Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ninja Theory: Enslaved to nasza najlepsza gra

12 postów w tym temacie

Enslaved sie nie sprzeda, bo ma mało chwytliwy tytuł, a gracze nie mają skłonności do kupowania nowości. Zapytaj sie jakiegoś przypadkowego gracza czy wolałby Enslaved, czy np. Devil May Cry 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 11:22, Moooras napisał:

Enslaved sie nie sprzeda, bo ma mało chwytliwy tytuł, a gracze nie mają skłonności do
kupowania nowości. Zapytaj sie jakiegoś przypadkowego gracza czy wolałby Enslaved, czy
np. Devil May Cry 13

No raczej się w 5 milionach nie sprzeda, ale myślę, że z 1-1.5 miliona też będą całkiem zadowoleni. Moje wsparcie mają - grzechem by było nie kupić tak konsolowej gry w tak mało konsolowych czasach.

Miastalman
A co takiego złego jest w Dante''s Inferno (poza większością ocen, gdzie gra jest porównywana do GoWa nie wiadomo po co) - oceniając ją za jej własne walory, gra spokojnie na 7-8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 11:22, Miastalman napisał:

Też tak mówiłem o Dante''s Inferno, do czasu...


O nie nie nie, nie rzucam słów na wiatr :D Jestem pod wrażeniem podejścia NT do gier- nawet jeśli nie było ich za wiele, HS stawiam w pierwszej piątce najlepszych tytułów w jakie grałem na ps3;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, "Heavenly Sword" został zgnojony przez recenzentów, ale większość moich znajomych graczy pozytywnie ocenia tę grę. Jeśli "Enslaved" bez problemów ma się wybić ponad ten poziom, to mi to pasi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:09, Jackaloppe napisał:

O przepraszam, "Heavenly Sword" został zgnojony przez recenzentów, ale większość moich
znajomych graczy pozytywnie ocenia tę grę. Jeśli "Enslaved" bez problemów ma się wybić
ponad ten poziom, to mi to pasi. :)

Zgnojony? Wprost przeciwnie:
http://www.gamerankings.com/ps3/928391-heavenly-sword/index.html średnia 80.65%
http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/heavenlysword?q=heavenly%20sword średnia 79
Jeżeli to jest gnojenie, to nie wiem, co uważasz za dobrą ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:38, akodo_ryu napisał:

/.../


Cuda. Z tego co pamiętam to ostatnio zaglądając na Metacritic.com widziałem zupełnie co innego, dodatkowo zasugerowałem się stwierdzeniem z tekstu, "(...) tej produkcję ciężko uznać za hit.". Ale to lepiej dla mnie, jest poparcie opinii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację- nie tylko @serwisami opinia stoi ;) Faktem jest, że HS było trochę gnojone w reckach-nieraz mniej, nieraz bardziej. Swoje dołożyło trollostwo, które wolało strzelanki z kosmitami niż randkę z orientalizmem. W uzyskaniu w miarę dobrych ocen pomogła piękna grafika oraz rewelacyjna ścieżka dźwiękowa-resztę poprostu besztano. Ale ja byłem tak nakręcony na ten tytuł, że mimo wszystko nie odpuściłem (do tego super recka Kaliego HS w PSX Extreme ;)) i wcale nie żałuję- piękna gra;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko i ... super.
Mam dość łażenia po ciemnych korytarzach, zabijania humanoidów, mrocznych gier. Enslaved - zabijamy roboty, lokacje są jasne, kolory żywe, a gra dynamiczna.

Polecam wszystkim z czystym sercem, dobra, przyjemna rozrywka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować