Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2011 o 11:05, MasterChiefGT napisał:

Od 16 ale do której to nie wiem dokładnie
Tak ten Saturn z G. Krakowskiej obok dworca PKP


Może będzie trwało więcej niż 2h to mam szansę jeszcze coś obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego najpierw caspian chodził normalnie potem zaczął ścinać
I teraz nawet pograć normalnie się nie da jak jakby laga łapał czy coś ...
Mam takie fajne skoki jadę za chwile ścięcie i jestem gdzie indziej albo zabił mnie ktoś itp...
I na Full Scr i na widow mode to samo ehh

Ma ktoś podobny problem ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem server na usa i o dziwo chodzi lepiej niż EU jakaś paranoja :P
A teraz pytanie z innej beczki jak do jasnego bata można wyłączyć pojazd ?:D

Już któryś raz po 1 strzale nagle czołgiem nie da się nic robić i traci HP...

Co do errora nie miałem nic podobnego wpisz w google BF3 + ten error powinno coś wyskoczyć jeśli miał go ktos poza tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na moją opinię na temat bety. Zacząć trzeba od tego ,iż BC2 wciągnęło mnie na 60 godzin (czyli "tylko" o 40 mniej niż mój ulubiony fps do którego wracam co święta - CoD4), a to jak na mnie dobry wynik, bo z grami rozstaje sie po max. 25 godzinach. Dodatkowo w BC2 pogrywam jeszcze ale w dawkach po ok. 30min. per dzień. Było to wprowadzenie mnie do swiata serii. Rewelacyjnej serii trza dodać. BFBC2 kupił mnie od razu (gram na Ultra, DX11,FullHD) po pierwsze - swą grafiką (ładniejszej gry chyba nie widziałem), liczbą broni,obszernymi mapami,skalą bitew i przede wszystkim - niespotykanym w serii CoD modelem zniszczeń (wcześniej pożarłem wszystkie CoD-y od MW1 do BlackOpsy, czyli crapu roku). Z wielkimi oczekiwaniami podszedłem do bety (mimo iż to tylko beta i każdy, nawet najbardziej uciążliwy błąd można usprawiedliwić "że to tylko beta") i spotkało mnie nie lada rozczarowanie. Pierwsze co zauważyłem to brak jakiegokolwiek sygnału ,iż dostajemy obrażenia. Owszem czasem pojawia się truskawkowy dżemik na ekranie ale to rzadko. Częściej o zgonie dowiadujemy się z ekranu informujacego nas kto nas ubił. Nie czuć też mocy broni i chyba balans obrażeń nie istnieje albo JA ZAWSZE DOSTAJE HEADSHOTY... Raz bywa iż wpakuje w oponenta cały magazynek - on dalej zyje, a pozniej skontruje mnie jednym strzałem z UMP i oczywiście padam... Beta jest ultrabrzydka i zasobożerna. Gram na ultra (Operation Metro), na caspianie High (sprzet jak w podpisie) i nie potrafie wyobrazić sobie co pochłania tyle zasobów mojego sprzetu.Mam średnio 35fps na Caspianie i średnio 55 na operation metro. BC2 na najwyższych ustawieniach wyglada o niebo lepiej, hula w stałych 80fps.Ale to "tylko beta"... Poronionym pomysłem jest wilelokrokowe uruchamianie BF3. O ile Battlelog jest pomysłem świetnym - przynajmniej dla mnie, to Origin jest naprawde niedokołysanym konkurentem Steama. I przy okazji zbytecznym krokiem do odpalenia gry. Wracając do Battleloga - to wg mnie Battlefieldowy facebook (niestety/stety zamiast lajków mamy hamerykanskie hua! ale co kto lubi). Dla mnie i moich znajomych moze być to narzędzie idealne do porównywania statystyk, różnego rodzaju personalizacji żołdaka i co tam jeszcze DICE wymyśli. W BC2 funkcji społecznosciowych było mało, my porównywalismy swoje dokonania często,ale w ograniczonym zakresie, teraz może ulec to zmianie. Oby. Reasumując - jeżeli traktować tą bete jako demo (a czesto właśnie jako taka jest oceniana) to zdecydowanie zniechęca do zakupu. Strzela sie mało battlefieldowo, wiecej tu CoDa ale tez nie całkiem, brak to CoDowej dynamiki i sztampy. Ja kupuje i MW3 i BF3. Niestety coraz bardziej wierzę w to że jednak produkcja Infinity Ward będzie lepsza. DICE do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 20:07, T3de napisał:

czasem pojawia się truskawkowy dżemik na ekranie ale to rzadko.

Dziwne. Ja zawsze wiem, z której strony do mnie strzelają, bo pojawia się czerwone półkole blisko środka ekranu o tym informujące. A o tym, że obrywasz informuje zamazany ekran/oczy wojaka. To gra zespołowa, to battlefield. To chyba normalne, że nie wiesz skąd np wali do Ciebie snajper. Jeśli go znajdziesz, oznacz jego pozycję, a jakiś inny snajper z twojej drużyny szybko go sprzątnie jeśli ma ochotę na fraga i trochę oleju w głowie.

Co do wyglądu bety to jak można zobaczyć w materiałach np wyżej pełna wersja będzie wyglądać o niebo lepiej. Beta to nie demo - "wersja beta - kiedy program ma już pierwszych użytkowników, zwanych często beta-testerami, wyłapywane są błędy związane z różnymi środowiskami i warunkami pracy programu" - Wiki. Z drugiej strony ciężko zrozumieć dlaczego serwują betę miesiąc przed premierą gry jeśli finalny produkt ma wyglądać o wiele lepiej. Niemniej każdy grający powinien sobie z tego zdawać sprawę, że gra właśnie w betę, wczesną wersję pełnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 17:33, Paoro napisał:

Najlepsi są kolesie, którzy zabijają swoich, by ci nie latali samolotami, bo sami nie
umieją.. grałem na jakimś polskim serwerze bez admina to była to plaga :(


Na BFie już od dawna tak jest. W BF2, nawet jeśli już udało ci się przeżyć i już rozpedzales się zeby wystartować, to i tak jakiś frajer puszczał za tobą rakiete. Na niektórych serwerach ciężej było wystartować niż uciekać przed dwoma mysliwcami i pojazdem AA.

A mi się płakać chce :( nie mam teraz kompa, a oczywiście odblokowali Caspian Border. Co najwyżej mogę sobie popatrzeć na filmy. A ogolnie to bardzo chcialem tam zagrac, zeby sprawdzic czy BF to dalej BF, bo na Metro fajnie sie gralo, ale czegoś mi brakowalo przez co nie wiem czy składać preordera. Wlasciwie to miał ktos tak? Jeśli tak to Caspian Border cie ostatecznie przekonał? Muszę pytać, bo jak wcześniej pisałem, sam nie mam możliwości sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 20:57, Lord_Polish napisał:

A mi się płakać chce :( nie mam teraz kompa, a oczywiście odblokowali Caspian Border.
Co najwyżej mogę sobie popatrzeć na filmy. A ogolnie to bardzo chcialem tam zagrac, zeby
sprawdzic czy BF to dalej BF,

Tak na CB to jest prawdziwy BF oprócz myśliwców latających wolniej niż helikoptery i wh w postaci 3d spotting.

Swoją drogą wiecie, że czołg ma turbo po wciśnięciu shift :D samochód też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe kupno BF3 po angielsku w Polsce ? Tudzież czy wersje którą sprzedaje gram.pl będzie można zainstalować / sciągnąć łatkę po angielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że w poprzednie części BF nie grałem, także z beta jest tą pierwszą. Zastanawiałem się jeszcze nad kupnem CoDa, ale z tego co zobaczyłem w tej becie, powiedzmy jestem zadowolony.

Może nie z jakości, bo bugów się zdarza wiele, ale to w końcu beta - nie którzy piszą, że taka jaką zaprezentowano dziennikarzom 3-4 miechy temu. Także w tej kwestii jest nadzieja na poprawę.

Do wstępnej pozytywnej oceny przekonały mnie jednak duże mapy, pojazdy/samoloty itd. tylko muszę od razu zaznaczyć, że niektórzy by tym czołgiem, czy jetem przelecieć potrafią pół gry przestać na pasie startowym, albo stać się bezwzględnym teamkillerem. Dlatego jak chce sobie polatać to biorę helikopter na niego zawsze mniej chętnych :D a tak to wole raczej współpracować w piechocie. I właśnie tu jest kolejny duży plus - współpraca, w CoDzie można było w pojedynkę wygrać partyjkę.

Tu sam jesteś nikim. Czasem się znajdzie jakiś camper z dobrymi statami, albo jakiś cheater, na tego drugiego na szczęście jeszcze nie wpadłem, ale słyszałem o takich przypadkach. Nie powiem ze snajperki też lubię sobie postrzelać, ale jak prawdziwy snajper po udanych trafieniach staram zmienić sobie miejscówkę.

Fajne jest roznoszenie tych apteczek, amunicji, ale z tego to tylko na metrze ludzie korzystali, bo na CB raczej mało współpracy, co trochę martwi. Team też fajna sprawa, ale zależy na jakich ludzi się trafi.

Lagi mnie też jakoś bardzo nie prześladowały na szczęście :) Nawet na CB, no może trochę na początku, ale jak już pojawiło się wiele serwerów był git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ani razu dzisiaj nie miałem crasha. I dlatego wspaniale mi się grało, bugi nawet tak nie gryzły. Chociaż gdy zobaczyłem truchło lecące w moją stronę to jedyne co pomyślałem to "what the f*ck?".
Agresywny snajper rządzi ! :) W metrze MK11 z acog, foregrip i laser sight naprawdę fajnie się gra :)
Cóż pomimo nerwów na początku i pewnego zawodu ze strony silnika (no cóż oczekiwałem więcej destrukcji), chyba skusze się na zamówienie przedpremierowe.
Tak wgl, beta trwa do 10 października włącznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 22:45, KamyK_84 napisał:

Boże, ani razu dzisiaj nie miałem crasha. I dlatego wspaniale mi się grało, bugi nawet
tak nie gryzły. Chociaż gdy zobaczyłem truchło lecące w moją stronę to jedyne co pomyślałem
to "what the f*ck?".
Agresywny snajper rządzi ! :) W metrze MK11 z acog, foregrip i laser sight naprawdę fajnie
się gra :)
Cóż pomimo nerwów na początku i pewnego zawodu ze strony silnika (no cóż oczekiwałem
więcej destrukcji), chyba skusze się na zamówienie przedpremierowe.
Tak wgl, beta trwa do 10 października włącznie?

Model destrukcji w metrze jest podyktowany trybem, na caspanie jest o wiele większy, tak beta ma trwać do jutra włącznie.
Odkryłem kolejny bug, zostałem zabity przez respawn wroga na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 23:19, DarkWolf_PL napisał:

Model destrukcji w metrze jest podyktowany trybem, na caspanie jest o wiele większy,
tak beta ma trwać do jutra włącznie.
Odkryłem kolejny bug, zostałem zabity przez respawn wroga na mnie.


Hah, przypominają mi się harce w Quake III. Też respawn kill :D Ja dzisiaj sobie tez pograłem bo nie ma co robić i też mnie zdziwił jeden bajer. Nie wiem czy to lag na serwerach czy co, ale czasami ginę w niewyjaśniony sposób. Podchodzę do apteczki rzuconej przez medyka, żeby się uleczyć. A w tym samym momencie, kiedy podchodzę do apteczki od razu ginę wtf... Bug ? Żeby nie było, ekran po śmieci nie pokazuję mi żadnego z graczy, który mógłby mnie wykończyć np snajperką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale śmigłowce są znerfionie... Latałem nad gościem, wywaliłem w niego z 80 rakiet i nic. Musiałem wyskoczyć z heli i zabić go pistoletem. Masakra

Druga sprawa to wallhack w postaci 3D spottingu... Mam nadzieję, że w HC tego nie będzie...

Spawny są za szybkie zajmuję jakiś punkt zbijam wszystykich, a co robi przeciwnik respawnuje się za mną do tego wie gdzie jestem, bo killcam mnie śledzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej a te dodatkowe z pre-ordera będą jeszcze jak się zamówi teraz czyli 10.10? Bo na strone napisane jest, że do 10.10 ale czy włącznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 23:25, byverter napisał:

Ale śmigłowce są znerfionie... Latałem nad gościem, wywaliłem w niego z 80 rakiet i
nic. Musiałem wyskoczyć z heli i zabić go pistoletem. Masakra

Druga sprawa to wallhack w postaci 3D spottingu... Mam nadzieję, że w HC tego nie będzie...

Spawny są za szybkie zajmuję jakiś punkt zbijam wszystykich, a co robi przeciwnik respawnuje
się za mną do tego wie gdzie jestem, bo killcam mnie śledzi...

O to się nie martw killcam jest opcjonalnie, zapewne po premierze na dużej części serwów będzie wyłączony jak i friendly fire (alleluja), a co ukochanego zaznaczania przeciwnika, na twiterze jakiś czas temu była informacja że hardcore mode będzie praktycznie identyczny jak w BC2, czyli koniec z bajerami czas na refleks i spostrzegawczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory panowie ale moim zdaniem BF3 to sh*t.
1. Strzelanie z broni przypomina walenie jak z kapiszonów- (może odrzut jest ale mi to przypomina jakąś pukawkę a nie solidną wojskową broń)
2. Szczegółowość map jest piękna tak jak grafika, ale czasami wydaje się, że jest tego za dużo i często się wszystko miesza i myli
3. Jak już były pewnie wspomniane- obrażenia. W większości gier masz pokazywany wskaźnik skąd dostajesz- tutaj wszystko jest anarchiczne, rozmyte, często niedokładne.
4. Może ten punkt jest głupi ale wkurza mnie oznaczenie drużyn i sposobu ich oznaczania- chodzi o swoją drużynkę która znajduje się w głównej drużynie, z której wybieramy miejsce respawnu, a także o oznaczenie drużyny na mini mapie i mapie ogólnej- wszystko jest drobnostkowe i często po prostu za małe.
*5. Były ochy i achy o zniszczeniach na mapie jednak w becie to wygląda tragicznie- (chodzi o zniszczenie np. podłogi- po wystrzeleniu w ziemię pociski z wyrzutni widzę tylko mały zasmolony krąg, zniszczenie części ścian też tak wygląda)
*6. Obrażenia z wyrzutni (są one strasznie małe), brak możliwości przytrzymywania granatów oraz atak z noża (jest on o wiele lepszy niż MoH jednak brakuje tu lekkiego dopracowania

(Daję * w kwestiach w których zapewne coś się zmieni w oficjalnej wersji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować