Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Swego czasu rozsyłali jakieś ankiety. Szybkiego dodatku raczej bym się nie spodziewał, najpierw muszą ogarnąć to co wypuścili. Bo jak dodatkiem będą chcieli poprawić najważniejsze mankamenty, to ludzie pokażą im środkowy palec.

Mroczne Elfy będą musowo, bo timeline przypada na ich okres przymierza z Bezimiennymi. Drugie miasto musi być ich naturalnym wrogiem, więc albo Sylvan, albo Forteca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakie przedmioty z ołtarza życzeń inwestujecie? Bo za wszystkie 176 osiągnięć można dostać 38950 żetonów rodowych a do wydania na wszystkie przedmioty z ołtaża życzeń potrzeba aż 72700 żetonów rodowych.

PS
Czy ktoś napotkał tak jak ja na błędny opis lub działanie artefaktów?
np zwój przywołanie żywiołaka ognia w opisie ma że przywołuje żywiołaki powietrza i rzeczywiście przywołuje powietrza. Błędów w artefaktach jest jeszcze wiecej .... aż szkoda słów do UBI :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 20:45, SirLuq napisał:

W jakie przedmioty z ołtarza życzeń inwestujecie? Bo za wszystkie 176 osiągnięć można
dostać 38950 żetonów rodowych a do wydania na wszystkie przedmioty z ołtaża życzeń potrzeba
aż 72700 żetonów rodowych.



Ja nakupywałem tego sporo ale co z tego jak zaczynam misje moge wybrać tylko jedeną sprawność a miejsca jest tam sporo tylko poblokowane -jak to odblokować ???
Dodam że robie właśnie ostatnią misje orków i nic się nie zmienia tylko jedną rzecz mogę wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 14:58, luzac napisał:

Dodatkowe sloty można dokupić na Ołtarzu Życzeń. Taki ludzik z sześcioma rączkami.


O w MORDE!!!! ale dałem ciała
Masz racje taki ludzik he he -ale ja wydałem wszystkie punkty i DUPA nie starczyło na rozwinięcie
Ale jeszcze do końca gry to coś dozbieram-dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Jestem w 3 misji hordy, zebrałem 7 wspaniałych, pojawił się dialog że nadciąga armia, ale po tygodniu pojawiło się jedynie 2 wrogich bohaterów ( w sile jak przez cały scenariusz ). Mam pytanie skrypt mi się nie odpalił, czy klikać dalej? Jeżeli to skrypt - to może ktoś mi podpowie czy jest jakaś komenda umożliwiająca przejście do nastepnego scenariusza ( gram off-line ), czy niestety trzeba zaczynać scenariusz od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ubi zbanowało :)
Pewnie za bluzgi (bez epitetów, ale dosadnie) jakie tam poszły odemnie za nie działający co weekend conflux, ale już odbanowali.
Więc - wchodzę sobie do gry, a tam ? Podaj klucz - no to wklepuje i ... nic (mam wersję Box kupioną w MEdia :P)
No to dzwonie do ubi - i pan ładnie mi mówi, że nie wiem czemu ale zablokowali mój klucz i aby go odblokować to mam podać (mejl) skan paragonu i kodu z pudełka aby udowodnić, że grę posiadam O:O
No cóż paragon już w śmieciach, ale zrobiłem fotkę pudełka gry i tej karteczki z kodem i przesłałem z info, że paragon wywaliłem. No i niby odblokowali, ale za to #$@% nie dam już im zarobić - nic od dziadów nie kupie.
Niby pytam się czy to za moje mejle, no ależ skąd itd. no jakoś w przypadek nie wierzę - jeszcze może jak by to jakiś dziwne klucze z allegro były czy co. Nie ładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 09:47, Werdon napisał:

/ciach/


Bohaterowie wpadają falami. Musisz bronić miasta przed ich atakami aż pojawi się Mukao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 10:53, scott napisał:

A mnie ubi zbanowało :)
Pewnie za bluzgi (bez epitetów, ale dosadnie) jakie tam poszły odemnie za nie działający
co weekend conflux, ale już odbanowali.
Więc - wchodzę sobie do gry, a tam ? Podaj klucz - no to wklepuje i ... nic (mam wersję
Box kupioną w MEdia :P)
No to dzwonie do ubi - i pan ładnie mi mówi, że nie wiem czemu ale zablokowali mój klucz
i aby go odblokować to mam podać (mejl) skan paragonu i kodu z pudełka aby udowodnić,
że grę posiadam O:O
No cóż paragon już w śmieciach, ale zrobiłem fotkę pudełka gry i tej karteczki z kodem
i przesłałem z info, że paragon wywaliłem. No i niby odblokowali, ale za to #$@% nie
dam już im zarobić - nic od dziadów nie kupie.
Niby pytam się czy to za moje mejle, no ależ skąd itd. no jakoś w przypadek nie wierzę
- jeszcze może jak by to jakiś dziwne klucze z allegro były czy co. Nie ładnie ...


Ja w cuda nie wierze - za durzo przypadków,tak się ucisza niegrzecznych graczy...
Jestem fanem seri i szustke kupiłem z nadzieją że płace za produkt jakościowo bdobry a dostaje niedorobiony bubel i terz czuje się oszukany.
Za pare dni przejdę gre i zrobie to co ty nawciskam im iniech mnie blokują i tak stracili klijenta
Bojkot ubi to najlepszy sposub na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 11:53, luzac napisał:

> /ciach/

Bohaterowie wpadają falami. Musisz bronić miasta przed ich atakami aż pojawi się Mukao.

dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 3 misji Kampanii Nekro nie chce do mnie dołączyć Ludmiła. Nawet nie da się jej zaatakować co inni robili - zdobywając jej zamek. Pozostaje w bezruchu jako neutralna. Ma zamek poziom 4 - czy to ze ja juz mam poziom 4 zamku moze byc przyczyna? W HV jak sie zdobywalo taki zamek to automatycznie redukowalo poziom nizej. Oczywiscie jesli to jest przyczyna. Dodam, że w 2 misji wybralem drogę Łez żeby mieć Kaspara w 3 misji. Czy to może właśnie on blokuje Ludmiłę?
A może to poprostu bug w wersji 1.2.1

W drugiej misji spotkalem tez taki błąd: Zwój z przywołanie żywiłaka ognia w opisie mial ze przywołuje żywiłaka powietrza :/ i takiego przywoływał. W 3 misji też taki zwój znalazłem i już jest OK. Dziwny błąd, że raz tak raz tak pokazuje :/ to świadczy jaki b.....l jest w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 22:00, SirLuq napisał:

W 3 misji Kampanii Nekro nie chce do mnie dołączyć Ludmiła. Nawet nie da się jej zaatakować
co inni robili - zdobywając jej zamek. Pozostaje w bezruchu jako neutralna. Ma zamek
poziom 4 - czy to ze ja juz mam poziom 4 zamku moze byc przyczyna? W HV jak sie zdobywalo
taki zamek to automatycznie redukowalo poziom nizej. Oczywiscie jesli to jest przyczyna.
Dodam, że w 2 misji wybralem drogę Łez żeby mieć Kaspara w 3 misji. Czy to może właśnie
on blokuje Ludmiłę?
A może to poprostu bug w wersji 1.2.1


Kaspar - Droga Łez
Ludmiła - Droga Krwi
To samo dotyczy pozostałych kampanii - tylko jeden bohater dodatkowy na każdą ze ścieżek reputacji.
Przed patchem 1.2 dało się ją normalnie zaatakować na drodze łez, teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Gram off line i właśnie przeszedłem kampanie wszystkimi zamkami. Niestety jak wchodze w epilog to żaden z 2 scenariuszy nie jest aktywny i nie moge uruchomić ostatniej kampanii, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz wcisnąć + obok opisu scenariusza i wybrać jedną z postaci. Dopiero wtedy będziesz mógł zagrać w scenariusze finałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 23:56, windows00 napisał:

> Offline? A gra oryginalna? :>
A działają serwery Ubi w weekendy? ;>>>>


Czasem działają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 23:21, luzac napisał:

Najpierw musisz wcisnąć + obok opisu scenariusza i wybrać jedną z postaci. Dopiero wtedy
będziesz mógł zagrać w scenariusze finałowe.

dzięki! działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 23:20, Lfdracon napisał:

Offline? A gra oryginalna? :>

pewnie, ale poza automatycznym ściąganiem patchy, conflux oceniam b. negatywnie. Najdłużej udało mi się pograć niecałą godzinę. Bronie rodowe, bonusy to nawet ciekawe dodatki, ale spokojnie można skończyć kampanię bez nich na trudnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować