Zaloguj się, aby obserwować  
Jakli

NBA 2k11 - Temat Ogólny

124 postów w tym temacie

Powiedzcie chłopaki jak się gra...Po nerwach z poprzednim 2kNBA10 i oczekiwaniem na patcha,który pozwoli grac kolejne sezony w MPM spowodowało u mnie nieodwracalne stresowe wżery w umyśle ;)...online chyba do dzis kuleje dla 2k10.Wole grac sezony i walic career mode dla swojego gracza ale zanim to nastąpi powiedzcie coś tak "szerzej" o 11---Na okładce 2k11 MJ i mozliwośc grania w najlepszej epoce czasów NBA czyli lat 90-ych brzmi dla ,mnie lepiej niż noc z Carmen Electra-ale dla zasady wolę poczekać niz rzucac padami po pokoju.
PozdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb MJ jest świetny, ASSO jest lepsze niż poprzednio o ile grasz mecze, a nie bawisz się tylko w GMa, bo gra dziwnie ustawia rotację. My player jest dużo lepszy, ale nadal sejw potrafi się nagle zepsuć. Za to bardzo rozbudowali zagrywki.

Online - hmm czasami wywala nie bardzo wiadomo dlaczego, grafika jest okropna bo test benchmarku jest skopany, ale za to nie wywala spod kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin23:

Troszkę już w nowe NBA 2k gram. Jakie jest NBA 2k11, jak je ocenić?

Może powiem tak - nie ma w nim drastycznych zmian w stosunku do NBA 2k10. Owszem, jest nowy tryb "Jordanowski" (bardzo fajna rzecz, aczkolwiek głównie dla starszych graczy, którzy pamiętają tamtą erę), są poprawki w My Player, czy tryb Asso. Poprawiona AI komputera, lepsze komentarze, uaktualnione składy.

Jednak... brak jakiegoś przełomu. Nie twierdzę tu, że to źle - bo po co poprawiać coś, co zdało egzamin? Jednak nie licz np na znacząco ulepszone modele graczy (ja np różnicy nie widzę prawie wcale), czy większe zmainy w samej rozgrywce.

Tak szczerze, to moim zdaniem NBA 2k11 mogłoby z powodzeniem wyjść jako (większy, bo większy) dodatek do NBA 2k10.

Dla kogo więc (moim bardzo subiektywnym zdaniem) jest NBA 2k11? Dla:

1. Ludzi, którzy nie mają w posiadaniu NBA 2k10 - bo NBA 2k11 to obecnie najlepszy, najbardziej kompletny symulator basketu na rynku.

2. Ci, którzy kochają Jordana i Byki z dawnych lat.

3. Ci, którym zależy na drobnych, ale licznych usprawnieniach.

Natomiast moim zdaniem, jeśli ma się 2k10, nie jest jakimś wybitnym miłośnikiem Bullsów 198x-1998, i nie ma się sporej jakby nie patrzeć kwoty 130 zł na zbyciu (i trzeba by ją specjalnie skądś skombinować), to można sobie spokojnie NBA 2k11 odpuścić, gdyż pomijając wspomniane tryby, jakichś kolosalnych zmian w stosunku do 2k10 nie ma (co nie znaczy, że zmian nie ma wcale, oczywiście).


PS. Takie pytanie do wszystkich - Wy też macie wrażenie, że w NBA 2k11 zawodnicy jakoś tak bardziej ślamazarnie reagują na sterowanie, i trudniej jest ich skłonić do np krycia? Bo nie wiem, czy to problem z grą, czy tak ma być, czy też może coś nie teges z moim padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak mam swojego SG rozbudowywać ? Mam 42 umiejętności i gram w LA Lakers. W ogóle nie mam pojęcia jak się wykonuje niektóre drills ( wiem tylko rzuty, tor przeszkód, atak na kosz ) pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 17:17, Arkads napisał:

Na pewni jeśli ktoś chce normalnie pograć w My Player, w 2k10 nie za bardzo da radę.


Gram chyba 4 albo 5 sezon-nie pamietam dokładnie bo ostatnio mało czasu...
Ale z racji,że jestem dzieckiem NBA tamtych lat-2k11 najdalej na świeta kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 17:29, marcin23 napisał:

> Na pewni jeśli ktoś chce normalnie pograć w My Player, w 2k10 nie za bardzo da radę.


Gram chyba 4 albo 5 sezon-nie pamietam dokładnie bo ostatnio mało czasu...
Ale z racji,że jestem dzieckiem NBA tamtych lat-2k11 najdalej na świeta kupię ;)


Warto, MP jest o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 17:17, Arkads napisał:

Na pewni jeśli ktoś chce normalnie pograć w My Player, w 2k10 nie za bardzo da radę.


Tu bez bicia przyznam się, że trudno mi to ocenić, gdyż (jako chyba jeden z mniejszości) tryb My Player zarówno w 2k10, jak i 2k11 ominąłem, woląc trzaskać sezony + playoff''y :) Tak więc trudno mi określić, na ile duża jest różnica jakościowa w tym aspekcie między 2k10 a 2k11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 15:46, filip1-1 napisał:

Słuchajcie jak mam swojego SG rozbudowywać ? Mam 42 umiejętności i gram w LA Lakers.
W ogóle nie mam pojęcia jak się wykonuje niektóre drills ( wiem tylko rzuty, tor przeszkód,
atak na kosz ) pomóżcie :)


pomoże ktoś ?? dodam jeszcze że w każdym meczu celność rzutów mam ok 30% i oceny ok c+ - b-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w co Ty się tam bawisz. Bierz rzucanie i rzucanie. Ja jako atheltic(uwielbiam drybling[ankle breaker]+speed+dunk) mam po 80 3pt, medium shoot dzięki czemu potrafię nie tylko połamać czy przelecieć nad kimś ale też rzucić niczym MJ. Także all in one jestem ;) Nie wiem po co Ci inne drillsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że by dobrze dopakować postać wypada na początku wszystkie punkty wydać na rzuty za 3 i wydłużyć kwarty na maksa. wtedy oceny pokroju A+ powinny wpadać - tylko to trwa i w skróconej 3-4 minutowej wersji rzadko kiedy da się dojść nawet do rangi B-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram 9-minutowe kwarty, ale to z tego względu, że chcę mieć w miarę realne statystyki. bo co to jest jak ROTY ma 10ppg i 4 apg, a najskuteczniejszy team rzuca 50 ppg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 22:48, Infes napisał:

A na jakim poziomie? Zmieniałeś w ogóle? To samo jeśli chodzi o sldiersy?

tym po Allstar, Superstar chyba. nie zmieniałem, ale wierz mi, i tak jest trudno nie tyle zdobyć A+ co wygrać mecz. strzela mnie już (gram w Lakers) jak przegrywamy 3 mecze z rzędu, bo poza mną nikt nie trafia, a jak już trafia to <40% zewsząd. często też jest tak, że jak podam do kogokolwiek, np. stoi Gasol na linii FT, to od razu rzuca (bang, cegła). ktoś jest w post upie, podaję, zamiast się trochę przepchać i pozycję wypracować, on rzuca od razu jakby to był inside shot (bang, cegła). otwartych trójek też się zdarza nie trafiać, a jak grałem w Pistons to po tym jak poprosiłem o trade wygrałem 3 z rzędu i odszedłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo wiadomo ale z początku można pograć 12min kwarta bo i tak nie zdobędziemy po 60pt czy tam więcej na mecz gdyż czystych trójek nie trafimy :| A co do tego inside shooter''a, to dlatego zawsze poddaje gdy zaczynają walczyć o pozycję i wtedy starają się o lepszy post move itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na padzie od ps2 spokojnie pogram w 2k11? Grałem na bardziej rozbudowanym w 2k9, ale niestety od sporej ilości czasu zepsuła mi się gałka i od tamtej pory w nba nie gram. Mam ps2, ale leży nie używane więc zastanawiam się nad kupnem przejściówki na pc i ofc 2k11. Tylko się właśnie zastanawiam czy pad do ps2 wystarczy na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 14:36, Nightdew napisał:

Na padzie od ps2 spokojnie pogram w 2k11? Grałem na bardziej rozbudowanym w 2k9, ale
niestety od sporej ilości czasu zepsuła mi się gałka i od tamtej pory w nba nie gram.
Mam ps2, ale leży nie używane więc zastanawiam się nad kupnem przejściówki na pc i ofc
2k11. Tylko się właśnie zastanawiam czy pad do ps2 wystarczy na wszystko.


Ja gram na takowym właśnie padzie z przejściówką. Nie wiem jak jest na "innym" sprzęcie, ale jak dla mnie jest idealnie. Tylko zdefiniować klawisze pod siebie i grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować