Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2011 o 01:32, JJZ_master napisał:

1. Strzelanie z broni przypomina walenie jak z kapiszonów- (może odrzut jest ale mi to
przypomina jakąś pukawkę a nie solidną wojskową broń)


Kwestia gustu. Zwróć uwagę na balistykę - która w tytule konkurencji zupełnie nie istnieje, przynajmniej wyeliminowali przyjemność grania laserami ;)

Dnia 10.10.2011 o 01:32, JJZ_master napisał:

2. Szczegółowość map jest piękna tak jak grafika, ale czasami wydaje się, że jest tego
za dużo i często się wszystko miesza i myli.


Tak jak w poprzednich częściach będziesz miał na to przynajmniej częściowy wpływ. Kogo nie denerwują latające na wietrze gazety i inne paprochy.

Dnia 10.10.2011 o 01:32, JJZ_master napisał:

3. Jak już były pewnie wspomniane- obrażenia. W większości gier masz pokazywany wskaźnik
skąd dostajesz- tutaj wszystko jest anarchiczne, rozmyte, często niedokładne.


Najchętniej pozbyłbym bym się tego zupełnie, skoro ktoś nie ogarnia powinien zmienić tytuł.

Dnia 10.10.2011 o 01:32, JJZ_master napisał:

4. Może ten punkt jest głupi ale wkurza mnie oznaczenie drużyn i sposobu ich oznaczania-
chodzi o swoją drużynkę która znajduje się w głównej drużynie, z której wybieramy miejsce
respawnu, a także o oznaczenie drużyny na mini mapie i mapie ogólnej- wszystko jest drobnostkowe
i często po prostu za małe.


Kwestia gustu, oznaczenia to kolejne ułatwienie, czy to dla nas czy wrogów. Mam nadzieję, że w odpowiednich trybach tego nie uświadczymy.

Dnia 10.10.2011 o 01:32, JJZ_master napisał:

*5. Były ochy i achy o zniszczeniach na mapie jednak w becie to wygląda tragicznie- (chodzi
o zniszczenie np. podłogi- po wystrzeleniu w ziemię pociski z wyrzutni widzę tylko mały
zasmolony krąg, zniszczenie części ścian też tak wygląda)


Była już mowa o kontrolowanych zniszczeniach oraz ich mniejszej skali. W niektórych wypadkach wygląda to dobrze w innych tragicznie. Zobaczymy.

Dnia 10.10.2011 o 01:32, JJZ_master napisał:

*6. Obrażenia z wyrzutni (są one strasznie małe), brak możliwości przytrzymywania granatów
oraz atak z noża (jest on o wiele lepszy niż MoH jednak brakuje tu lekkiego dopracowania


Granat można przytrzymać. Atak z noża trwa trochę za długo, a obrażenia z wyrzutni będą wystarczające - ileż można patrzeć na graczy którzy z upodobaniem polują rakietami na piechotę...

Dnia 10.10.2011 o 01:32, JJZ_master napisał:

Sory panowie ale moim zdaniem BF3 to sh*t.


Nie ma problemu, oszczędź sobie nerwów i nie graj - szczególnie w betę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc mam taki problem i chcialbym sie spytac czy wy tez go macie mianowicie nie moge odpalic przez przegladarke listy serverow do bf3. ma ktos ten sam problem cos zle robie ( wczesniej dzialalo mi wszystko bez zarzutow) dziekuje za pomoc z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 21:22, trell napisał:

Cześc mam taki problem i chcialbym sie spytac czy wy tez go macie mianowicie nie moge
odpalic przez przegladarke listy serverow do bf3. ma ktos ten sam problem cos zle robie
( wczesniej dzialalo mi wszystko bez zarzutow) dziekuje za pomoc z gory


Musze cie zmartwić twój problem jest nierozwiązywalny
beta się skończyła czekaj na premierę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 21:22, trell napisał:

Cześc mam taki problem i chcialbym sie spytac czy wy tez go macie mianowicie nie moge
odpalic przez przegladarke listy serverow do bf3. ma ktos ten sam problem cos zle robie
( wczesniej dzialalo mi wszystko bez zarzutow) dziekuje za pomoc z gory


Beta się skończyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze cie zmartwić twój problem jest nierozwiązywalny
beta się skończyła czekaj na premierę ;D
.. Ale ja tępy wielki dzieki jeszcze raz :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czytałem wcześniejsze posty ludzi którzy mówili że na sprzęcie podobnym do mojego ale z kartą geforce gtx 460 beta chodziła bardzo dobrze. Chciałbym się dowiedzieć co oznacza "bardzo dobrze", na jakich detalach, czy z włączonym AA i ile mieliście średnio klatek na sekundę. Bardzo proszę o odpowiedź bo u mnie beta chodziła bardzo dobrze na średnich detalach bez AA i w max rozdziałce ale niestety na wysokich zdarzały się ścinki i zastanawiam się czy dokupienie powyższej karty coś by zmieniło.
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem jak to ostatecznie było z tymi ustawieniami (dało się je zmienić, czy były narzucone odgórnie?), ale ja miałem wszystko ustawione na maksymalne detale w rozdziałce 1280x1024 + 8x wygładzanie krawędzi i filtr 16x na tekstury (ustawione z poziomu sterownika graficznego). Miałem chwilami lekkie ścięcia (w jakichś tam wyjątkowych momentach - nie zwróciłem uwagi w jakich), ale ogółem gra chodziła i w Metrze i na Caspianie w powyżej 30fps-ach.

Większe problemy niż działanie samej gry sprawiały mi lagi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej ustawień nie dało się zmieniać
Nawet jak ustawiłem minimum to caspian odstawiał taki sam cyrk zmieniłem server na US i chodziło owiele lepiej
Na metrze różnicy w wysokich a niskich nie było więc prawdopodobnie były odgórne ustawienia gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać że pomiędzy ustawieniami ULTRA a HIGH nie było różnicy :)
Osobiście stwierdzam że nie spodziewałem się że BETA na moim staruszku ruszy i to na ustawieniach które zostały mi narzucone czyli HIGH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 23:29, LipaJakNic napisał:

Osobiście stwierdzam że nie spodziewałem się że BETA na moim staruszku ruszy


No to niestety u mnie są problemy, choć spodziewałem się że będzie lepiej... A jaką dokładnie specyfikację ma ten twój "staruszek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja z takim pytaniem..co zrobic, zeby bf 3 przestal mi sie zawieszac? mam ten problem czasami przy samym odpaleniu gry, a czasami po kilku godzinach gry. Moj sprzet:

Intel Core 2 Duo E8400 3.00 GHZ
kingstone 2x2 GB 1000Hz
Gigabyte p-31
gigabyte ati 6870 1 GB windforce
OCZ 600W

Wiem, ze na 2 rdzeniowych cpu obciazenie wynosi przewazeni 100% i tu moze byc problem. Czy ktos z was mial z tym do czynienia??

BR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 22:20, Pietruszex napisał:

Witam.
Czytałem wcześniejsze posty ludzi którzy mówili że na sprzęcie podobnym do mojego ale
z kartą geforce gtx 460 beta chodziła bardzo dobrze. Chciałbym się dowiedzieć co oznacza
"bardzo dobrze", na jakich detalach, czy z włączonym AA i ile mieliście średnio klatek

Ja mam q6660@3.0gHz i 560ti:
Rozdzielczość: 1080p, detale: Medium, bez AA, bez HBAO, tekstury: High, AF: 8x.
Metro: 40-70 fps
Caspian: 30- 50 fps
Płynność ograniczona znacznie przez procesor (do 50%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 09:44, AlanekS40 napisał:

byverter

moglybs mi cos poradzic?? dodam, ze mam W7 prof 64bit, dysk segeata 250 GB na sata

Jeśli chodzi o zawieszanie gry to ja bym poczekał na pełną wersję gry. Crashe gry były zgłaszane Dice i powinni to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przeinstalowac OS, moze to cos pomoze. ALe to juz musze poczekac na pelna wersje Gry. Dziwil mne tylko fakt, ze czy gralem na LOw details czy na Auto( tam w sumie mialem wszedzi High) nie mialo to wplywu na to jak czesto sie gra zawieszala. Oczywiscie menadzer zadan, zamkniecie aplikacji i bylo po problemie. nowa gra Join i jedziemy.

orientujesz sie , czy ktos rowniez mial ten problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że jak już wiadomo cały poziom ustawień ultra i część high jest niedostępna w grze, sumarycznie gramy maksymalnie na średnio wysokich. Optymalizacja do czasu premiery pewnie ulegnie postępowi do czasu premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 23:32, Pitej napisał:

> Osobiście stwierdzam że nie spodziewałem się że BETA na moim staruszku ruszy

No to niestety u mnie są problemy, choć spodziewałem się że będzie lepiej... A jaką dokładnie
specyfikację ma ten twój "staruszek"?


Przedtem testowany na C2D E8200 2.6 podkręcony do 3.2GHZ
HD 6850, 4gb ramu na metro chodziło płynnie choć szoku FSOwego nie było min 30,40

drugi komputer
Quad 9450
HD 6850
4GB ramu

na caspianie od 40-50 fpsów :)
w opcjach nie ruszałem bo od razu ustawione było na HIGH

Na 3 kompie przetestuje 25.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 10:40, Miltek napisał:

Zauważ że jak już wiadomo cały poziom ustawień ultra i część high jest niedostępna w
grze, sumarycznie gramy maksymalnie na średnio wysokich. Optymalizacja do czasu premiery
pewnie ulegnie postępowi do czasu premiery

Zgadzam sie..z tym, ze to nie o detale grafiki chodzi. Czy sa na low czy na high nie ma znazcenia. Gra tak samo czesto ( momentami) lub tak samo przy odpalaniu mapy i laczeiu z serv lapie zwieche. Z tego co widze to wiekszosc ma 4-ro rdzeniowe cpu. Potrzebowalbym porownania z kims kto ma rowniez dwu rdzeniowy procesor, bo te 1,2 i 3-rdzeniowe cpu maja miec przy BF3 ciagle 100% obciazenia na procku.
Info:
http://benchmark3d.com/battlefield-3-beta-performance-preview

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować