• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nephren-Ka

Gadu-gadu - problem z połączeniem

Pytanie

sorki, że pisze o takiej błachostce, ale mam gadu gadu zainstalowane przed paroma minutami i nie wiem co zrobić, bo sie połączyć nie chce. mam neostradę i program przy instalacji sie sam skonfigurował, a ja i tak jestem niedostępny i nie wiem co zrobić żeby wykonać połączenie. Jest to mój pierwszy kontakt z tym programem i naprawdę nie wiem co zrobić, według pomocy technicznej na stronie GG wszystko jest dobrze, oczywiście jestem w sieci.
PS - jeżeli juz było o takim czymś to z góry przepraszam za spamowanie i proszę łaskawie o przekierowanie mnie do tego wątku. Nie mam zbyt wiele a wyszukiwarka pod wieloma hasłami związanymi z gg milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sprobuj wylaczyc gg i wlaczyc je jescze raz.Probuj tez na inne sposoby tak na przyszlosc to gg czesto sie scina psuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.03.2006 o 17:37, caramondl napisał:

sorki, że pisze o takiej błachostce, ale mam gadu gadu zainstalowane przed paroma minutami
i nie wiem co zrobić, bo sie połączyć nie chce. mam neostradę i program przy instalacji sie
sam skonfigurował, a ja i tak jestem niedostępny i nie wiem co zrobić żeby wykonać połączenie.
Jest to mój pierwszy kontakt z tym programem i naprawdę nie wiem co zrobić, według pomocy technicznej
na stronie GG wszystko jest dobrze, oczywiście jestem w sieci.
PS - jeżeli juz było o takim czymś to z góry przepraszam za spamowanie i proszę łaskawie o
przekierowanie mnie do tego wątku. Nie mam zbyt wiele a wyszukiwarka pod wieloma hasłami związanymi
z gg milczy.



Musisz zainstalować starszą wersję gg (najlepiej 6.1 znajdziesz ją w downloadzie na www.komputerswiat.pl )a potam instalujesz na nią nową wersję (7.1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.03.2006 o 17:55, colin mcrae napisał:

To sprawdz czy czasem norton nie zablokowal gg dostepu do internetu tylko niestety zapomialem
jak to sie robi - fajnie:) ale sam spróbóją, na kompach nieżle sie znam, ale neta w domu nie mam, a u sąsiada jestem i mu padło, to chce żeby mu naprawić a ja pierwszy raz w życiu tego używam<konfiguracja!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hej, jak jakis moderator mnie słyszy: Pomocy !!! przeciez świetnie znacie sie na takich rzeczach, nie ? o.k przeinstalowałem na wersję 6.1, teraz biorę 7.1, norton ma zezwalać na łączenie, a po kliknieciu na połącz nic, a nic sie nie dzieje! co jest, do stu diabłów!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.03.2006 o 18:52, graczomaniak napisał:

Dałem ci linka. Pytałeś tam???:)

pewnie, ale milczą. tak ogólnie to w tym wątku<tamtym oczywiście:)> nikt od parunastu dni nie rozmawiał. A wkurz mnie ten program<gg> i to strasznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.03.2006 o 18:41, caramondl napisał:

hej, jak jakis moderator mnie słyszy: Pomocy !!! przeciez świetnie znacie sie na takich rzeczach,
nie ? o.k przeinstalowałem na wersję 6.1, teraz biorę 7.1, norton ma zezwalać na łączenie,
a po kliknieciu na połącz nic, a nic sie nie dzieje! co jest, do stu diabłów!


aha no to zainstaluj wersję 6.1 załuż konto i potem przeinstaluj na 7.1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hm.... zamiast zwyklego GG, zacznij uzywac programu konnekt ( www.konnket.info zdaje się ). Bardoz dobry i stabilny klient sieci GG i innych ( tlen, icq i cos tam jeszcze :P ) A zwykle GG SSIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.03.2006 o 18:58, -Elk- napisał:

Hm.... zamiast zwyklego GG, zacznij uzywac programu konnekt ( www.konnket.info zdaje się ).
Bardoz dobry i stabilny klient sieci GG i innych ( tlen, icq i cos tam jeszcze :P ) A zwykle
GG SSIE :P

ten link, to jednak ni ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.03.2006 o 18:55, caramondl napisał:

tak ogólnie to w tym wątku<tamtym oczywiście:)> nikt od parunastu
dni nie rozmawiał.


No i co z tego ?, wątek pojawi się na górze listy więc osoba zainteresowana i tak na niego wejdzie. Ja ze swojej strony polecam konnekta. Mnówstwo ciekawych wtyczek i styli. Posiada style okna rozmowy, obsługę różnych bramek SMS, no wogóle pełno wszystkiego ;)

Elk już podał ci link: www.konnekt.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.03.2006 o 19:12, Latniak napisał:

> tak ogólnie to w tym wątku<tamtym oczywiście:)> nikt od parunastu
> dni nie rozmawiał.

No i co z tego ?, wątek pojawi się na górze listy więc osoba zainteresowana i tak na niego
wejdzie. Ja ze swojej strony polecam konnekta. Mnówstwo ciekawych wtyczek i styli. Posiada
style okna rozmowy, obsługę różnych bramek SMS, no wogóle pełno wszystkiego ;)

Elk już podał ci link: www.konnekt.info

dzięki, ale czy da nim sie rozmawiać z kimś kto ma gadu-gadu? bo jak nie to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.03.2006 o 19:19, caramondl napisał:

> > tak ogólnie to w tym wątku<tamtym oczywiście:)> nikt od parunastu
> > dni nie rozmawiał.
>
> No i co z tego ?, wątek pojawi się na górze listy więc osoba zainteresowana i tak na niego

> wejdzie. Ja ze swojej strony polecam konnekta. Mnówstwo ciekawych wtyczek i styli. Posiada

> style okna rozmowy, obsługę różnych bramek SMS, no wogóle pełno wszystkiego ;)
>
> Elk już podał ci link: www.konnekt.info
dzięki, ale czy da nim sie rozmawiać z kimś kto ma gadu-gadu? bo jak nie to odpada


To jets klient sieci gg, czyli da sie oczywiście. A oprcz tego ma duze mozliwosci rozszeżanai poprzez wtyczki. Jak poszukasz to mozna znnalec duzo ciekawych rzeczy np.: sprawdzanie maila, przesylanie plikow, wyswietalnie w statusie jakiej muzyki sluchasz aktulanie itp itd etc. Oczywiście trzeba się troche pomęczyc by zmusić wszyutkie wtyczki do działania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.03.2006 o 20:03, -Elk- napisał:

> > > tak ogólnie to w tym wątku<tamtym oczywiście:)> nikt od parunastu
> > > dni nie rozmawiał.
> >
> > No i co z tego ?, wątek pojawi się na górze listy więc osoba zainteresowana i tak
na niego
>
> > wejdzie. Ja ze swojej strony polecam konnekta. Mnówstwo ciekawych wtyczek i styli.
Posiada
>
> > style okna rozmowy, obsługę różnych bramek SMS, no wogóle pełno wszystkiego ;)
> >
> > Elk już podał ci link: www.konnekt.info
> dzięki, ale czy da nim sie rozmawiać z kimś kto ma gadu-gadu? bo jak nie to odpada

To jets klient sieci gg, czyli da sie oczywiście. A oprcz tego ma duze mozliwosci rozszeżanai
poprzez wtyczki. Jak poszukasz to mozna znnalec duzo ciekawych rzeczy np.: sprawdzanie maila,
przesylanie plikow, wyswietalnie w statusie jakiej muzyki sluchasz aktulanie itp itd etc. Oczywiście
trzeba się troche pomęczyc by zmusić wszyutkie wtyczki do działania :D

fjnie, lulko jest 1 problem - to nie mój komp i nie wiem czy jego właścieciel zajarzy o co chodzi:)<bo jest po 60-tce, a ja mam lat 19 i sąsiadem jestem!> Ale skoro sie gg nie chce połączyć<totalny brak reakcji!> to jego klijent zapewnie zrobi to samo:) Zostawie mu to njlepiej, syn mu zrobi<on ma ok. 30tki i n agg sie zna>;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chce założyc nowe konto. Mam Neostradę. podczs rejestracji ciągle pojawia sie błąd
"Nie można połączyc się z serwerem rejestracyjnym. Spróbój później"
Od 2 dni próbowałem ale zawsze pojawia sie ten komunikat. Ratujcie bo zaczynam się wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować