Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2012 o 14:22, Bralo napisał:

Już bym chciał zagrać . :) , szczególnie na tej pierwszej zimowej mapie i tej w nocy

Nie Ty jeden :P. Nie miałem pojęcia o mapce nocnej, wygląda to naprawdę świetnie. Obecnie non stop jestem na BTK, ale po wyjściu tego dodatku najprawdopodobniej kilka tygodni będę śmigał tylko na nich :). Byle do 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 15:24, Damianuss1 napisał:

Nie Ty jeden :P. Nie miałem pojęcia o mapce nocnej, wygląda to naprawdę świetnie. Obecnie
non stop jestem na BTK, ale po wyjściu tego dodatku najprawdopodobniej kilka tygodni
będę śmigał tylko na nich :). Byle do 11.


11 jest premiera Armored Kill dla wszystkich czy wtedy po prostu premiumowcy już grają?

Już widzę te rajdy czołgami <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 14:22, Bralo napisał:

Jeśli już ktoś podesłał tego linka to najmocniej przepraszam.
http://www.youtube.com/watch?v=Y0JTFCrnRvU

Już bym chciał zagrać . :) , szczególnie na tej pierwszej zimowej mapie i tej w nocy

Hehe, ja sobie filmik mogłem obejrzeć wcześniej, na koncie Premium dają je znacznie wcześniej.
Zimowa mapa niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2012 o 15:34, KamyK_84 napisał:

11 jest premiera Armored Kill dla wszystkich czy wtedy po prostu premiumowcy już grają?

Tylko dla premium. Pozostali 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grałeś w Armored Fury do Battlefielda 2? Tam bez pojazdów nie dało się nic zrobić, bo było ich za dużo. Granie inną klasą niż AT nie miało sensu.
A tak poza tym wolę karabiny o kalibrach 4-8mm, a nie 105 lub 125 mm działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 14:03, Darkstar181 napisał:

(rzekomo dla najlepszego oddziału)

Nie, trzeba będzie zdobyć bazę, z której będzie się spawnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO powinni trochę udoskonalić arsenał. Idealne byłoby dorzucenie wyrzutni rekiet pokroju ERYX (kierowane przewodowo rakiety przeciwpancerne krótkiego zasięgu).
Przed Javelinem za łatwo się obronić, a normalne wyrzutnie (SMAW, RPG-7V) są mało skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Od ostatniego czasu podajże od kwietnia, maja mam nagłe sekundowe spadki FPS mimo że poprzednio było wszystko ok na wys i na rozdzierczości 1680. Co może być powodem tego stanu rzeczy i jak temu zaradzić?
Dodam że wszystko jest przeczyszczone a sam mam porządek na PC oraz wgrane najnowsze sterowniki.
Temp:
CPU Q9400 @ 3.0Ghz (56)
radeon 6870 1 Gb (60)
ram 4 gb ddr 2 800Mhz
Niepisać mi że procek za słaby ponieważ tak jak pisałem wyżej wszystko do kwietnia było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie nowych broni. Przydało by się ich jeszcze kilka, bo wybór za mały.

Powinni byli zwiększyć obrażenia karabinów snajperskich na krótkim dystansie. Żeby tak odejmowały z 75% życia po strzale w klatkę. Lubię z mini biegać na krótkim dystansie i trochę razi ich mała moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:23, Sigu napisał:

Szkoda, że nie będzie nowych broni. Przydało by się ich jeszcze kilka, bo wybór za mały.

Dla mnie jest wystarczająco - do każdej klasy ponad 10 broni (licząc te z B2K i CQ) + 6 Co-Opowych + PDW + Strzelby.

Dnia 03.09.2012 o 21:23, Sigu napisał:

Powinni byli zwiększyć obrażenia karabinów snajperskich na krótkim dystansie. Żeby tak
odejmowały z 75% życia po strzale w klatkę. Lubię z mini biegać na krótkim dystansie
i trochę razi ich mała moc.

O ile pamiętam tak już zrobiono - trzeba celować w górę klatki piersiowej, a do 15m z dowolnej powtarzalnej snajperki wpadnie One-Hit-Kill.
Ale żeby w pełni mieć takie coś, to jednak na HC mniej jest męczenia się z tym (tym bardziej, że rejestracja trafień taka jaka jest, taka jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 21:23, Sigu napisał:

Szkoda, że nie będzie nowych broni. Przydało by się ich jeszcze kilka, bo wybór za mały.


Ja w sumie nie narzekam na mały wybór broni. Gwiazdki posiadam na 32 broniach , zaraz będzie 33 ( 2 fragi M1911) więc mam czym grać.
Posiadam B2K , natomiast CQ nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam wszystkie bronie z wyjątkiem nieco żałosnego Jackhammera.
Jak tak sobie gram w meczach to czasami brakuje mi jeszcze kilku bardziej egzotycznych sztuk.
Szturmowiec jest natomiast tragicznie rozwiązany... zwiadowca też. Oni nie mają czym niszczyć czołgów! Mogliby dać temu 1 zamiast defibrylatora/apteczki C4, a zwiadowcy przywrócić moździerz...

Mi nigdy się nie udało. Natomiast jestem całkiem niezły z zabijaniem na duże odległości bez przyrządów optycznych.
SKS - 41k
L96 - 32k
M39 - 31k
JNG-90 - 25k
QBU-88 - 22k
SV98 - 21k
M40A5 - 20k
Niby nie dużo, ale tylko dlatego, że rozwijam bronie w miarę równo. Jedynie SPAS-12 wysunął się na prowadzenie, bo Battlefield 3 to jedyna gra w której strzelby są naprawdę dobre. Mam na myśli oczywiście pump-action. Semi i Auto ssą, bo są IMBA jak w każdej grze :P

A sumie to ja gram od jakiegoś tygodnia (trochę ponad 24h), więc nawet pochwalić się czym nie ma :/

@Bralo
Teraz gwiazdki straciły sens. W Battlefield BC2 miałeś brązową, srebrne i złotą. A tutaj co? 100 srebrnych? Można mieć więcej niż 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 01:10, Sigu napisał:

Obecnie mam wszystkie bronie z wyjątkiem nieco żałosnego Jackhammera.
Jak tak sobie gram w meczach to czasami brakuje mi jeszcze kilku bardziej egzotycznych
sztuk.
Szturmowiec jest natomiast tragicznie rozwiązany... zwiadowca też. Oni nie mają czym
niszczyć czołgów! Mogliby dać temu 1 zamiast defibrylatora/apteczki C4, a zwiadowcy przywrócić
moździerz...

I prawidłowo. Od niszczenia czołgu są inżynierowie/wsparcie. Szturmiarz ma za zadanie zająć się piechotą, a zwiadowca... zwiadowca może oznaczyć pojazdy przez co łatwiej je zniszczyć.
Tu chodzi o balans. Gdyby szturmiarz, który jest idealny do walki z piechotą miał jeszcze ładunki, byłby klasą niemalże uniwersalną, zbliżoną do inżyniera. Sorry, takie rozwiązanie jakie jest teraz jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BC2 każdy mógł mogli niszczyć pojazdy i było dobrze. Problem polega na tym, że przejmuję tą cholerną flagę, przyjeżdża APC i nic nie mogę zrobić! NIC!
Kolejna sprawa, że dość dziwnie w samochodach usadzeni są strzelcy (Vodnik, HMMWV). Próbowałem kilka razy ich zabić i wygląda na to, że pociski nie sięgają tylnego siedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 12:56, Sigu napisał:

W BC2 każdy mógł mogli niszczyć pojazdy i było dobrze.

No właśnie chyba nie za dobrze, bo właśnie z tego powodu to zmienili :P Zniszczyć można było tylko za pomocą C4 które zastępował inny gadżet. I o ile w przypadku szturmiarza miało to jeszcze jakiś sens, o tyle w przypadku snajpera było to moim zdaniem głupotą. Snajper ma znajdować i oznaczać cele, działać z DALEKA, a nie biegać w samym sercu bitwy z ładunkami.
To samo z medykiem, jego rolą jest latać za rannymi, a nie za tankami.
>Problem polega na tym, że przejmuję

Dnia 04.09.2012 o 12:56, Sigu napisał:

tą cholerną flagę, przyjeżdża APC i nic nie mogę zrobić! NIC!

Graj inżynierem. Albo przestań się bawić w Rambo który ma zamiar wygrać w pojedynkę wojnę. O to właśnie chodzi, to nie Call of Duty, tylko Battlefield, ta gra stawia znacznie silniejszy nacisk na grę zespołową i różnorodność klas. Flagę powinno się przejmować w parę osób. I na serwerach z 64 graczami zazwyczaj tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 12:56, Sigu napisał:

W BC2 każdy mógł mogli niszczyć pojazdy i było dobrze.

Medyk mógł czołgowi naskoczyć, miał tylko granaty.

Dnia 04.09.2012 o 12:56, Sigu napisał:

Kolejna sprawa, że dość dziwnie w samochodach usadzeni są strzelcy (Vodnik, HMMWV).

Bo oni siedzą w środku i kulami ich nie dosięgniesz - najprostszy sposób to wrzucenie granatu pod podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest snajper. On nigdy nie nazywał się snajper (no, może w BF2). To jest zwiadowca, a zwiadowca może działać na krótki dystans. Dokładnie tak jak ja.
Nie chcę latać za czołgami, bo mam ważniejsze sprawy, ale jak czołg sam do mnie przyjedzie, to chcę coś móc zrobić.
Wiem, że to nie jest CoD, wiem o tym lepiej niż większość z graczy.
Ja niestety nie mogę grać z 64 graczami, 24 to chyba max (kto zgadnie dlaczego?). Często się zdarza, że po obu stronach są sami snajperzy, a w mojej drużynie zazwyczaj są wybitnie statyczni. W ten sposób nic się nie osiągnie. A poza tym w BF bardziej niż o grę zespołową chodzi i tak zwane PTFO.

@Lisun
Mam na myśli obecnie szturmowców. W BC2 rzeczywiście medyk nie mógł nic zrobić, ale wśród reszty zawsze ktoś latał z C4/AT4/RPG/CG. Nie było problemu z czołgami. Teraz jest nieciekawie. Brak trochę balansu między broniami AT, a czołgami. To fakt, nie można zaprzeczyć.

No właśnie dlaczego siedzą w środku! Jeśli mogę zdjąć kierowcę, to powinienem móc pasażera skoro go widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować