Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision zdradza swoje plany

20 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2010 o 19:18, kubencjusz2 napisał:

od kiedy activision wydaję Tfu

Od zawsze? Tutaj nie jestem jednak pewien <<.

Dnia 15.08.2010 o 19:18, kubencjusz2 napisał:

i cataclysm ?

Odkąd przejęło Blizzarda?

Ja czekam tylko na nowe Call Of Duty. Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm, Blizzard i Activision zrobiło merge''a (połączyli się) i jest teraz gigant zwany Blizzard Activision (czy Activision Blizzard jeden diabeł), pewnie Blizzard jest zbyt zajęty przygotowywaniem Blizzconu, żeby zawalać sobie łeb Gamescom''em więc dali materiały i niech tylko odtworzą w wmp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Cataclysm, Black-Ops i The Force Unleashed II koncern zarobi znów kokosów. Do tego chodzą słuchy, że coś o Diablo III co zapowiada w przyszłości kolejne przychody. Pewnie i tak będzie im mało, a szczególnie Kotickowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy tylko Call of Duty Black Ops, a w "najbliższym" czasie Arcania Gothic 4, Two Worlds 2, Wiedźmin 2, najnowszego Assassina i w steam Lare Croft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie na nic nie czekam. Jedyne co mogłoby mnie zainteresować, to SW:TFU II (ale nigdy nie obejrzałem żadnego filmu SW) lub WoW: Cataclysm (ale niestety nie gram WoWa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 19:18, kubencjusz2 napisał:

od kiedy activision wydaję Tfu i cataclysm ?


Dobre pytanie, czasem mam wrażenie jakby Blizzard był jakimś zakładnikiem Acti. W ogóle ciekawi mnie fakt dlaczego Blizzard połączył się z Acti, bo jak na razie wydaje się że to Acti na tym wychodzi lepiej. A co do listy to zastanawiam się na CoD BO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 19:34, Exelius napisał:

Erm, Blizzard i Activision zrobiło merge''a (połączyli się) i jest teraz gigant zwany
Blizzard Activision (czy Activision Blizzard jeden diabeł)

Activision połączyło się z Vivendi Universal (które było właścicielem Blizzarda). Twór nazwali Activision Blizzard ze względów marketingowych. Sam Blizzard pozostaje (w miarę niezależnym) studiem podlegającym Activision Blizzard i nie ma nic wspólnego z polityką Activision Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować