Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

To sa spoko kolesie na forum
1.xywka 1
1.paweusz
1.TYHE
1.Marcin-91
1.jeszcze raz paweusz
1.smuggler (cda pozdrawiamy)
1.Robek 009 za jeden temat w ktorym sie wypowiadam za Słowna Zabawe
1. Moniah 6 za Historyjke
1.nulinke za to ze jest fajna

Dlaczego 1 bo kazdy jest na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Czesto widze, ze smuggler wymieniany jest jako ulubiony forumowicz. Jets to dla mnie dosc zaskakujace, bo nie odwiedzam tematu o CDA, a nigdzie wiecej go nie widzialem... Do tego w tych tematach nie udziela sie wyjatkowo czesto, lub cos w tym stylu... Czy mnie cos ominelo? Czy smuggler jest aktywny w innych tematach? Czy moze wymieniacie go tylko dlatego, ze jest z CDA? :)

PS. Nie, nie chce nikogo urazic. Nie, nie mam nic przeciwko smugglerowi. Nie, nie jestem zazdrosny. jetsem jedynie ciekawy jak to sie dzieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co to "łapówka"? - powiedział sam dowódca Triady z Wietnamu ;)

A teraz na serio:
smugller - tez Go często nie widze, ale może się wypowiada śmiesznie, i fajnie, lub: Jedno osiedla, załóżmy Warszawy to: smugller, upirdliwy i inni, i wszysc się znają i "kochają" (czyt. lubią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja do tych wszytskich dopiszę jeszcze Sarafan Knight-a, bo się zna na Baldurze :)
A no i oczywiście wszyscy moderatorzy i ekipa CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 19:59, Vaxinar napisał:

> Vaxinar

A ja Cię nawet nie zna, za co ? :)


Wszyscy się tu znają, forum jest jak wielki hotel i w nim wszyscy mają swój "kącik" gdzie zawsze mogą wrócić. Tylko z niektórymi nie miałeś bliższego kontaktu.

PS: Najlepszym forumowiczem będzie smugller, TYHE ( ale to śmieszne ;) ), Sararfn Khnight, KrzysztofMarek, Vaxinar lub ktoś jeszcze inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowa lista (kolejność przypadkowa)
KrzysztofMarek
Kukowsky
WorldWar3
Podpułkownik(gdzie moja broń oszuście!? Miała być dostarczona na czas! Lepiej żebyś miał coś dobrego na swoje usprawiedliwienie.Jeżeli robisz za moimi plecami masz p... kłopoty)
Wasizi
Soleila
Hubi Koshi
TYHE
Vaxinar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 20:29, TYHE napisał:

> TYHE ( ale to śmieszne ;) ),
coś Cię bawi, młody człowieku?!
];->


Chodzi mi o to, że Ty a) jesteś moderatorem; b) powiedzmy tak, wszyscy Cię lubią i znają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 20:06, Wasizi napisał:

> > Vaxinar
>
> A ja Cię nawet nie zna, za co ? :)

Wszyscy się tu znają, forum jest jak wielki hotel i w nim wszyscy mają swój "kącik" gdzie zawsze
mogą wrócić. Tylko z niektórymi nie miałeś bliższego kontaktu.


Tokio Hotel? :> (znow taki glupi zart... nie moglem sie powstrzymac, wybaczcie :))

Dnia 07.04.2006 o 20:06, Wasizi napisał:

PS: Najlepszym forumowiczem będzie smugller, TYHE ( ale to śmieszne ;) ), Sararfn Khnight,
KrzysztofMarek, Vaxinar lub ktoś jeszcze inny...


Smieszniej by bylo, gdyby zostal nim kNOT (kNOT - nie mwie, ze zle, czy cos, tylko, ze smiesznie. Ja mam dziwne poczucie humoru i bawi mnie byle co. Nie banuj. :D).
I wlasnie - jak to jest, ze najlepszym forumowiczem ma zostac Smuggler, ktory nie udziela sie na forum poza swoimi watkami? Nie podoba mi sie ten pomysl. Poza tym widzialem wypowiedz na poprzedniej strone, ze glosuje na smugglera, jako najlepszego forumowicza za AR... Jak mi okropnie sie to nie podoba! Ojeju ojeju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku można naprawde wyczytać wiele nowych nicków martwi mnie tylkoże yarr chyba jest na mnie definitywnie obrażony (przecież sie tłumaczyłem nie olałem mialemszlaban;/) pozaty,m chyba za mlao sie udzielam bow ymienly mnie tylko 4 osoby (budo stwierdzil ze mnie wymieniljako ekipe fm;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja podam swoją uaktualnioną listę:

Ponury rzniwiaż - spoko koleś, słucha blacku
Harmegidon - kolejny metalowiec, spoko sie z nim dystkutuje na gadu:)
Vaxinar - jest spoko, ale malo z nim gadam
Podpułkownik - luz koles

Kilku jeszcze, ale pomniejszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I powiedz mi co Cię tak martwi ? To, że jeden user jest obrażony ? Przecież to nic - zupełne nic. :) Stary głowa do góry, nie każdy, każdego musi nienawidzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować