Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dopóki gra nie stanieje do 50 zł i nie poprawią widoku miast uznaje ten produkt za zwykłą betę w jaką grałem parę miesięcy temu.

Wracam do sławetnych Hirołsów III z Wogiem, obecnie najlepszej gry z całej serii. Chyba nigdy nie zejdzie z tego podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 12:20, Darkstar181 napisał:

Dopóki gra nie stanieje do 50 zł i nie poprawią widoku miast uznaje ten produkt
za zwykłą betę w jaką grałem parę miesięcy temu.

Wracam do sławetnych Hirołsów III z Wogiem, obecnie najlepszej gry z całej serii. Chyba
nigdy nie zejdzie z tego podium.


A mi się wygląd miast podoba :) Fakt w H2 i H3 było zdecydowanie lepsze ale jak przypominam sobie wygląd z H5 to mi się żygać chce.

Ja kupiłem Heroes VI pół roku temu na allegro za 42zł i do dziś klucz działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 12:20, Darkstar181 napisał:

Wracam do sławetnych Hirołsów III z Wogiem, obecnie najlepszej gry z całej serii. Chyba
nigdy nie zejdzie z tego podium.


Mnie tam WoG nie przekonał, liczę na HotA, bo beta mi się podobała.

Straszna szkoda Heroesa VI, grałem w trakcie beta testów i gra podobała ,mi się znacznie bardziej niż HoMMV, a tu Ubisoft okazuje się mieć inne plany :( . No szkoda, może kiedyś wyjdzie Hirołz dorównujący trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie inne plany? To nie będzie patchy do niej?

Jak nie macie w co grać a lubicie takie walki jak w heroes to gorąco polecam Elemental Fallen Enchantress. Bardzo ciekawa gra połączenie civ + heroes. Tymczasowo jest w wersji beta ale można pre-ordery zamówić jak ktoś chce. 1 część była niedopracowana, ale ta jest zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kolejny problem gra mi sie nie uruchamia mam launcher z ubi i naciskam gram robi sie ciemny ekran za 1 min wywala mi ze porgram przestal dzialac ms wind poinformuje jak znajdzie roziwazanie mam new stery patcha itp... po niedzielnym graniu gra mi wogole nie odpala.... pilna pomoc robie 3 kamp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 10:58, Azazell napisał:


hmm, martwi trochę "We would like to take this opportunity to confirm that Black Hole is no longer working on Heroes VI" - czyli zostawiają bałagan innym do posprzątania, oraz "We are currently not only working on the patches, but also on the much-awaited town-screens and new content." co pachnie dlc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją gry Heroes VI. Podczas instalacji wyskakuje błąd transferu składnika, a dokładniej składnik: Pliki gry, grupa pliku: DefaultComponent, błąd danych (CRC). Czy to problem związany z napędem, czy raczej innego rodzaju? Co zrobić, by zainstalować grę? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy CRC to błędy odczytu. Pokombinuj z wariantami - zawartość płyty na dysk i z niego odpalenie instalki lub zrzuta zawartości płyty na innym napędzie na jakiś przenośny nośnik (większy pen albo hdd) i odpalenie jej na właściwym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko odnośnie mapy "Drzewo obfitości" , bohater startuje z pod drzewa na środku mapy niebyło tak wcześniej to jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista zmian w nowym patchu i zapowiedz nastepnego. Moim zdaniem dobrze robia oslabiajac czary leczace.
1.4 Patch Release Notes
- Added the Custom Map Exchange feature, allowing players to download missing maps in the lobby, from the host.
- Added the Archipelago map, previously available only during the Christmas event, in Skirmish mode (solo and multiplayer)
- Added features in the map editor:

o Help Files: Added tutorials in the Map Editor
o Initial Map Setup: Set a trigger to set up the initial structure allowing to save a map right after creation
o Unified Object Behavior: Implemented unified behavior for all affected objects (e.g.: object selection, scaling, rotation handling, etc.)
o Mini map: Removed the non-functional mini map from the Map Editor

Here is a first insight of the changes we are going to apply for the patch 1.5, focusing on the Game Balancing:

- Refitting of Core unit health and defense

o Stronger differentiation between might & magic defense of units according to their nature
o Reduction of power for Necropolis units
o Increase of power for Inferno units

- Tweaking of creature growth for some core and elite creatures

- Increase of power for Luck in general, by increasing creature luck values, especially for Inferno
- Increasing interest of abilities that affect might offense, might defense, luck and leadership

- Decrease of power of HEALING spells and abilities (HEAL, MASS HEAL,REGENERATION, MASS REGENERATION, RESURRECTION,LIFE DRAIN, MASS LIFE DRAIN)
- Refitting of healing powers of certain creatures (Haven SISTERS mainly)

- Increase of power for most DIRECT DAMAGE SPELLS, especially ZONE DAMAGE SPELLS (like FIREBALL)

- Increase of power for MASS STAND YOUR GROUND ability
- Increase of damage boost for MASS HEROISM ability
- Increase of power for ARCHERY I ability
- Decrease of the Enlightment ability to 20%

- Increase of power and cooldown time for POISON CLOUD spell
- Increase of power for MASS AGONY spell
- Increase of power for WEAKNESS spell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na to czekaliśmy kolejny miesiąc?? 90% tego patcha to zmiana cyferek w statystykach. Nie mówię, że niepotrzebna, ale to zasługuje ledwo na numerek 1.33, a nie 1.4... Jestem po raz kolejny rozczarowany tempem i poziomem prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 16:11, zerohunter napisał:

Patch 1.4 poprawił wydajność w grze?

Nie. I szczerze to nie liczyłbym na to w ogóle. Ekipa która teraz "supportuje" H6 musi poznać kod praktycznie od zera. Myślę, że o ile w ogóle dotrzymają założonych terminów wychodzenia patchy to kolejne miesiące czekają nas patche widmo w stylu "1,4" - czyli coś tam zmienimy w statach, coś tam niby poprawimy i będziemy udawać, że gra ma jeszcze jakąś przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Witam! Mam pytanie dot. cech rodowych. Jest 5 okienek z czego 1 jest aktywne od razu, 2 można odblokować kupując za żetony ( chyba na poziomie srebrnym i złotym ). Niestety nie wiem jak odlokować 2 ostatnie.
2. Jak na mój gust za szybko zdobywa się poziomy. Praktycznie po połowie kampanii wskoczył platynowy i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 09:16, Werdon napisał:

1. Witam! Mam pytanie dot. cech rodowych. Jest 5 okienek z czego 1 jest aktywne od razu,
2 można odblokować kupując za żetony ( chyba na poziomie srebrnym i złotym ). Niestety
nie wiem jak odlokować 2 ostatnie.

Nie da się. Ot dziura ewidentnie zostawiona pod dlc/dodatek.

Dnia 19.06.2012 o 09:16, Werdon napisał:

2. Jak na mój gust za szybko zdobywa się poziomy. Praktycznie po połowie kampanii wskoczył
platynowy i koniec.

Poziom jak poziom - spróbuj wykupić WSZYSTKO;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować