Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij SMS i zgarnij kolekcjonerkę StarCraft II: Wings of Liberty!

153 postów w tym temacie

>żeby nagroda

Dnia 06.08.2010 o 05:13, serbitar75 napisał:

główną był wypasiony mercedes to bym zrozumiał...


a jeśli go ufundujesz na nagrodę, to proszę bardzo - nie widzę żadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast tych 10 tandetnych kuponów na których tylko i wyłącznie traci użytkownik moglibyście dać z 10 podstawowych edycji tej gry, dla was i tak to nie zrobi różnicy ale jak się kombinuje jak może aby wyciągnąć każdą złotówkę od naiwnych ludzi to takie są efekty, taka zniżka najwięcej daje jak się robi zakup powyżej 200zł więc i tak zysk z naiwniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem kampanie, jest ..... hmm, jak to opisac? Blizardowa?:D nie podobal mi sie od poczatku pomysl 3 czesci i zbijania na tym kasy, ale kampania jest po prostu mistrzowska, smialo mozna porownac do pierwszego red alerta!! polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 20:29, M2nsTEr napisał:

Wlasnie skonczylem kampanie, jest ..... hmm, jak to opisac? Blizardowa?:D nie podobal
mi sie od poczatku pomysl 3 czesci i zbijania na tym kasy, ale kampania jest po prostu
mistrzowska, smialo mozna porownac do pierwszego red alerta!! polecam.


EEee.... Że co?
Zobacz dokładnie, co to za wątek. Poświęcony on jest konkursowi, którego znaleźć możesz tutaj:
http://www.gram.pl/news_8QfeGO20_Wyslij_SMS_i_zgarnij_kolekcjonerke_StarCraft_II_Wings_of_Liberty.html

Chyba tytuł wszystko tłumaczy?
A tak poza tym, swoimi "przeżyciami" możesz się pochwalić w odpowiednim temacie, poświęconemu danej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już chyba wysłać smsa do pewnej stacji telewizyjnej za 4,88zł i probować wygrać BWM X1. Szanse podobne, koszty identyczne, a nagroda bardziej kusząca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ashuehuehue Hahaha Buhaha zniżka 10zł jako nagroda, a to dobre hah!!

Tak się właśnie zarabia na ludziach, dali 1 kolekcjonerke a z smsów zgarną 100x tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem SMS, mam nadzieje że ekipa gram.pl poda którym się było w kolejności. Jak się okaże że się było 2 i ktoś wyprzedził o sekundę to się trochę wkurze. W każdym razie gratuluje zwyciężcy, jeśli ktoś dostał inny SMS niech napisze tutaj, uspokoi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 20:17, Bambadil napisał:

Taaa...niech podadzą nr. telefonów na stronie -.-

Widzę że jesteś mistrzem czytania ze zrozumieniem.
A teraz powoli, pozwolę sobie zacytować kolegę wyżej "Tylko kazali mi wysłać nick na ich meila razem z numerem fona, nawet nie wiem co wygrałem"
Tak więc chyba dadzą radę podać nicki.
Ps. Numery telefonu też by mogli z "xxx" w środku, jak w przypadku innych konkursów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować