Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Faction Arena: Battlegrounds już oficjalnie

6 postów w tym temacie

Tasiemiec się z tego robi. Ta seria umarła po pierwszej... może przesadzam, po drugiej części. Przynajmniej dla mnie. "Jedynka" była genialna, "dwójka" była w miarę fajna, "trójkę" lepiej przemilczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem dziesiątki godzin rozwalając budynki po sieci w części trzeciej. Gra miała naprawdę rewelacyjny multiplayer, może nie trafiał w gusta każdego gracza - ale dla był dobry. Mam nadzieję, że w czwórce jeszcze bardziej dopieszczą ten element, a co do Armageddon, no cóż - nigdy nie kupowałem takich mini-gierek które służą tylko promocji, bo nie są warte swojej ceny (pamiętam, że coś podobnego zrobiono np. przed premierą Fable 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej można zauważyć dziwny trend wypuszczania gier akcji z rzutem izometrycznym. Najpierw Odświeżona wersja Alien Breed, Valve wypuściło Alien Swarm. Niedługo wychodzi nowy Tomb Raider a teraz nowy Red Faction jako prequel 4 części. Nie żebym miał coś przeciwko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc grałem w 1 i 2 i pamiętam że były na prawdę super tytuły. Do dziś pamiętam misje w kopalni jak zaczyna się bunt robotników :)
Wiele osób skrytykowało 3 i dlatego postanowiłem się wstrzymać z kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie muszę zakupić trójkę, bo jakoś mnie ominęła... :/

Wyjdzie coś dobrego, szkoda że nie na PSP, bo to byłoby naprawdę coś fajnego... i to jeszcze w izometrii... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować