Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Nowy trailer z Armored Kill wygląda całkiem nieźle, wiedzę kilka ciekawych typów pojazdów i dość interesujące mapy, szczególnie ta śnieżna mi się spodobała. Myślicie, że wymaganie sprzętowe co do tego dodatku mocno pójdą w górę? Bo biorąc pod uwagę, że mapy mają być takie duże, a do tego będzie się na nich sporo działo, to wymagania sprzętowe wzrosną na pewno. Obawiam się tego trochę, bo już teraz mi Battlefield na tych dużych mapach zaczyna ścinać, a na początku tego jakoś nie odczuwałem. Tylko nie wiem czy jest to wina patchy, które podniosły wymagania, czy tego, że teraz mamy lato i komp się bardziej grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 12:34, Wszystkozajete napisał:

Nowy trailer z Armored Kill wygląda całkiem nieźle, wiedzę kilka ciekawych typów pojazdów
i dość interesujące mapy, szczególnie ta śnieżna mi się spodobała. Myślicie, że wymaganie
sprzętowe co do tego dodatku mocno pójdą w górę? Bo biorąc pod uwagę, że mapy mają być
takie duże, a do tego będzie się na nich sporo działo, to wymagania sprzętowe wzrosną
na pewno. Obawiam się tego trochę, bo już teraz mi Battlefield na tych dużych mapach
zaczyna ścinać, a na początku tego jakoś nie odczuwałem. Tylko nie wiem czy jest to wina
patchy, które podniosły wymagania, czy tego, że teraz mamy lato i komp się bardziej grzeje.

U mnie na przykład BF jest niegrywalny na małych mapach, typu metro na 32 osoby czy coś takiego. w Conquescie 64 prawie wszystkie mapki ( poza Gulf of Oman ) działają ok. Nie będzie tu dużo zabudowań, mapy po prostu będą duże i jak na moje oko, to będzie działalo lepiej niż reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 12:21, diabolo20 napisał:

Niby battlefield 3 działa na direxe 11 to czemu w mapie gdzie mamy kostke brukową to
niejest ona uwypuklona?


Nie patrz się tak na te kostki, bo jeszcze dostaniesz nożem w szczękę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 16:55, Mafioso_PL napisał:

Bo nie ma teselacji?
DX11 to głównie Cienie i Światła, oraz wspomniana teselacja której BF3 nie posiada ;)

No to do cholery ten direx 11 i nowy silnik z skoro niema jednej z ważniejszych rzeczy w tym battlefieldzie 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tego chyba jest ten zawszały direx 11 aby elementy były niektóre wypukłe typu dachówki czy kostki brukowe a nie płaskie jak decha. Chyba że to sprawa konsol które znowu ograniczyły silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 17:42, diabolo20 napisał:

Od tego chyba jest ten zawszały direx 11 aby elementy były niektóre wypukłe typu dachówki
czy kostki brukowe a nie płaskie jak decha. Chyba że to sprawa konsol które znowu ograniczyły
silnik.


Mi osobiście to nie przeszkadza , że nie takich bajerów:
Po 1: Nie mam takiego sprzętu , aby i tak to wszystko włączyć i cieszyć się tym.
Po 2: Jak gram , to nie zwracam uwagi na grafikę.
Po 3 : Jak by to było , to i pewnie większe wymagania by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko w końcu przestało wywalać błędy itd.


Jeśli nie wiesz : wszystko już masz na swoim kompie to DLC tylko nie masz do niego dostępu, tak samo jest z Vietnamem w BC2, masz go ściągniętego, ale nie masz dostępu(zakładając, że masz zainstalowanego i nie masz tego dodatku xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 18:25, Bralo napisał:

> Od tego chyba jest ten zawszały direx 11 aby elementy były niektóre wypukłe typu
dachówki
> czy kostki brukowe a nie płaskie jak decha. Chyba że to sprawa konsol które znowu
ograniczyły
> silnik.

Mi osobiście to nie przeszkadza , że nie takich bajerów:
Po 1: Nie mam takiego sprzętu , aby i tak to wszystko włączyć i cieszyć się tym.
Po 2: Jak gram , to nie zwracam uwagi na grafikę.
Po 3 : Jak by to było , to i pewnie większe wymagania by były.

Ale niepoto kupowalem nowa karte graf aby grafa była ucięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2012 o 18:58, diabolo20 napisał:

Ale niepoto kupowalem nowa karte graf aby grafa była ucięta

To sobie inną gierkę odpal, masz jakieś problemy z czytaniem? Gdzie wydawca Cię zapewnił, że będziesz mógł grać z teselacją? Nigdzie, więc łaskawie oszczędź nam wylewania swoich żali i naucz się czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 18:58, diabolo20 napisał:

Ale niepoto kupowalem nowa karte graf aby grafa była ucięta


@Pernia : Zgadzam się
Po za tym mi takie bajery nie sa potrzebne i jestem pewny , że wymagnia by wzrosły , o ile mój procek dał by radę , to na kartę bym musiał wybulić z 1000zł , aby spokojnie sobie pograć.
A tak po za tym jak grasz to zwracasz uwagę na takie szczegóły jak wypuklona kostka? , szczególnie w FPS , gdzie trzeba mieć oczy do okoła głowy :). Rozumiem w jakiś innych grach , ale w FPS , hmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 20:30, Bralo napisał:

> Ale niepoto kupowalem nowa karte graf aby grafa była ucięta

@Pernia : Zgadzam się
Po za tym mi takie bajery nie sa potrzebne i jestem pewny , że wymagnia by wzrosły ,
o ile mój procek dał by radę , to na kartę bym musiał wybulić z 1000zł , aby spokojnie
sobie pograć.
A tak po za tym jak grasz to zwracasz uwagę na takie szczegóły jak wypuklona kostka?
, szczególnie w FPS , gdzie trzeba mieć oczy do okoła głowy :). Rozumiem w jakiś innych
grach , ale w FPS , hmm.....

Ok ale od tego jeszcze jest optymalizacja kodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która i tak jest dobra, a teslacja znacząco potrafi obniżyć wydajność.

Gra i tak wygląda świetnie, a czasu na wpatrywanie się w szczegółowość tekstury tu jak na lekarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:46, Mafioso_PL napisał:

Która i tak jest dobra, a teslacja znacząco potrafi obniżyć wydajność.

Gra i tak wygląda świetnie, a czasu na wpatrywanie się w szczegółowość tekstury tu jak
na lekarstwo ;)

Tylko po co było tyle jojczenia na nowu silnik graficzny jki on jest cudowny. Nawet durny crysis 2 po paczu na teselacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiedziałem że w tej grze ktoś ma czas by sobie pooglądać kostkę pod kątem sprawdzenia czy jest teselacja ...
Ja pitolę, ludzie, z całych najważniejszych pierdół technicznych najważniejszy jest tutaj model zniszczeń który w zasadzie jest gorszy od tego w Bad Company 2, a ktoś tutaj się przygląda kształtom kostki brukowej O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazł się narazie jeden któremu to przeszkadza heh :).
Model zniszczeń nie jest ten sam co w BC2 , ale mi osobiście to nie przeszkadza , ponieważ grafika poszła do przodu i mi osobiście się to podoba ( szkoda , że nie ma tej wypuklonej kostki , heh, żarcik ) i tak gra mi się w nią strasznie przyjemnie , rozegrałem 186H , mam 61 lvl , zabiłem 11 208 przeciwników i zamierzam grać jeszcze długooo :).
Więc dla mnie gra jest fajna , ten origin i battlelog nawet mi nie przeszkadza ( wiadomo , czasami jest jakis problem , ale to jak w każdej grze ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyrejestrować grę z mojego maila lub coś bo chciałbym sprzedać Battlefielda 3 a mam inne gry z EA na aktualnego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować