygranych rund do przegranych :D
Jesteście członkami jakichś zaufanych plutonów, do których można dołączyć (nawet na tym 25 poziomie na jakim jestem) i spokojnie sobie pograć z rozgarniętymi ludźmi? Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne wrażenie, że w BC2 ludzie są dużo bardziej pomocni i lepiej potrafią grać drużynowo. Wkurza już mnie, kiedy ja lecę kogoś reanimować pod ostrzałem, ale mnie nikt nie reanimuje nawet jesli leżę 2 metry dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 22:20, pawbuk napisał:

Jesteście członkami jakichś zaufanych plutonów, do których można dołączyć (nawet na tym
25 poziomie na jakim jestem) i spokojnie sobie pograć z rozgarniętymi ludźmi?

W plutonach nie siedzę zbytnio, ale gram z kilkoma kumplami na Mumble (znam ich jeszcze z BC2) i zwykle jest całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 22:20, pawbuk napisał:

Jesteście członkami jakichś zaufanych plutonów, do których można dołączyć (nawet na tym
25 poziomie na jakim jestem) i spokojnie sobie pograć z rozgarniętymi ludźmi?


Też nie jestem w żadnym plutonie. Na początku grałem sam ( żaden kumpel nie gra , brak sprzętu :/ ) , później zacząłem grać z jednym z graczy z tego forum , rozegraliśmy kilkadziesiąt godzin fajnej gry ( TS3 ). Przez jakiś czas zaprzestałem grać , teraz wróciłem do Bf''a , ale gram sam. Oczywiście możnaby się ustawić na jakiś meczyk , lub coś w tym stylu , w znajomych mnie masz , więc tylko pisać :)
Na ten moment przesiaduje na CQ , ale zawsze mogę pograć w B2K lub podstawkę , bo AK mi jakoś nie podeszło , ale kto powiedziałem , że nie mogę dać jeszcze jednej szansy AK , może wspólna gra mnie do niego przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 22:20, pawbuk napisał:

Jesteście członkami jakichś zaufanych plutonów, do których można dołączyć (nawet na tym
25 poziomie na jakim jestem) i spokojnie sobie pograć z rozgarniętymi ludźmi?


Byłem w kilku plutonach (klanach) za czasów 1942, BF2, BC2, współpraca układała się raz dobrze, raz źle. Później namówiłem kilku kolegów (dokładnie 5-ciu) do zakupu BF-a 3 i stworzyliśmy swój własny pluton. I działamy do dzisiaj. Nie gramy w rozgrywkach ESL itp. gramy w zaufanym gronie grunt to dobra zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zagram z kimś znajomym, bo niestety moi kumple BF3 nie posiadają i jest wątpliwym, że sobie go kupią :D
Najwięcem gram na dośc ciasnych mapach, na których grając assaultem mogę dośc swobodnie zabijać - niestety, ale wprowadzenie leżenia spowodowało, że na bardziej otwartych mapach zrobiło się strasznie kampersko :D na razie więc głównie Operacja Metro, gdzie łatwo nabijać punkty i wykonywać zadania a także ciasne mapki z CQ.

@Lisun, sylwasss
No ja te kilkaset godzin w BC2 przegrałem zupełnie sam - niektóre serwery takie jak quzo czy G4G poznałem trochę lepiej, kilka osób zacząłem kojarzyć, ale raczej wspólna gra to nie była. Teraz wziąłem się za BF3 i widzę, że ta współpraca z nieznanymi graczami wygląda naprawdę dennie. Dlatego tak się rozglądam za jakimiś bardziej rozgarniętymi osobami, z którymi mógłbym przyjemnie spędzić czas, bez ciągłej frustracji spowodowanej głupotą niektórych osób na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem odpowiedzi ale nie znalazłem. Mój problem jest taki że bf3 działa mi przez 20-30 min a potem wyłącza mi komputer. Po prostu, tak jak jest przy awarii zasilania. Można go bezproblemowo włączyć, próbowałem zmniejszać detale do minimum, czyścić kompa od środka nic nie dało. Może ktoś spotkał się z takim problemem i temu zaradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zakup Battlefielda na chwilę obecną się opłaca?
Chodzi mi generalnie o taką kwestię. Zaczął się wysyp dodatków, nowe mapy itp i po prostu nie wiem czy nie lepiej poczekać jak wersja podstawka+premium stanieje. Boję się trochę sytuacji że aktualnie grając bez tych dodatków będę tym gorszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 19:28, Marcin08 napisał:

Czy zakup Battlefielda na chwilę obecną się opłaca?
Chodzi mi generalnie o taką kwestię. Zaczął się wysyp dodatków, nowe mapy itp i po prostu
nie wiem czy nie lepiej poczekać jak wersja podstawka+premium stanieje. Boję się trochę
sytuacji że aktualnie grając bez tych dodatków będę tym gorszym...

spokojnie dasz sobie radę bez tych dodatków. Jednak polecam Ci zakup dodatku Back to Karkand- ze względu na mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 21:36, Marcin08 napisał:

A czy nie ma tak ze większość graczy przesiaduje na nowych mapach z dodatków zamiast
na mapach z podstawie?


Jest dużo serwerów z podstawowymi mapami które są oblegane tak że nie będzie problemu grać na mapach z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 21:36, Marcin08 napisał:

A czy nie ma tak ze większość graczy przesiaduje na nowych mapach z dodatków zamiast
na mapach z podstawie?

Niekoniecznie. Jest wciąż bardzo dużo serwerów jadących tylko na podstawce (w tym tak popularne jak AlkoFans, DarkVisions, UA Dangerous Crew, Bimbrownia). Wynika to z prostego powodu - wciąż są osoby które dodatków nie mają wcale lub mają tylko Karkanda. Więc robienie serwera z wszystkimi mapami skutkowałoby tym, że przesiew ludzi byłby taki, że nie udałoby się pozyskać jakiś stałych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszym posiedzeniu przy Armored Kill musze przyznac ze dodatek robi wrazenie i podoba sie.Mapy sa bardzo fajne i dobrze zaprojektowane,Alborz Mountains poprostu cudo,naprawde wielkie ale w bfie tak byc powinno.I nie zgadzam sie z opiniami ze jest za malo pojazdow na mapach,jak dla mnie jest ich akurat w bazach jest duzo plus sporo na flagach sie odradza,gdyby bylo wiecej gra mogla by nie byc juz grywalna a tak jest w miare roznorodnie.Gunship na mapach z rushem badzo irytuje i nie powinno go tam byc bo to tylko darmowe nabijanie fragow a w rushu w ograniczonym polu sieczke robie az za duza(co runda ktos kto kampi na kanonierke ubija przynajmniej 40...).Tank superiority w praktyce z tego co widzialem sprawdza sie srednio,do 16 graczy jest jeszcze w miare ok ale przy wiekszej liczbie graczy to bardziej javelin superiority(i soflam) niz tank,no nic moze po czasie cos z tego wyjdzie.Szkoda ze to niestety tylko 4 nowe mapy...troche jednak za malo zeby nazwac AK bardzo dobrym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy też was wpienia, że wydaliście na grę 130zł i nie możecie korzystać z wszystkich jej dobroci? Serwery premium, itp, a co najgorsze - konkursy i eventy jak ten z Armored Kill, podstawowy warunek jest taki, że musisz mieć premium , czyli de facto wybulić na BFa kolejne 180zł... żałosne, BF3 jest świetną grą ale polityka EA jest śmieszna, 3 razy zastanowię się nad zakupem kolejnej ich multiplayerówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto rozważyć zakup Premium - ja kupiłem za 120 zł i teraz mam tyle map dostępnych, że nie wiem nawet od których zacząć :) a te z dodatków są nawet lepsze niż te z podstawki.

Ale nawet nie posiadając Premium ani dodatków da się bez problemu pograć i czerpać przyjemnośc z gry. Na mapach z podstawki serwery też są pełne, a bronie podstawowe są naprawdę mocne - w porównaniu np. do BC2, gdzie później dostawało się dostęp do naprawdę potężnych giwer. A jak ktoś płaci za Premium, to też wymaga pewnych ułatwień i bonusów, to oczywiste. Poza tym Premium jest dośc tanim sposobem na nabycie wszystkich dodatków i dodatkowo jakichś bonusów, choć trzeba zaakceptować to, że kupuje się w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 14:25, Kirabaxior napisał:

Czy też was wpienia, że wydaliście na grę 130zł i nie możecie korzystać z wszystkich
jej dobroci? Serwery premium, itp, a co najgorsze - konkursy i eventy jak ten z Armored
Kill, podstawowy warunek jest taki, że musisz mieć premium , czyli de facto wybulić na
BFa kolejne 180zł... żałosne, BF3 jest świetną grą ale polityka EA jest śmieszna, 3 razy
zastanowię się nad zakupem kolejnej ich multiplayerówki ;)

Ja premium kupiłem za stówę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premium to góra 140zł w Empiku.
Kolejna sprawa jest taka, że możesz grać, możesz cieszyć się pełnią gry, bo cała zawartość dostępna dla Premium jest też dostępna dla normalnych graczy.
Serwery Premium nie istnieją, ja przynajmniej nie zauważyłem.
Dodatki dają na prawdę dużo i są dość tanie. Je kupić warto.
Premium dodaje jedynie dostęp do nich 2 tygodnie (3 w przypadku PS3) przed premierą, kilka dodatkowych nieśmiertelników, czasami EXP x2, ale w gruncie rzeczy to nic nie zmienia podczas gry.

@pawbuk
BF2... G3... Ah ta przesada ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 17:30, Sigu napisał:

@pawbuk
BF2... G3... Ah ta przesada ^^


W BF2 niestety nigdy nie grałem, opierałem się na swoim doświadczeniu z BC2, gdzie M60 było na każdym dystansie potężną bronią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować