Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 - próbki dźwiękowe z polskiej wersji językowej

53 postów w tym temacie

Dobrze że głosy bohaterów użyczają odpowiedni aktorzy :) No i jest mały błąd bo jest "Tomasza" zamiast Tomasz. No i ostatnia sprawa to to że nigdzie nie ma linków do tych próbek :/ No chyba że ktoś znalazł to bym poprosił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:52, EmperorKaligula napisał:

tragedia... te same glosy przesladuja polskich graczy od wielu lat i nic nie zapowiada
zmian... jestem baardzo rozczarowany. Witaj wersjo angielska!




Ciężko by było aby dawnego beziego grał inny aktor, co jak co ale dabbing w Gothic, moim zdaniem zawsze stał na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:52, EmperorKaligula napisał:

tragedia... te same glosy przesladuja polskich graczy od wielu lat i nic nie zapowiada
zmian... jestem baardzo rozczarowany. Witaj wersjo angielska!


tragedia?? :O
bardzo dobrze ze glosy sie nie zmieniaja bo posauja do postaci idealnie :)
ja bylbym wkurzony jakby nagle xardas i bezimienny mieli inne glosy :O mutacje juz dawno maja za soba hehe wiec to byloby dziwne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:02, Angar0 napisał:

Ciężko by było aby dawnego beziego grał inny aktor, co jak co ale dabbing w Gothic, moim
zdaniem zawsze stał na dobrym poziomie.


sterujemy zupelnie inna postacia z tego co czytalem - i dlatego mialem nadzieje na lepszy dubbing u glownego bohatera. Jak juz jest rotacja rol (Mikołajczak jako krol) to mozna bylo siagnac po jakies nowe glosy zamiast katowac te same w kolko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm gdy tylko usłyszałem że wychodzi gothic 4 pomyślałem że na pewno kupie, ale po wielu przesunięciach terminu wydania i po bardzo kiepskim zmierzchu bogów odechciało mi się, teraz po usłyszeniu tych dialogów znowu nabrałem chęci szkoda tylko że wersja na ps3 zostanie tak mocno opuzniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:07, EmperorKaligula napisał:

> Ciężko by było aby dawnego beziego grał inny aktor, co jak co ale dabbing w Gothic,
moim
> zdaniem zawsze stał na dobrym poziomie.

sterujemy zupelnie inna postacia z tego co czytalem - i dlatego mialem nadzieje na lepszy
dubbing u glownego bohatera. Jak juz jest rotacja rol (Mikołajczak jako krol) to mozna
bylo siagnac po jakies nowe glosy zamiast katowac te same w kolko ;)



Tyle że król to bezimienny z poprzednich części wiec też głupie by było gdyby nagle po 3 grach i 2 dodatkach zaczął podkładać głos pod niego inny aktor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:07, EmperorKaligula napisał:

> Ciężko by było aby dawnego beziego grał inny aktor, co jak co ale dabbing w Gothic,
moim
> zdaniem zawsze stał na dobrym poziomie.

sterujemy zupelnie inna postacia z tego co czytalem - i dlatego mialem nadzieje na lepszy
dubbing u glownego bohatera. Jak juz jest rotacja rol (Mikołajczak jako krol) to mozna
bylo siagnac po jakies nowe glosy zamiast katowac te same w kolko ;)


no ale w 4 krolem jest wlasnie bezimienny z poprzednich czesci wiec musi byc ten sam glos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle, dobrze że "starzy" aktorzy powracają do kolejnego Gothic''a.
Chciałbym żeby CDP dało mimo wszystko możliwość wyboru języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiśccie obsada aktorów bardzo odpowiada. Xardas i Bezimienny (król Rhobar III) mają te same głosy co kiedyś, więc jest ok. Trochę nie pasuje mi to, że Jacek Kopczyński podkłada głos nowemu bohaterowi. W Dragon Age''u gdzie grał strachliwego prawiczka wszystko było w porządku, ale tu? Jako główny bohater nowej części Gothica? Nieeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:21, KGWWilku napisał:

no ale w 4 krolem jest wlasnie bezimienny z poprzednich czesci wiec musi byc ten sam
glos :D


rownie dobrze mozna bylo inny "dziadkowaty" glos podlozyc - bo sadzac po glosie bezimienny troche sie w latach posunal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim dubbingiem napewno kupie Gothica Arcanie. A raczej napewno będe podchodził do tej gry całkiem swieżo, no bo przecież to nie jest stary Gothic. Słuchać Jacka Mikołajczuka jako Króła to też nie za ciekawie. Jacek Kopczyński jako nowy bezi ? A kto będzie podkładał głos Lee ? też Jacek Kopczyński ? Widać ze tutaj jest jakaś lipka. Nie mniej oczekuje i zobacze co to za twór wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:32, EmperorKaligula napisał:

> no ale w 4 krolem jest wlasnie bezimienny z poprzednich czesci wiec musi byc ten
sam
> glos :D

rownie dobrze mozna bylo inny "dziadkowaty" glos podlozyc - bo sadzac po glosie bezimienny
troche sie w latach posunal ;)



Dokładnie 10 lat jest starszy bezi, więc jakimś dziadkiem to on nie jest ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że zachowali głosy oryginalnego Bezi''ego i Xardasa. Głos nowego bohatera jakoś mi nie podchodzi, tu akurat kicha moim zdaniem. Ciekawe czy głosy reszty bohaterów (np. Diego) tez będą te same. Jakby były to miałbym o jeden więcej argument żeby kupić tą grę bo tych jak na razie nie za wiele niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować