Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna lista utworów z Guitar Hero: Warriors of Rock

36 postów w tym temacie

Nie znam stąd może dwóch utworów, a ze trzech nie lubię...więc wynik świetny! : D A co do A.F.I. to ja bym poprosił jeszcze trochę spokojniejszych jak "But Home is Nowhere..." i coś mocniejszego jak "No Poetic Device".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobra setlista, poza kilkoma wyjątkami. Jak dla mnie najlepsza z całej serii. Chociaż za mało tych bardziej kultowych kawałków i jak ktoś napisał już wyżej - nie ma Floydów. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:50, dark_master napisał:

ale queenu to najbardziej gówniany kawałek (do zagrania) dali

AAaa tam. Perkusja gra prawie cały czas i to jest najważniejsze. Poza tym zwyczajem Guitar Hero będzie się grać melodię klawiszy na gitarze, jeśli rzeczywiście długo jej nie ma. Będzie git. Mam ten utwór jeszcze na płycie winylowej. Szkoda, że nie mam już dobrego gramofonu. Winyl to jednak winyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2010 o 12:47, hallas napisał:

Poza tym zwyczajem
Guitar Hero będzie się grać melodię klawiszy na gitarze, jeśli rzeczywiście długo jej
nie ma.

niby ta, ale to nie to samo. I w dodatku psuje tę iluzję normalnego grania na gitarze, bo takiej co wydaje dźwięki klawiszy chyba nie wymyślono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 00:04, siepu napisał:

No i kurza twarz, 2112 do zagrania w całości! :P


Też jestem w pozytywnym szoku, to ponad 20 minut trwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał... na komputer! :( Kiedyś wyszedł jakiś GH na PC, mogliby to sobie na tej platformie ułatwić w ten sposób, żeby wypuścić np. tylko podstawkę i te wszystkie dodatkowe muzyki robić jako mod (dodatek)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z gramowiczów posiada GH WoR i może mi powiedzieć czy tak wygląda zawartość jego pudełka? w takim stanie do mnie przyjechała nowa w "folii" tylko tej folii nie było ani na pudełku ani w pudełku, pudełko było zaklejone po obu stronach wyglądało na to, że nie było otwierane, co dziwne gitara ma otarcia jakby używana była i drobne rysy.Kupowałem na allegro, jedynie gra była zafoliowana. Proszę powiedzieć czy to normalne, bo jakieś ubogie to wydanie.Sprzedający tłumaczył, że to prosto z hurtowni szło,a nie od niego, ale zgłosił sprawę i czekam na info.

20101003200610

20101003200617

20101003200626

20101003200635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za ''Warriors Of Rock'' bez takich legend jak Jimi Hendrix, Led Zeppelin, AC/DC, Motorhead czy Guns ''N'' Roses ( jest Slash, ale to już nie to samo )? I dlaczego z repertuaru Ozzy''ego mamy jedynie Paranoid, do tego w wykonaniu z Metallicą, które jest najgorszym z wersji tego kawałka? Jak dla mnie marnizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować