Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior zarobi więcej niż inne polskie gry; wersja na Playstation 3 w przygotowaniu

25 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Sprzedaż Sniper: Ghost Warrior już niedługo wyniesie pół miliona egzemplarzy. Twórcy jednak liczą na więcej i oczekują, że ich pierwsza wysokobudżetowa produkcja zarobi najwięcej z polskich gier.

Przeczytaj cały tekst "Sniper: Ghost Warrior zarobi więcej niż inne polskie gry; wersja na Playstation 3 w przygotowaniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcą pobić Wiedźmina? Faktycznie, ambitny pomysł. Zwłaszcza, że Wiesiek to był pecetowy EX, a toto wyszło też na klocka i wyjdzie na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcą żeby Sniper był najlepiej sprzedającą się polską grą to muszą pobić Wiedźmaka czyli do tego 0,5 miliona które dopiero im ''stuknie'' dołożyć jeszcze kolejny okrągły milion...
Coś mi się wydaje, że chyba im to nie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem City Interactive. Oni powinni powolutku tworzyć wysokobudżetowe produkcje i wprowadzać je na rynek. Od razu chcą podbić Polskę przeciętnym tytułem? No, chyba, że poprawią liczne błędy z wersji PC oraz Xbox 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 dni temu zakupiłem tą grę i na prawdę wymiata. Kupiłem z ciekawości, a tutaj moim oczom ukazała się rewelacja ^^ A więc liczę na to, iż wskoczy ona na top1 najlepiej sprzedających się polskich gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, biorąc pod uwagę oceny, jakie gra otrzymywała, posiadacze PS3 nie będą zmotywowani do zakupu Snipera. Nie mniej jednak życzę CI powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to dosyć możliwe i pobije Wiedźmina. Mimo że single jest słabe to multi jest bardzo dobre, a graczy bardzo dużo. U znajomego widziałem jak mucił w Snipera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie dziwi całkowity brak Call of Juarez: BiB, zwłaszcza, że "I''m pretty sure" iż był droższy od Wiedźmina a już pierwszy CoJ sprzedał się bodaj w milionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia tak będzie - przy tak niskich kosztach produkcji, nieniskiej cenie i obecnej sprzedaży już zarabiają i to pewnie bardzo dobrze zarabiają. Wiedźmin wyszedł na zero dopiero w okolicach miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluczem do sukcesu jest wydawać grę na możliwie największej ilości platrfom.

Jakby Wiedzmin 1 był także na konsole to dziś by mieli nie 1,5 mln sprzedanych sztuk, ale conajmniej 4 mln lub więcej.

Wieśiek 2 odniesie bardzo duży sukces właśnie dlatego , że będzie także na Xbox 360, a może i PS3 (choć wątpię czy ogarną architekturę tej konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tak słabą grą, nie osiągną takiego wyniku, myślę że cena na konsole bardzo pomogła, te 99zł to na prawdę dobra oferta. Ja na PS3 nie kupię, chyba że poprawią błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się dziwię ,że tak słaba gra mogła odnieść jaki kol wiek sukces .
Jest strasznie słaba , nic tam nie zachwyca oprócz grafiki i samego pomysłu na grę czyli bycie snajperem .
Jeśli ta gra osiągnie jakieś duże wyniki poza granicą to znaczy tylko ,że gracze mają coraz mniejsze wymagania co za tym idzie będzie się tworzyć takie słabe gry jak Sniper: Ghost Warrior bo po co tworzyć coś dobrego jak można zarobić na takim czymś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jaka jest każdy sam oceni.

Dla mnie najważniejsze jest, że obce pieniądze wpływają do Polskiej firmy i generują rozwój gospodarczy krajowi.
Zamiast narzekać trzeba chwalić nasze towary eksportowe, bo dzięki temu i nam kiedyś podniosą płace minimalne i będzie nas stać choćby o to jedno pudełko zapałek więcej.

Byle na plus, byle do przodu! Gratulujemy City!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 08:11, Phobos_s napisał:

Jeśli chcą żeby Sniper był najlepiej sprzedającą się polską grą to muszą pobić Wiedźmaka
czyli do tego 0,5 miliona które dopiero im ''stuknie'' dołożyć jeszcze kolejny okrągły
milion...
Coś mi się wydaje, że chyba im to nie wyjdzie :)

Tak? Przypominam że Sniper osiągnął pułap 500 tysięcy w trochę więcej niz miesiąc natomiast Wiesiek osiągnął milion po roku. Chyba jednak mają szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować