Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe punkty odbioru osobistego sklepu gram.pl

40 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2010 o 21:04, Zatha napisał:

Pffff... po co dawać Opole, przecie ogólnie Opolskie to same wsie i tam nie wiedzą co
to gry więc tam otwierać nie opłaca.


Kara na komputer już się skończyła ?
Opinia dzieciaka nas nie interesuje. Mieszczuch się znalazł. I co najlepsze nie sobie to zawdzięcza tylko swoim rodzicom. Tak się składa że przeniosłem się z Wrocka do Opola i nie uważam że jest to wioska. I gratuluje wyobrażenia i opinii o wieśniakach. Nie ma to jak rozpieszczone dziecko sypiące stereotypami, a wiedza o sytuacji jaka panuje w dzisiejszych czasach jest na poziomie zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś wioski, a miałbym prośbę do redakcji. Uruchomiliście punkty nawet w takich malutkich miastach. Byłoby świetnie, gdybyście dodali jeden punkt w Oleśnicy (Dolnysląsk, koło Wrocławia). Miasto z liczbą ok. 50 tyś mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:05, D_1 napisał:

Wszystko byłoby okej gdyby nie te 4 złote które kasujecie za odbiór osobisty - żenada.

Punkty odbioru osobistego funkcjonują w zewnętrznych firmach. One świadczą dla nas taką usługę, za którą płacimy.
Ale gramowicze dzięki temu mogą zaoszczędzić 9,91 zł lub 11,91 zł (13,90 zł kosztuje przesyłka przy płatności z góry, a 15,90 zł przy płatności przy odbiorze) i mogą odebrać zamówienie o dowolnej porze, nie przesiadując w domu czekając na kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:34, szumi207 napisał:

dlaczego to jest odpowiedź na mojego posta. Z Kamiennej

Dnia 02.08.2010 o 23:34, szumi207 napisał:

Góry do Wrocka jest jakieś 150 km, a z Oleśnicy do Wrocka max 50


W tym poście zamieściłam informację, że o konkretne miejscowości pytajcie się konsula Krzysztofa Kotowskiego w jego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko Opola nie ma.. żaden problem ale co to i gdzie leży Przasnysz ?:D

kurde.. a od kiedy tu tylu użytkowników z Opola jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 20:58, akne napisał:

Nius z ostatniej chwili: Kamienna Góra (58-400, Łużycka) uruchomi się już jutro.

O fajnie. Chyba właśnie tam kupowałem komputer. Rozumiem, że w tym sklepie nie mają gier na stanie, a posiadają tylko te, które "przyjdą" do odbioru osobistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 19:40, Growin napisał:

> Nius z ostatniej chwili: Kamienna Góra (58-400, Łużycka) uruchomi się już jutro.

O fajnie. Chyba właśnie tam kupowałem komputer. Rozumiem, że w tym sklepie nie mają gier
na stanie, a posiadają tylko te, które "przyjdą" do odbioru osobistego?

Wszystkie punkty odbioru osobistego zamówień ze sklepu gram.pl działają w ten sposób, że punkt dostaje towar pod konkretne zamówienia.
Ale może mieć oczywiście niektóre tytuły na stanie, bo sklepy tego profilu zwykle też mają gry w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować