Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Jakie według was są najlepsze dodatki do broni w Battlefield 3?
Czy macie jakiś swój top dodatków do broni w Battlefield 3?

Dla mnie bardzo fajnymi dodatkami są latarka, tłumik i foregrip (rączka) i holographic holo (celownik holograficzny z małym czerwonym kołeczkiem). Zaraz zostanę obdarty ze skóry bo założyłem osobny temat o tym, ale ktoś mi tam odpisał podając link do tego tematu, no to napisałem tutaj a moderatora poprosiłem o usunięcie tamtego. Sorry za zamieszanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 15:40, battlefield3polska napisał:

Jakie według was są najlepsze dodatki do broni w Battlefield 3?
Czy macie jakiś swój top dodatków do broni w Battlefield 3?

Dla mnie bardzo fajnymi dodatkami są latarka, tłumik i foregrip (rączka) i holographic
holo (celownik holograficzny z małym czerwonym kołeczkiem). Zaraz zostanę obdarty ze
skóry bo założyłem osobny temat o tym, ale ktoś mi tam odpisał podając link do tego tematu,
no to napisałem tutaj a moderatora poprosiłem o usunięcie tamtego. Sorry za zamieszanie
:).

Mój wybór to:

celownikiem- ACOG (4x), HOLO.
Under barrel attachments - ogólnie foregrip , szynka do podpięcia granatnika (assault), stopka (support).
Barrel attachments - tłumnik, heavy barrel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 19:11, filip1-1 napisał:

Cześć słuchajcie wyskakuje mi dziwny błąd (obrazek) co mam z tym zrobić ?


Beta w poniedziałek się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ludzie wrazenia z bety?Osobiscie niestety nie moglem przetestowac a wypocin z roznych serwisow juz mi sie czytac nie chce.Glownie chodzi mi czy jest jakas roznica w stosunku do BFBC2 w strzelaniu z karabinow,czolgow,helikopterow i jak prezentuje sie model zniszczen oraz wydajnosc oczywiscie wszystko z wersji PC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 22:37, szaryczlowiek napisał:

Glownie chodzi mi czy jest jakas roznica
w stosunku do BFBC2 w strzelaniu z karabinow

Ogromna, to nie ten sam system strzelania. Jest większa tolerancja na full-auto na przykład. Bliżej w stronie CoDa, choć nie aż tak źle.

Dnia 12.10.2011 o 22:37, szaryczlowiek napisał:

,czolgow,helikopterow

Podobnie, choć nie latałem/jeździłem jakoś specjalnie wiele.

Dnia 12.10.2011 o 22:37, szaryczlowiek napisał:

model zniszczen

Słabo.

Dnia 12.10.2011 o 22:37, szaryczlowiek napisał:

oraz wydajnosc oczywiscie wszystko z wersji PC:)

Dość kapryśna gra, lubi ciąć. Na Caspian Border ponoć u każdego, na Metro niekoniecznie. Lepiej nie podchodzić z kartą 512MB (lub niżej) i dwurdzeniowym prockiem. Gra wykorzystuje w pełni 4 jądra, co bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 22:47, sinir napisał:

Ogromna, to nie ten sam system strzelania. Jest większa tolerancja na full-auto na przykład.
Bliżej w stronie CoDa, choć nie aż tak źle.


A mozna zmienic tryb strzelania z auto na semi badz pojedyncze tak?Chyba nie powiesz mi ze na duzym dystansie bez problemow mozna sciagnac kogos strzelajac ogniem ciaglym?

Dnia 12.10.2011 o 22:47, sinir napisał:

Słabo.


Tzn?Zaintrygowales mnie,rozwin troche temat prosze;>

Dnia 12.10.2011 o 22:47, sinir napisał:

Dość kapryśna gra, lubi ciąć. Na Caspian Border ponoć u każdego, na Metro niekoniecznie.
Lepiej nie podchodzić z kartą 512MB (lub niżej) i dwurdzeniowym prockiem. Gra wykorzystuje
w pełni 4 jądra, co bardzo cieszy.


Moja grafa raczej pociagnie,mam nadzieje ze przynajmniej na srednich (gtx260 868mb) natomiast martwie sie o procek.Teoretycznie zbyt mocny na wiekszosc nowych gier ale na Bfa...(core2duo E8400 3.0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 22:54, szaryczlowiek napisał:

A mozna zmienic tryb strzelania z auto na semi badz pojedyncze tak?Chyba nie powiesz
mi ze na duzym dystansie bez problemow mozna sciagnac kogos strzelajac ogniem ciaglym?


Można, domyślnie pod V z tego co pamiętam.

Dnia 12.10.2011 o 22:54, szaryczlowiek napisał:

Tzn?Zaintrygowales mnie,rozwin troche temat prosze;>


Efekt zniszczeń został skutecznie wycięty lub wyłączony w becie przez co nie widzieliśmy go w pełnej krasie. Tak to prezentował się słabiej niż w BC2, ale pewnie w pełanku będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 tryby strzelania: pojedynczy strzał, krótka seria, ogień ciągły.
Co do modelu zniszczeń muszę pzyznać że na mapie metro jest średni, na caspianie jest o wiele większy z czego jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 22:54, szaryczlowiek napisał:

A mozna zmienic tryb strzelania z auto na semi badz pojedyncze tak?Chyba nie powiesz
mi ze na duzym dystansie bez problemow mozna sciagnac kogos strzelajac ogniem ciaglym?


Da się, ale nie każdy karabin ma wszystkie tryby. Niektóre mają tylko auto i pojedynczy, inne tylko auto (jakiś LKM tak miał).
Ale ogólnie na średnim dystansie można spokojnie sprayować, w BC2 szybko traciło się celność, tu jest trochę inaczej.

Dnia 12.10.2011 o 22:54, szaryczlowiek napisał:

Tzn?Zaintrygowales mnie,rozwin troche temat prosze;>


Ktoś już wyżej napisał. Mam nadzieję, że model zniszczeń z bety nie reprezentuje tego z pełnej wersji, bo jest dość biednie.

Dnia 12.10.2011 o 22:54, szaryczlowiek napisał:

Moja grafa raczej pociagnie,mam nadzieje ze przynajmniej na srednich (gtx260 868mb) natomiast
martwie sie o procek.Teoretycznie zbyt mocny na wiekszosc nowych gier ale na Bfa...(core2duo
E8400 3.0)


Mam ten sam procesor co Ty, też niepodkręcony. Na karcie Radeon HD4850 gra niestety dość mocno cięła, ustawiałem detale na minimalne i rozdzielczość na skandaliczne 1024x768. I było w miarę dobrze, nawet na Caspianie.

W trakcie bety dokupiłem nową kartę. GTX 560Ti podkręcony do 900/1050, mocny sprzęt. Niestety procek tę kartę ograniczał, grałem na średnich detalach w 1280x1024 (bo monitor FullHD był w serwisie).

Na premierę już będę miał Core i5 2500K, którego mocno podkręcę. Przy twojej konfiguracji nie wiem, czy jest szansa na komfortowe średnie ustawienia, zależy w jakiej rozdzielczości. Jeśli chcesz zamiatać w multi, to radziłbym jednak ustawić detale tak, by wyciągnąć te 50-60FPS, bo to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ Battlefield 3

1. Co zawiera edycja limitowana?

Edycje podstawową, dodatek: powrót do Karkand, pakiet uzbrojenia specjalnego, 10 dodatkowych nieśmiertelników, ekwipunek specact

2. Wymagania:

Wymagania minimalne:
- System: Vista Service Pack 2 32-bit
- Procesor: 2GHZ Dual Core (Core 2 Duo 2.4GHZ lub Athlon x2 2.7GHZ)
- Pamięć: 2GB RAM
- Dysk: 20GB
- Grafika AMD: ATI Radion 3870 / GeForce 8800 GT lub lepsza

Konfiguracja zalecana:
- System: Windows 7 64-bit
- Procesor: Quad Core CPU
- Pamięć: 4GB RAM
- Grafika: kompatybilna z DirectX 11 z 1024MB RAM (Nvidia GeForce GTX 560 lub ATI Radeon 6950)

3. Jakie mapy będą dostępne?

Wersja podstawowa: Caspian Border, Operation Firestorm, Grand Bazaar, Damavand Peak, Kharg Island, Tehran Highway, Seine Crossing, Noshahr Canals, Operation Metro

DLC: Gulf of Oman, Sharqi Peninsula, Wake Island, Strike at Karkand

4. Sieciowe tryby gry: Co-op, Conquest/Conquest 64, Rush, Team Deathmatch, Squad Deathmatch

5. Uzbrojenie: http://bf3blog.com/battlefield-3-weapons/

6. Pojazdy: http://bf3blog.com/battlefield-3-vehicles/

7. Pluton gram.pl: http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391321904718/ (założyciel: DarkWolf_PL)

8. Jak zmienić imię żołnierza?

Wejść na http://www.origin.com/us/change-id Nastąpi zmiana ID EA we wszystkich grach.

9. Jak zdobyć dodatkowe dog-tagi?

1) Obejrzeć zwiastun filmu Act of Valor na na http://actofvalor.com/bf3/
2) Zarejestrować się na stronie http://www.alienwarearena.com/giveaway/battlefield-3-dog-tag-item-giveaway/
11:32:30update by byverter

update 30.11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że w BC2 moja gra kończyła się na jeżdżeniu czołgiem dlatego nie zmieniając swojego upodobania w becie również zasiadłem za sterami mojego uwielbianego Abramsa i jest parę rzeczy które zdobyły moje uznanie mianowicie po zestrzeleniu czołg staje w płomieniach co wygląda na prawdę super, zerwana gąsienica przy wraku sprawia że na twarzy pojawia się banan :) 2 sprawa, w czołgu może jeździć 3 os, mnie się to podoba bo przy porządnym starciu 2 os prowadzą ostrzał natomiast jedna zajmuje się naprawą. No i jakby nie patrzeć to Abrams w BF3 jest ładniejszy :) No i ostatni fajny dodatek przydatny przy różnych wzniesieniach tzw przyśpieszenie :) Jako że dzisiejsze czołgi to mają tak więc nie mogło tego zabraknąć w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W becie było to wyłączone
ale po wejściu do czołgu było widać że są 3 miejsca do obsadzenia-mogę się mylić ale myślę że to jest to co myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 10:20, Liptox napisał:

W becie było to wyłączone
ale po wejściu do czołgu było widać że są 3 miejsca do obsadzenia-mogę się mylić ale
myślę że to jest to co myślę :)

Też to widziałem, ale tylko u ruskich widziałem w t-90 że 3 osoby śmigały, 3 osoba śmigała jako pasażer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 22:37, szaryczlowiek napisał:

I jak tam ludzie wrazenia z bety?Osobiscie niestety nie moglem przetestowac a wypocin
z roznych serwisow juz mi sie czytac nie chce.Glownie chodzi mi czy jest jakas roznica
w stosunku do BFBC2 w strzelaniu z karabinow,czolgow,helikopterow i jak prezentuje sie
model zniszczen oraz wydajnosc oczywiscie wszystko z wersji PC:)

IMO strzelanie ogniem ciągłym jest bardzo realistyczne i rozrzut na większe odległości jest bardzo duży (to samo odrzut) (Mówię o wersji PC, a nie konsolowej). Przyczym tak jak w realu po pewnym czasie strzelania serią można jakby karabin ustabilizować, choć i tak kule lecą we wszystkie strony) Jedyne do czego można się przyczepić to brak wpływu wiatru na strzelanie z karabinów snajperskich. No i ze względów grywalności kule są widoczne podczas lotu. Odgłosy broni również są takie jak prawdziwe. Czołgi ze względu na wielkości map mają mniejszy opad pocisków, bardziej zbliżony do rzeczywistego. Śmigłowce są niestety tak samo znerfione jak w BC2. Odrzutowce mogą lecieć wolniej niż śmigłowce, więc bardzo łatwo je zestrzeliwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 22:47, sinir napisał:

> Glownie chodzi mi czy jest jakas roznica
> w stosunku do BFBC2 w strzelaniu z karabinow
Ogromna, to nie ten sam system strzelania. Jest większa tolerancja na full-auto na przykład.
Bliżej w stronie CoDa, choć nie aż tak źle.

Co ty gadasz? Grałeś na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować