Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze informacje o Call of Duty 8

43 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2010 o 20:15, BCG-pl napisał:

Call of Duty 8? ja pie*dole...

Właściwie, to można powiedzieć Call of Duty 19.

1) Call of Duty (2003)
2) Call of Duty: United Offensive (2004)
3) Call of Duty: Finest Hour (2004)
4) Call of Duty 2 (2005)
5) Call of Duty 2: Big Red One (2005)
6) Call of Duty 3 (2006)
7) Call of Duty: Roads to Victory (2007)
8) Call of Duty 4: Modern Warfare (2007)
9) Call of Duty: Modern Warfare: Reflex Edition (2009)
10) Call of Duty 4: Modern Warfare (Nintendo DS) (2007)
11) Call of Duty: World at War (2008)
12) Call of Duty: World at War: Final Fronts (2008)
13) Call of Duty: World at War (Nintendo DS) (2008)
14) Call of Duty: World at War: Zombies
15) Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009)
16) Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized (2009)
17) Call of Duty: Black Ops (2010)
18) Call of Duty: Black Ops (Nintendo DS) (2010)
19) Call of Duty (Sledgehammer Games) (2011)
20) Call of Duty: Modern Warfare 3 (TBA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać ! :D Mam nadzieję że MW3 robi Infinity Ward : ) bo jak nie to chyba nie kupie. Żadne inne studio tego nie dokona co oni zrobili ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że inne studio jest zrobić godną kontynuację MW, chodzi mi o Respawn Entertainment, w którym studiu pracują ważniejsze osoby, które pracowały w Infinity Ward jakiś czas temu. Obecne IW to szczątki studia, które pracowało na MW2, więc na nie nie ma co liczyć, tak samo na to, że Acti nawiąże współpracę z RE.

Co do artykułu, to może być to ciekawy krok i spojrzenie na wojenną akcję zza pleców bohatera. Dla mnie pomysł ciekawy, oby tylko był dobrze zrealizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę właśnie to "prucie do przodu" mi się znudziło ale nie narzekam dobrej jakości jest:) Coś nowego nie zaszkodzi może wyjdzie serii na dobre albo i nie zobaczymy ale ciekawy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie posiadam za mało informacji, żeby oceniać grę, ale widok inny niż z pierwszej osobyw serii Call of Duty nie brzmi za ciekawie. Przynajmniej w moim odczuciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią Call of Duty w prehistorii. Biegasz małpoludem po lesie, a dzięki rozbudowanemu systemowi chwytania gałęzi możesz surfować po koronach drzew. Ponadto znany już nam z poprzednich części system perków, np. dłuższy okrzyk walki wspomagający siłę morderczego spojrzenia. Nie wspomnę o skomplikowanym systemie rozbudowy kijów, kamieni i włóczni ( to wyłącznie na 65 lvlu ). Do tego możliwość ujeżdżania mastodontów, czy też tygrysów szalbozębych. To by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Grinczar ta twoja lista to przegięcie, to że gra ma podtytuł dla swojej własnej platformy nie znaczy, że to osobna część, połowa twojego spisu odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować